PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399264}

Czysta krew

True Blood
7,4 73 961
ocen
7,4 10 1 73961
6,4 5
ocen krytyków
Czysta krew
powrót do forum serialu Czysta krew

Anna Paquin...

użytkownik usunięty

Obejrzałam jeden odcinek...i to jest serial w moim stylu, niestety musiałam zaprzestać oglądanie bo po prostu nie mogę patrzeć na tą Anne...nie wiem co w niej jest, ale żadna aktorka mnie tak nie odpycha jak ona...dramat.

Też tak miałam, ale w końcu ją polubiłam. :)

użytkownik usunięty
kheme

ja nie dałam rady :D robiłam kilka podejść :D

Mi przestała przeszkadzać gdzieś w 3 sezonie :D

użytkownik usunięty
kheme

o kurde...to masz nerwy dziewczyno ze stali :D

Tu chodzi o coś innego. Zawsze kończę serial, nawet jak jest gówniany. :P Ten akurat gówniany nie jest :D A odnośnie odpychających aktorek to jest jedna gorsza od Anny, a mianowicie ona http://www.filmweb.pl/person/Michelle+Rodriguez-40280 :D

ocenił(a) serial na 7
kheme

Sama nie wiem, które podejście robię do TB i mam takie same odczucia do głównej bohaterki co założycielka tematu. Nie odpycha mnie tylko i wyłącznie jej wygląd ale i to jak gra.

Oj bywają jeszcze gorsze nić Michelle. Moim zdaniem może gdyby była bardziej kobieca, nie byłoby problemu :<

Zmi

Ja oglądam właśnie drugi raz i dalej polecam. :)

ocenił(a) serial na 10
kheme

ja właśnie zaczęłam oglądać 2 raz i zastanawiam sie jak dałam rade ją zdzierżyć po prostu nie mogę. serial uwielbiam jako sam w sobie ale ona jest po prostu nie o przejścia.

Zmi

Mnie jej wygląd nie odpycha, ale na jej "grę aktorską" nie mogę patrzeć. Kończę właśnie trzeci sezon i faktycznie jak moja przedmówczyni chyba powoli przyzwyczajam się do niej :)

Kamkaaa

Anna ma Oscara na koncie

ocenił(a) serial na 8
PaniWixa

No coż, nikt nie jest doskonały:)))

ocenił(a) serial na 10
Kamkaaa

tak bo to chodzi o całokształt, nawet nie chodzi o te zęby bo na pewno sa ludzie którym się to podoba, ale to jej wyraz twarzy sztuczność, i gra na siłę i reakcje kompletnie niedopasowane do sytuacji. Porażka niestety

Spokojnie, dasz radę.
Ja miałem odwrotnie, tzn w pierwszych odcinkach podobała mi się. Była taka dziewczęca, umiarkowanie słodka....
Przy końcu pierwszego sezonu już jej nienawidziłem i niestety tu uczucie narastało do samego końca, ale serial obejrzałem w całości.

użytkownik usunięty
Kwiryniusz

Ja dalej nie dałam rady, ale bądźmy dobrej myśli...może za kilka lat :D

ja miałam ogromną nadzieję, że mi się spodoba serial, a jedyne co przypadło mi do gustu to piękne zdjęcia, plenery, muzyka. Nie tylko Anna denerwowała, również Stephen Moyer to ktoś kogo zupełnie nie widziałam w tej roli. Myślałam, że to będzie coś ciekawszego a po 10 odcinkach pierwszego sezonu, stwierdzam, że to takie mhrrroczne romansidło dla nastolatek, z wampirkami które przypominają upadłe gwiazdy rocka, głupiutką gąską którą trzeba się opiekować i tajemniczym wampirem-kochankiem.

Może ktoś z was, również zawiedziony serialem, mógłby polecić produkcje w podobnym klimacie (a jeszcze lepiej zbliżone do "Nie z tego świata"), ale pozbawione tych wszystkich denerwujących nastolatkowych klimatów...Będę wdzięczna za pomysły.

użytkownik usunięty
KotArystokrata

to może zaklinacz dusz? :)

ocenił(a) serial na 6
KotArystokrata

mam to samo. On nie wiem czy nawet bardziej niz ona dziala mi na nerwy,ale to moje kolejne juz podejscie do tego serialu pozwolillo dostrzec w tej banalnej produkcji to "cos" .... Tobie cos z mocniejszych akcentow w tym klimacie polecam :

http://www.filmweb.pl/serial/Dom+grozy-2014-679417

http://www.filmweb.pl/serial/The+Originals-2013-608361

http://www.filmweb.pl/serial/Carnivàle-2003-110868

http://www.filmweb.pl/serial/Bloodline-2015-708487

http://www.filmweb.pl/serial/Ripper+Street%3A+Tajemnica+Kuby+Rozpruwacza-2012-63 4964

użytkownik usunięty
KotArystokrata

"stwierdzam, że to takie mhrrroczne romansidło dla nastolatek, z wampirkami które przypominają upadłe gwiazdy rocka, głupiutką gąską którą trzeba się opiekować i tajemniczym wampirem-kochankiem."

Mi i mojej koleżance, z którą z ciekawości oglądałam kilka odcinków, dostrzeżenie tego zajęło 2 pierwsze odcinki. W sumie obejrzałyśmy 3 i zakończyłyśmy przygodęz tym serialem ;)

ocenił(a) serial na 6

Mnie normalnie potrafią dupery z seriali tak w k u r w i a ć, że nie daję rady przebrnąć, a tutaj jakoś... Mdła jest, schematyczna, nic nowego. Oprócz szpary w zębach.

Kij_z_tym

Dupery haha :D

ocenił(a) serial na 4

O czyli nie jestem jedyna xd No jak na nią patrze i słyszę jej głos to nie daje rady i muszę przewinąć xd

użytkownik usunięty
DziewczynaDamona

hahaha w pełni to rozumiem :D

ocenił(a) serial na 8

Dlatego odpadłam chyba po 4 sezonie.. oni zabijali ludzi, a ja miałam ochotę zabić gł. bohaterkę..
Może ktoś i w skrócie powie, jak skończyło się to cudo?:))

ocenił(a) serial na 3
Lysiczka

Tez jestem ciekawa. Nawet nie wiem kiedy sama odpadam, ale dawno... przerosły mnie zbędne idiotyzmy, lilith, mordowanie dzieci. Jestem ciekawa jak wątki miłosne ostatecznie ułożono.

Ja też tak miałem :/
Myślałem, że to będzie fajny serial, ale po pierwszym odcinku zrezygnowałem

ocenił(a) serial na 3

Ten cały serial jest kretyński nie tylko Anna Paquin, ta jej czarna koleżaneczka jest jeszcze głupsza....dwa wioskowe tłomoki z akcentem rednecków z zabitej dechami dziury na południu... Dialogi są tak głupie że ich słuchanie sprawia fizyczny ból. Po jednym odcinku i połowie drugiego mogę śmiało powiedzieć że to jedno z większych badziewi i nigdy nie wrócę do tego serialu.

ocenił(a) serial na 7

Mnie ona wkur****a od samego początku do samego końca,ale serial mi się podobał i ten ból oglądania Anny rekompensował mi Aleksander :D wspaniały duet Eric i Pam

ocenił(a) serial na 8
_mag_gie_

Zdradzisz jak się wszystko skończyło?:))

ocenił(a) serial na 7
Lysiczka

Ostatnią scenę pamiętam bardzo dobrze,a aktualnie oglądam po raz któryś całość,bo są takie rzeczy,które mi powypadały z głowy.
Tak spojler chcesz? :P
Kończy się inaczej niż książka. Pam i Eric oczywiście robią biznesy,a ostatnia scena jest w ogrodzie Sookie jak jest jakaś impreza :)

ocenił(a) serial na 8
_mag_gie_

Opowiedz:))))) po krótce, co z głownymi bohaterami:)) Pliss;)))

ocenił(a) serial na 7
Lysiczka

A gdzie skończyłaś?? Ja właśnie zaczynam oglądać 7 sezon więc jak sobie przypomnę co i jak było to mogę napisać, bo nie pamiętam co z Jasonem było ;)

ocenił(a) serial na 8
_mag_gie_

hej, JUŻ MI SIE TROCHĘ WYMIESZAŁY DWA SERIALE, z Pamietnikami wampirów.. ale Moja "ulubienica" pokłóciła się z tym swoim, i chyba zafascynowala się Erikiem, jej przyjacióla Tara miała problem z babcią wrózką, która objawiała się jej.. i Jessoica kogos ugryzła.. coś dzialo się z JAsonem., nie wiem,czy nie jego.. Dotrwałam chyba do 5 sezonu:))
Sam miał kłopoty zdrowotne.. i mój ulubiony Alicide też z kimś się klocil:))) A jakiś wrocił człowiek wilk i mieli zatarg, chyba były jego obecnej:))) Jak w telenoweli:))

ocenił(a) serial na 7
Lysiczka

A faktycznie,bo Eric w 4sezonie stracił pamięć,ale dalej to już działo sie tyle,że duuuzo by opisywać. Jessica zjadła wrozkowe dzieci Andyego,ale to chyba w 6sezonie było. Eric zabił wampira który zabił jego rodziców,Tara umarła (dwa razy) i aktualnie to Sookie jest z Alcidem a wszystkich atakują wampiry zarażone wirusem....

ocenił(a) serial na 8
_mag_gie_

Ło MAtko., ale się dzieje... Alcid, mój ulubiony.. ale Snookie, nie cierpiałam jej, sama bym jej żeby wbiła :))
A co z bratem Snookie?
Tara już umarla na amen?
Dalej taka z niej tępa dzida?
To ja się zrewanżuje.. znasz serial Wirus? też o wampirach?

ocenił(a) serial na 7
Lysiczka

Aaa jeszcze Bill wypil krew Lilith więc był chwilowo wampirzym bogiem,bo nawet Sookie go przebiła, a on nic. Był jeszcze wampir-wróżka który miał obiecaną Sookie 300lat przed jej urodzinami.
Nie wiem w którym sezonie Tara została wampierm,ale w 7 już totalnie umiera. Na poczatku 7 Jason jest z taką walnięta wampirzycą co go za swoją własność uważa,ale na koniec serialu było jakoś inaczej już z nim.
Nie znam,ale j ak ciekawy to chętnie obejrzę. :)

ocenił(a) serial na 8
_mag_gie_

OO, to daj znać jak się skończy.. a co z Samem i jego psimi sprawami?
Serial polecam, na seriale online są dwa sezony ,trzeci na zalukaj.. bardzo dobry, straszny i nie zamienia się w serial brazylijski:)) Są pradawne wampiry w swojej postaci.. i te przemienione:))

ocenił(a) serial na 7
Lysiczka

Sam jest zmiennokształtny :P jrgo zmienna dziewczyna umarla zmieniając sie w TV w tego tam Steva czy jak mu było, Sama brat też umarł. Arlean została właścicielka baru po tym jak Terrego zastrzelili.
Ogólnie gdyby noe Sookie to serl oglądałoby sie fajnie. Tyle,że jak dobrze pamiętam to w książce ona też była wkurzająca,ale serial bardzo od książki się różni.

ocenił(a) serial na 8
_mag_gie_

Ciekawe czy amerykanie ją lubią czy po prostu ma być wykurzająca.. taka mimoza. .:D
Daj znać, co dzieje się dalej.. Rozumiem, ze kończysz ostatni sezon?

ocenił(a) serial na 7
Lysiczka

No więc po przejściach... Alcide'a zastrzelili jak bronił Sookie przed zarażonymi wampirami, Bill też na ta chorobę zachorował,ale prosił blondyne żeby go zabiła więc to zrobiła. Sara została niewolnicą Erica i Pam, którzy stworzyli New Blood która leczyła tego wirusa. Po mniejszych i większych akcjach Hoyt i Jessica wzięli ślub, Jason wziął ślub z byłą dziewczyną Hoyta i mieli 3 dzieci. Sam znalazł dziewczynę murzynkę z którą też miał kilkoro dzieci (i wyjechali chyba do Chicago). A nasza ulubienica na samym końcu serialu jest w ciąży i ma chłopa,ale nie jest pokazane kim on jest.

ocenił(a) serial na 7
_mag_gie_

Ahh no bo krew Sary N była lekarstwem na tą chorobę wampirów.

ocenił(a) serial na 7
_mag_gie_

Arlean znalazła chłopa wampira, a Lafayette był też z wampirem, który wcześniej był chłopakiem Jessicy. TAka moda na sukces, bo każdy z każdym. A Andy z tą blondyną od czarownic Holly wziął ślub

ocenił(a) serial na 8
_mag_gie_

Dziękuję :******
Ło Matko i koniec?? Wszystkich prawie zabili!!!!!!
A tej wrednej Sookie nie.. no qurde, świat jest niesprawiedliwy.. a niby ona miała być lekarstwem na wszystko.. mogli ja sproszkować i zrobić lek na raka;_)))

ocenił(a) serial na 8
Lysiczka

7 sezon nie był potrzebny.... widać ze dokręcony na siłe. finałem całej serii powinien być 9 epizod 6 sezonu + 10 min dokrętki z 10 odcinka ( sceny kończące wątek z Warlowem) i by wystarczyło....

ocenił(a) serial na 6

ma okropne usta

użytkownik usunięty

Ogólnie obsada aktorska w tym żałosnym serialu jest wywołująca odruchy wymiotne z zażenowania. Jeno Northman jest akceptowalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones