PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788998}

Damnation

7,4 2 177
ocen
7,4 10 1 2177
Damnation
powrót do forum serialu Damnation

Śmiało oglądać

ocenił(a) serial na 8

Bardzo dobry serial, a właściwie mini-serial bo tylko 1 sezon. Szkoda, bo niczego mu nie brakowało poza większym rozgłosem. Typowa amerykańska wieś lat 20-30, czyli whisky, rasizm, kukurydza i dubeltówki. Do tego zemsta, nienawiść i odkupienie. Przykro, że go tak szybko potępiono.

lipton101

Po pierwszych dwóch odcinkach, serial miał ocenę 6,6. To chyba dobry znak, że się rozkręcił, bo mnie pierwszy odcinek jakoś nie wkręcił..

ocenił(a) serial na 7
perun_6

W sumie się rozkręca. Na początku trochę na siłę starają się postacie być fajne i zbyt enigmatyczne są, ale im więcej wyjaśnień, tym więcej to okazuje się mieć sensu.

ocenił(a) serial na 9
lipton101

Super klimat i w końcu coś innego. Dla mnie rewelacyjny serial nie ma co sugerować się oceną innych ponieważ wiadomo, że nie każdemu spasuje :)

lipton101

Ja obejrzałem go z uwagi na Sare Jones i nie żałuję, mimo że serial generalnie tak nie do końca gatunkowo w moim guście. Ale że nie długi, nie aż tak wymagający, nawet ciekawa historia, to warto było... choćby tylko dla samej Sary :)

yuflov

Przymierzam sie do tego po "Godless", warto oglądać jest to cos podobnego do "Bezbożnych"?

ocenił(a) serial na 7
lipton101

Czy został jakoś sensownie zamknięty, czy przerwany z powodu braku zainteresowania/zysku? Pytam, bo nie wiem, czy oglądać?

ocenił(a) serial na 5
kryslav

Zakończenie jest raczej otwarte, ale w sposób akceptowalny a nie taki, jakby serial został na siłę urwany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones