PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399264}

Czysta krew

True Blood
7,4 73 955
ocen
7,4 10 1 73955
6,4 5
ocen krytyków
Czysta krew
powrót do forum serialu Czysta krew

Powiem tak. Przeczytałam krótki opis tego serialu 5 lat temu i pomyślałam: "Co za dno?" Cały fenomen filmów o wampirach polegał właśnie na ich aurze tajemniczości i skrytości, a tu serial, gdzie wampiry istnieją na porządku dziennym. To mnie zniesmaczyło i zniechęciło. Jednak obejrzałam przez te 5 lat różne inne filmy z motywem wampirów i każdy miał podobną, bardzo przewidywalną fabułę. Rok temu szarpnęłam się żeby obejrzeć Czystą krew. Przebrnęłam przez połowę pierwszego sezonu z myślą: "Nie pomyliłam się, co do tego serialu". Dopiero ostatnio wróciłam myślami do tej serii i z ciekawością rozważałam możliwe scenariusze zakończenia pierwszego sezonu. I tak zaczęłam od połowy pierwszego sezonu oglądać ciąg dalszy i zrozumiałam, że czasem żeby powstał hit najpierw trzeba coś w nim schrzanić. Pierwszy sezon to raczej nieunikniony etap wprowadzenia w fabułę serialu. Jest kiczowaty i denny, ale drugi sezon odbija się od dna, a trzeci to już w ogóle.
Poza tym jak oglądałam po raz pierwszy ten serial niezwykle zraziła mnie do siebie Anna Paquin. Była taka jakaś płaska, przerysowana. Jednak zdążyłam się do niej przyzwyczaić i zrozumieć jej sposób bycia, a nawet na swój sposób go polubić. Bill i Eric to zdecydowanie największe ciacha tego serialu.
Uważam, że ten serial zaczyna się naprawdę od 2 sezonu, ale żeby dojść do drugiego trzeba przemęczyć pierwszy, a wtedy jest sama radość oglądania.
Więzi pomiędzy wampirami i ludźmi są ciekawym zjawiskiem. W tej serii nawet interesująco pokazali sceny z krwią. Bądźmy szczerzy. Wampir to podniecające stworzenie, ale w powiązaniu z krwią zaczyna jawić się w nieco obrzydliwym świetle, ale ten serial, przedstawia krew jak afrodyzjak i narkotyk...dosłownie. I nawet sceny, gdzie skąpani we krwi Sookie i Bill uprawiają namiętny, gorący, dziki seks są cholernie podniecające.
Żałuję tylko, że tak szybko kończy się ten serial. 6 sezonów to za mało. Nie zaspokoiłam swojego apetytu wystarczająco.
Ten serial nie jest dla delikatnych widzów, tylko żądnych prawdziwych doznań pasjonatów ostrego kina perwersji, seksu i mordu. Fanatycy religijni, omamione fenomenem Zmierzchu dziewczynki i homofoby nie mają tu czego szukać. To mocne kino! 10/10 polecam!

Dagusia4002

To jest glownie pastisz na Poludnie w Ameryce

Dagusia4002

>Ten serial nie jest dla delikatnych widzów, tylko żądnych prawdziwych doznań pasjonatów ostrego kina perwersji, seksu i mordu. Fanatycy religijni, omamione fenomenem Zmierzchu dziewczynki i homofoby nie mają tu czego szukać. To mocne kino! 10/10 polecam!

Fanatycy religijni, mocne kino... weź wyluzuj. hihi ;) Sceny siermiężnego seksu Erica wzbudziły moją niekłamaną wesołość (to zacięcie na jego ryju było wręcz genialne hah). Cała reszta to zwykły pasztet. Nawet jeśli później serial się wybił, rozmiar sztucznej biedy skutecznie odrzuca. 2 pkt. to max. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones