PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399264}

Czysta krew

True Blood
7,4 73 961
ocen
7,4 10 1 73961
6,4 5
ocen krytyków
Czysta krew
powrót do forum serialu Czysta krew

lubię

ocenił(a) serial na 9

dobra wkrętka:) obejrzałam kiedyś jeden odcinek i mówię sobie o matko co to za badziewie. Za jakiś czas czysto z nudów obejrzałam pierwszy, potem drugi odcinek, a potem nie moglam się doczekać kolejnego sezonu. Oczywiście, że nie jest to arcydzieło, ani gry aktorskiej (chociaż Pam, Lafayett'owi i panom Wampirom odmówić talentu nie można), ani fabuły,w niektórych momentach ciężko się nawet oglądało, ale z odrobiną luzu, przymróżenia oka, całkiem fajna rozrywka zwłaszcza dla płci pięknej, bo Panowie w tym filmie są uroczy:) Poza tym pokusiłam się równiez o przeczytanie książki i mogę powiedzieć jedno dobrze, że scenarzysta miał swoj pomysł na ten film:)

niki1981

Przyznam, że przynajmniej początek pierwszego odcinka sezonu pierwszego nie przypadł mi do gustu. Ale jakoś się wkręciłam. Czytałam tez 2,3 książki. Scenarzysta potrafił wykrzesić drzemiący w pomyśle na fabułę pisarki potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones