PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 467
ocen
7,6 10 1 86467
6,9 12
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies

zmarłych przedwcześnie: Wilhelmiego (nowotwór w sumie na własne życzenie) i Kalinowskiego (zawał) cała reszta obsady występującej regulanie w większości odcinków żyje, a część nadal aktywna zawodowo. Mam tu na myśli Gajosa, Pieczkę, Pressa, Gołasa, Pyrkosza, Kłosińskiego (temu stuknęło już 95 lat), Raksę, Niemirską, Krafftównę. Serial zaczęto kręcić 50 lat temu i jest to jednak jakiś ewenement. Oby im zdrowie dopisywało jak najdłużej.

gloszuk

Świetny komentarz,popieram.

ocenił(a) serial na 8
gloszuk

Wilhelmi rak watroby ale od czego?

ocenił(a) serial na 8
giovanni50

od nadmiaru wódy.

ocenił(a) serial na 8
JasonX68

Na pewno od tego ?

ocenił(a) serial na 6
JasonX68

Znałeś go, że tak mówisz? Nie? No właśnie.. więc zamilcz...

ocenił(a) serial na 8
Pawuloniasty

Ty,pawełek,nie pisz co mam robić ,jak ci coś nie pasuje to sobie gacie popraw bo widzę ,że się spinasz z klinem w dupsku.

ocenił(a) serial na 6
JasonX68

A jednak idiota... Cóż, bywaj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gloszuk

Pyrkosza już niestety nie mamy, ale w sumie 90 lat to i tak dużo.

ocenił(a) serial na 9
gloszuk

właśnie zrobiłem aktualizację, Michnikowski i Kłosiński już "odpoczywają", o Pyzdrze już napisano

ocenił(a) serial na 8
gloszuk

Spójrz na datę urodzin aktorów grających w tym serialu to zrozumiesz.Wtedy przeżywali tylko najsilniejsi,dzieci biegały na bosaka ze smarkiem wiszącym z nosa,stąd zapomniane już dzisiaj określenie smarkacz.Nie piły Coca-coli,nie jadły chipsów i batoników pełnych chemii,mleko się kisiło,kiełbasa była z mięsa,chleb był na zakwasie a nie na polepszaczach.W czasie wolnym szalały na świeżym powietrzu,z procami,patykami,czy szmaciankami a nie siedziały całymi dniami z nosami w "smarkfonach" czy tabletach.A i nie były faszerowane lekarstwami tak jak dzisiaj,był czosnek,cebula,miód,zioła czy bańki.A dzisiaj?Pokolenie garbatych,grubych platfusów,przyślepych/ekrany/,przygłuchych/słuchawki dokanałowe/,alergików,astmatyków czyli suma summarum zdechlaków.Lat pana Kłosińskiego.Pieczki,Pyrkosza czy nie wymienionej przez Ciebie pani Kraftówny nie dożyją.Mają to jak w banku!Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
Resfilm

Kurła kiedyś to było
Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.

Resfilm

Alergie/astmy to już nie wina trybu życia, a co do wyglądu, to dziś raczej kult "siłki" panuje, więc tych "garbatych, grubych" młodych ludzi jakoś wielu na polskich ulicach nie widać.
Poza tym się zgadza - kiedyś od "bajtla" życie spędzało się n powietrzu i klimat musiał ostro dowalić, by przegnać towarzystwo do domu.

ocenił(a) serial na 8
Resfilm

Akurat alergia/astma była i dawniej , więc przestań pieprzyć bzdury. Co do najsilniejszych to się zgadza, tylko ciekawe gdyby urodziło Ci się chore dziecko, nie mające szans na przeżycie w tamtych czasach a w obecnych już tak Ty pacanie, tez byś się tak cieszył i chciał żyć w tamtych czasach? Kobiety dawniej umierały przy porodzie a dzisiaj da się uratować im życie, bo komplikacje przy porodzie to niekoniecznie ich wina. To nie wina czasów tylko ludzi, bo nie potrafimy korzystać z dobrodziejstw techniki i współczesności, ale jak ktoś chce dbać o zdrowie to po prostu to robi, a nie powołuje się na wymówki typu "takie czasy".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Resfilm

Ale durniu to możesz mówić do swoich kolegów spod sklepu . Znasz mnie że tak się spoufalasz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Resfilm

W sieci jesteś kozakiem, a ciekawe czy na ulicy byłbyś taki cwany kryptocioto? I co ma katolstwo do tego to juz nie rozumiem? Z dupy wzięte argumentacje. Egoistycznym gównem to własnie pokazałeś że Ty jesteś, skoro takie masz zdanie pedale.Ja umrę bo jestem człowiekiem, Ty zdechniesz bo swoim zachowaniem pokazałeś że jesteś podludziem, czyli gorszym nawet od zwierząt. Masz ból dupy i zginiesz z parówą swojego partnera w dupie cwelu. Interesują bo po to jest to forum, żeby komentować ale przez takie dna jak Ty zeszło do poziomu rynsztoku Ty gnoju.

ocenił(a) serial na 8
Resfilm

I skąd wiesz że jestem katolem? Może jestem kalwinem, luteraninem, buddystą albo w ogóle jestem niewierzący.

ocenił(a) serial na 8
Resfilm

A i spróbuj powiedzieć matce, której np. umarło 5- tygodniowe dziecko, że każdy kiedyś umrze. Myślisz że takie słowa ją pocieszą i będzie ok? Pewnie nie masz dzieci więc nie wiesz jak to jest palancie.

Resfilm

Ty siebie słyszysz typie? "Każdy kiedyś umrze, licz sie z tym ze mozesz nie odczekac jutro" buahaha więc weź i umrzyj. Pewnie jesteś starym, pryszczatym 40-lentim onanistą, którego żadna nie chciała, skoro jesteś tak nie czuły. Nie masz pojecia co to jest utrata dziecka dla matki, nieważnie czy żyło kilka godzin czy 20 -lat. Kim Ty jesteś że śmiesz wysnuwać tego typu osądy? A Twoje chwalenie dawnych czasów jest nie na miejscu, bo kiedys też medycyna nie była tak rozwinięta i ciezko było zdiagnozowac co komu naprawdę dolega. Nikt Ci nie każe lamelować podłogi ani chodzić w poliestrowych waciakach ;) Możesz zamieszkać w lepiance z gówna i chodzić boso w drelichowych kurtkach zimą ;)

ocenił(a) serial na 8
karolinaMs

To tylko zwykły malkontent, chwalący jakie to kiedyś były czasy, bo przecież teraz nie ma czasów ;)

ocenił(a) serial na 8
karolinaMs

A co nie umrzesz i dzięki medycynie będziesz żyć wiecznie?Umrzesz na nowotwór, o ile wcześniej covid cię nie dopadnie.Jak będziesz umierać to wspomnisz słowa tego pryszczatego 40 letniego onanisty,którego na oczy nie widziałaś,nie wiesz ile ma lat,ba nawet nie wiesz czy jest kobietą, czy mężczyzną.Kiedyś medycyna była dostępna dla przeciętnego Kowalskiego,mam na myśli tak zwaną "komunę",teraz jest dostępna dla elit,bo osoba z realnym przeciętnym wynagrodzeniem w kwocie około 2300-2500 złotych netto na prywatnego lekarza za 200-300 złotych, czy lepsze lekarstwa o 100% odpłatności nigdy sobie nie pozwoli.O, jakiś bardziej skomplikowanych badaniach, czy zabiegach nie wspomnę.Obojgu wam z tym rocznik 84 się po prostu z dobrobytu w d...poprzewracało.Ale spokojnie,pieniążki, ani medycyna wam nie pomogą.Przekonacie się o tym prędzej czy później,bo to nieuniknione.

ocenił(a) serial na 8
Resfilm

Jaki covid pedale? Nie ma czegoś takiego, ale nie nie przecież Ty się już zaszczepiłeś lewaku, a od tego prędzej umrzesz, przepraszam "zdechniesz" ;)

snake_plissken84

Straszne są te Twoje bluzgi na forum filmowym. Zwracasz komuś uwagę a sam jesteś nie lepszy.

Resfilm

Daruj sobie te tanie psychoanalizy. Skąd wiesz na co umrę? Co Ty jesteś prorok jakiś? Lepiej martw się o siebie, a jak jesteś kobietą to tym bardziej współczuje i proponuje zacząć leczenie psychiatryczne, póki nie jeste za późno.

Resfilm

Ale po wypowiedzi widze, ze jestes facetem wiec żal mi Cię.

ocenił(a) serial na 9
gloszuk

Świetnie napisane, z tym że Pyrkosz i Kłosiński od 3 lat nie żyją. Ale i tak cud, że tak dużo starych aktorów żyje, No i to komentarz sprzed 5 lat, więc rozumiem ☺️

ocenił(a) serial na 9
gloszuk

No i Michnikowski od 3 lat nie żyje, ale jeśli chodzi o resztę, którą napisałeś to tak, zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones