PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 424
oceny
7,6 10 1 86424
6,9 13
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies

ciągła emisja w TV

ocenił(a) serial na 8

Czy ktoś może odpowiedzieć dlaczego od 25 lat po włączeniu jakiegokolwiek kanału tv leci na nim ten serial, nie wyłączając komercyjnych, ostatnio nawet zauważyłem na filmboxie, o co tu chodzi?

ocenił(a) serial na 8
esoxlucius

Odpowiedź jest prosta, Polacy wciąż chcą to oglądać. To przynajmniej jest świetny serial, czego nie da się powiedzieć o "Stawce większej niż życie" a i tak ciągle i wszędzie można zobaczyć Klosa

ocenił(a) serial na 7
erture

Ja nie chcę tego oglądać. Raczej TVP nie ma już pomysłów jak wypełnić grafik.

ocenił(a) serial na 9
esoxlucius

Całe szczęście nadal większość ludzi swój rozum ma i patrzy na ten serial jako na dobre, ciekawe filmidełko a nie 'natrętną sowiecką propagandę'

ocenił(a) serial na 8
esoxlucius

Bo to bardzo dobry serial :)

esoxlucius

Bo to najlepszy polski serial. :)))

neknominator

to tępa komunistyczna propaganda

ocenił(a) serial na 8
mgradins

owszem, komunistyczna propaganda, nachalna i bezczelna, ale bynajmniej, nie tępa!

ocenił(a) serial na 10
mgradins

Powtarzasz to po kimś. A mógłbyś własnymi słowami wyjaśnić dlaczego jest to komunistyczna propaganda?

esoxlucius

Ostatnio jest niemal wszędzie. Są powtórki a następnie powtórki powtórek....i tak w koło macieju. Serial kultowy ale od tego natłoku już mi w gardle stoi. Dopóki nie powstanie choć 3 odc. miniserial o pancerniakach gen.Maczka wciąż kolejne pokolenia będą karmione tą dobrze (trzeba przyznać) skrojoną propagandą

ocenił(a) serial na 10
esoxlucius

bo teraz wmawia się ludziom, że mają oglądać Idę, Pokłosie i inne takie, a ludzie wolą się relaksować przed TV, to jest tak jak z meczem z Niemcami, lubimy wygrywać,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones