Czerwony Orzeł - SEZON 4 22.11.2011, To pewne :)

ostatnia wypowiedź: Leon92Kennedy
Leon92Kennedy Leon92Kennedy
ocena: 10

http://www.telemagazyn.pl/program-tv/3557312048,czerwony_orz...

TELEGAZETY TVN7 strona 301 - rano
TETEGAZETY TVN7 strona 302 - po południu

SEZON OD 22.11

• slawon_p slawon_p
    ocena: 6

Nie wiem czy oglądasz w tej chwili TVN 7, bo jest w tym momencie wyraźny dowód na to, że rozpoczęła się emisja 1 serii a nie 4.

• Dominika1991 Dominika1991

Zgadzam się właśnie rozpoczął się pierwszy sezon Czerwonego orła.

• Leon92Kennedy Leon92Kennedy

Widzę że ze mnie debila robicie !

WYRAŹNIE BYŁ 4 SEZON , JEST TO W TELEGAZECIE TVN7

dziwne ze zaczęło się 1 odcinek 1 serii a już wiadomo jakie postacie się poznało, Huan ma inną kobietę, Irene jest w ciąży,
          Czerwony Orzeł poznaje matkę...co wy piszecie !

• PINKM4O PINKM4O

Nawet w gazecie jest napisane, że dzisiaj leci drugi odcinek pierwszej serii serialu. Dziwne, bo wczoraj leciał kolejny odcinek trzeciego sezonu, chociaż w gazecie jest napisane, że puścili pierwszy odcinek. Zdenerwowałam się.

Mnie też to wku*rwia, w telegazecie jest wyraźne 1 odcinek 4 serii, i tak było !

• PINKM4O PINKM4O

Być może coś im się pomyliło?

innym też, przecież od początku 5 Września oglądam czerwonego orła - jak się rozwijał, aż do dzisiaj, a tu teraz każdy mawia że jest 1 sezon !! BZDURA !!!

• PINKM4O PINKM4O

Nie bzdura. Włącz TVN7 i sam się przekonaj.

Normalnie 2 odcinek 4 serii....

• PINKM4O PINKM4O

http://tv.wp.pl/name,Czerwony-Orzel,prid,23557311979,opis.ht... Tutaj jest napisane, że wczoraj miał lecieć pierwszy odcinek pierwszej serii. A przecież wczoraj oglądałam odcinek, w którym Satur wyzdrowiał i przyznał się, że rozmawiał z matką Gonzalo...

WŁAŚNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                ja to dzisiaj oglądałem rano o 9.10, gdy wszyscy byli zakażeni Jumą Satur rozmawiał w celi z matką Czerwonego orła :)

Ktoś z nas sobie robi jaja - myślałem że na FW są normalni ludzie, widzę że tylko ty :)

• PINKM4O PINKM4O

Ale ty nadal nie łapiesz. W tej chwili leci pierwszy odcinek, ale nie 4-go sezonu.

Tak, nie łapię i wiesz co mam chyba inne TVN 7 wszystko idzie tak jak zakończył się 3 sezon...dalej bez zmian,
                    nie wiem co jest nie tak.

• PINKM4O PINKM4O

Ja przed chwilą sprawdziłam i widać było młodszego Alonso, śmierć żony Gonzalo i bezdomnego Satura. To na pewno nie jest żadna retrospekcja czy wspomnienia Gonzalo. Jeżeli u ciebie leci normalnie, to to jest DZIWNE. Zresztą inne osoby też napisały, że leci pierwszy sezon.

Do wczoraj....tak za bardzo fascynacja zasłoniła mi oczy....mój błąd....

• 26ana 26ana
                          ocena: 9

Kto wie czy poleci sezon 4 bo oglądam z zaciekawieniem tan serial a tu dzis od pierwszego odcinka go puścili !!! szok ...tyle miało sie wyjasnic a tu lipa ...;( jak zawsze puszczą pare odcinków i koniec... reszty mam sie chyba domyslac ...

Masz rację, dlatego ta zmiana źle na mnie wpłynęła :) myślałem że jest normalnie, a tu od początku :)

• Lane Lane

No właśnie - znajdą tę matkę Gonzala czy nie? Irene z komisarzem to przecież kazirodztwo :/ Lucrecii jakoś sobie nie wyobrażam w podróży do Mongolii ;P Pewnie zdoła im jakoś uciec, tylko jak? :P No i Juan niech się w końcu zdecyduje ;P

Heh, też liczyłam na dalszy ciąg, ale jak dla mnie nie jest tak źle, bo zaczęłam oglądać gdzieś od drugiego sezonu, więc będę mogła w końcu zobaczyć wszystko od początku ;) Hehe, ale Gonzalo śmiesznie wyglądał - miał takie króciutkie te włosy, a i Alonso, Gabi i Nuno - wszyscy tacy młodzi :D Po dzieciach najbardziej widać upływ czasu w serialu :D

• strony1984 strony1984

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• arek123456 arek123456

to kiedy będzie sezon 4?

• jarek1780 jarek1780

może za rok

• kynsa kynsa

mam nadzieję że TVN7 pospieszy się z emisją 4 sezonu plus dokończą ostatni odcinek 3 sezonu.:)

• ZapiekanyKetchup ZapiekanyKetchup

Ludzie, czy Wy zwariowaliście, że oglądacie ten wspaniały serial na TVN7? Lubię TVN7 za to, że dzięki niemu poznałam Czerwonego Orła, ale za Chiny nie wolno ogladać tego serialu na tym programie! Przecież Wy wcale nie oglądacie Czerwonego Orła, tak jak każdy. Chodzi o to, że na TVN7 odcinki Orła są skracane. Omijają niektóre sceny, przez co nie znacie do końca fabuły. W oryginale odcinki trwają około po godzinę i 20 minut. Dla mnie to jakaś profanacja tego genialnego serialu, żeby wycinać sceny. No i ten lektor. Lektor zagłusza głosy aktorów i ich emocje. Powiadam Wam, oglądajcie w oryginale, z napisami, a będziecie szczęśliwi.

Ahhh, jakbym tylko mogła, powiesiłabym sobie plakat z Gonzalem nad łóżkiem. *_*

• lexus123 lexus123

• ZapiekanyKetchup ZapiekanyKetchup

Niestety, jedyne źródło jakie odnalazłam i z którego jestem zmuszona korzystać to chomiczek. Polecam więc tego użytkownika chomika:
              KGKGKGKGKG

W folderze "publiczne" znajdziecie folder "Águila Roja PL", gdzie macie odcinki z wkelojymi już napisami. To jednak wymaga trochę transfera, który koszytuje, ale macie pewność, że dostajecie dobry odcinek. Możecie też pobierać skąd chcecie wersje hiszpańskie i pobierać z tego chomika same pliki tekstowe, ale ja nieraz miałam problem z niedopasowaniem, bo dajmy na to, odcinek który pobrałam był bez "w poprzednich odcinkach", a napisy leciały z tym co w poprzednich odcinkach... No, ale...

Ja zdecydowanie mimo wszystko wolę pobrać sobie odcinki z chomika niż oglądać na TVN7, gdzie wiem że nie oglądam prawdziwego Czerwonego Orła. Z tym, że no cóż... Wy macie jednak już 3 sezon i wyczekujecie na 4, a ja niestety muszę czekać dopiero na odcinki drugiego sezonu, gdyż na owym chomiku autor dodaje odcinki i napisy na bieżąco, nie ma jeszcze udostępnionego wszystkiego. E tam, dla Gonzala mogę i czekać! *_*

• strony1984 strony1984

• daisy95 daisy95

Dokładnie, to prawda odcinki są bardzo skracane, oglądałam klika na hiszpańskiej stronie, niestety po hiszpańsku bo nie ma tam napisów, w prawdzie nie wiele zrozumiałam, ale ważne, że coś tam zobaczyłam xd. Tylko jedyny problem w tym, że odcinki ładują się około 2 godziny, a jak chce się wcześniej obejrzeć to się ciągle zacina.

• jarek1780 jarek1780

ale oni skończyli 3 sezon w poniedziałek

• mandaryn111 mandaryn111
            ocena: 8

Dopiero zostało wyemitowanych 5 premierowych odcinków 4 serii,a wy chcecie w Polsce ją.Ludzie myślcie.Macie po 10 lat?A Leon to już w ogóle ehh... Seria 4 zostanie wyemitowana,ale trzeba trochę odczekać,chociażby jak skończy się w Hiszpanii,by można było ją między innymi u nas puszczać.

• Coldplay_2 Coldplay_2

w takim razie moze wiesz kiedy zacznie się 4 sezon?

Kurde, tak się wkręciłam w ten serial a tu nagle wszystko od początku ;/

• mandaryn111 mandaryn111
                ocena: 8

Niestety nie wiem,też chciałbym już obejrzeć po polsku,ale co zrobić trzeba czekać...

Teraz Sezon 1, i nawet fajnie ze powtarzają od początku, kto nie oglądał od początku ma okazje :)
                  czytałem że puszczając od początku doczekamy się HAPPY ENDU !

• Lane Lane

To ja, to ja właśnie wykorzystuję szansę nadrobienia pierwszego sezonu :D

Fajnie, robię to samo, choć mam domowa kolekcję :)
                      Na wyłączność :)

• Marti2109 Marti2109

Wiem, stary sorki, strasznie czekałem na ten 4 sezon, a tak wogule to telegazeta TVN7 była zrypana i dlatego.....
              Dzisiaj już wiem, że CZERWONY ORZEŁ leico od początku serii 1, i do końca, miałeś rację ;)

• Coldplay_2 Coldplay_2

kurde... czyli trzeba oglądać wszystko od początku. beznadziejnie

• Bella_Riddle Bella_Riddle

Właśnie świetnie. Wszystko sobie powtórzysz i nadrobisz, jeśli coś przegapiłeś. Ja cieszę się bardzo. :)

Popieram twoją radość, i ja trochę przegapiłem, różnie było, więc jest od początku :)

No, niestety :)

• arek123456 arek123456

jak już w Hiszpanii jest piąty odcinek tak jak to mówi mandaryn a jeden sezon trwa conajmniej 18 odcinków to sezon 4 w Hiszpanii skończy się prawie za cały miesiąc to wtedy tylko trzeba czekać kiedy sezon4 trafi do TVN7 I zostanie przetłumaczony na Polski.

W pewnym sensie masz rację, o to chodzi w przeżucie praw autorskich.
                      Pozdrawiam :)

jak już w Hiszpanii jest piąty odcinek tak jak to mówi mandaryn a jeden sezon trwa conajmniej 18 odcinków to sezon 4 w Hiszpanii skończy się prawie za cały miesiąc to wtedy tylko trzeba czekać kiedy sezon4 trafi do TVN7 I zostanie przetłumaczony na Polski - czyli sezon 4 w Polsce ukaże się dokładnie po 3 sezonach...
                        które teraz trwają :)

• Bella_Riddle Bella_Riddle

Skąd pewność, że TVN7 kupi nowe odcinki? Ogłosili to gdzieś? W miarę wiarygodnym źródle, oczywiście?

Właśnie te źródła są nieoficjalne, szukałem pewnego źródła, ale rożnie pisze, i nie zawsze wszystko wyjaśnia...wystarczy nam tylko czekać, i z uwagą oglądać odcinki od początku :)

• arek123456 arek123456

ja zacząłem oglądać od 3sezonu i mam czas żeby nadrobić 1 i 2 to mi się aż tak nie śpieszy

Heheh :) Super, też tak można, nieźle to sobie wymyśliłeś :)
                                ja ściągnąłem 4 sezony na DVD :)
                                więc mam Czerwonego Orła na wyłączność :)

• inez2002 inez2002
                                ocena: 9

Czesc a masz jakies tlumaczenie? ja sciagnalem sobie 4 sezon ale niestety napisy sa niezbedne.

Mam niestety tylko napisy...bo polski lektor nie istnieje, i miałem problemy kopii na dysk.
                                Na szczęście mogę zobaczyć serial, gdy tylko chcę, niestety tylko z napisami,
                                ale nic się nie dzieje.
                                lektora jeszcze nie ma, mam też film, który wyszedł w tym roku, też z napisami :)
                                polecam :)
                                Serial był ściągnięty z demotywatorów od znajomego,
                                niestety ze strony amerykańskiej, ale warto było się pomęczyć :)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true