PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562182}
5,1 7 241
ocen
5,1 10 1 7241
Daleko od noszy 2
powrót do forum serialu Daleko od noszy 2

nawet Kryszak nic nie pomaga widac ze robione wszystko na odpie*dol

ocenił(a) serial na 5
DoktorLejdo

Robiony po to aby było ale już nie ma tego pomysłu co wcześniej i aktorsko gorzej wygląda.

ocenił(a) serial na 8
Koneser_Kielce

Czy aktorsko gorzej? Ja myślę, że jak ktoś polubił tę ekipę to tę serię i tak z przyjemnością obejrzy, a aktorzy dalej dają radę. Kryszaka w tej roli uwielbam

ocenił(a) serial na 8
uahahaha

tzn uwielbiam

ocenił(a) serial na 8
DoktorLejdo

Ale dla mnie "Krycha" właśnie najlepszy, ma facet dar i zawsze się go dobrze ogląda

ocenił(a) serial na 8
DoktorLejdo

Mam dokładnie odwrotne przekonanie. Jest zdecydowanie lepszy i tak jak dałbym D.o.N.1 ocenę 6, to Dwójce daję 8. Pomysły są lepsze niż w Jedynce. Aktorsko na wyższym poziomie - świetnie grają wirtuozi komedii jak Kryszak, Wawrzecki, Kowalewski (to wprost genialni aktorzy komediowi, równi Pazurze, na tej samej półce co kiedyś Kowalski z "Samych Swoich", Kobiela, Stuhr Senior), znakomicie Przybylska (w tych odcinkach mnie przekonała do swojego talentu, to niezwykłe, że amatorka tak świetnie gra - ona gra powściągliwie, ale trafiła w punkt swą grą), Wierzbicki - wyróżniający się w polskim filmie aktor (chyba niedoceniony), znakomicie Koroniewska, oczywiście pozostała załoga gra na znanym, świetnym poziomie. Zatrudnienie tylu dobrych aktorów przy okazji ograniczyło występy drugoplanowych drewnianych amatorów aktorstwa, statystów grających pacjentów oraz pięknych lasek-pielęgniarek, których aktorstwo zawiera sporą dozę drewna. Wprawdzie ci świetni aktorzy zredukowali trochę znaczenie i liczbę występów Wawrzeckiego, dla mnie wielkiej gwiazdy tego serialu.  Szkoda, że nie ma na końcu odcinka "ścinków" z realizacji (więc nie widzimy "gotowania" aktorów przez Wawrzeckiego...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones