PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103922}

Daria

8,1 4 421
ocen
8,1 10 1 4421
Daria
powrót do forum serialu Daria

w którym odcinku Daria na randkę z Trentem? Nie mogę go znaleźć :/

nalesnikova

Daria z Trentem nigdy nie byla na randce, moze masz na mysli odcinki kiedy zaczela chodzic z Tomem?
Najblizej randki z Trentem Daria byla w sezonie pierwszym, w odcinku "Road Warrior", gdzie razem z Jane i z
muzykami z Mystik Spiral. wybieraja sie na koncert Alternapalooza.
Na koniec sezonu 3ciego ("Jane's Addition") Daria ostatecznie uswiadamia sobie ze nawet gdyby Trent byl nia
zainteresowany zwiazek z nim bylby dla niej koszmarem :).

Mam nadzieje, ze pomoglo :)

kreska

Nie chodziło mi o Toma, jakoś udaje mi się ich odróżnić ;) Niemniej w
odcinku bonusowym "Look Back in Annoyance" pokazany jest fragment rozmowy
Darii z Trentem, kiedy to dochodzą do wniosku, że mają różne wyobrażenia na
temat zaangażowania czy związku. Wyglądało na randkę w pizzerii, ale nie
wiem, co to było naprawdę, ponieważ nie mogę tego znaleźć wśród odcinków,
które posiadam. Możliwe, że nie było nic w tym stylu, ale chciałabym
zobaczyć, o co chodziło.

ocenił(a) serial na 8
nalesnikova

To był odcinek pt. "Jane's Addition", ostatni odcinek 3 sezonu. Nie jest to randka, spotykają się tylko na chwilę, ale w każdym razie tam jest ta scena ;p Wcześniej był dwa odcinki gdzie spędzili ze sobą więcej czasu - "Pierce me" i "Lane Miserables" (tu Darii zauroczenie zaczyna przechodzić :D)

użytkownik usunięty
nalesnikova

chodziło o projekt multimedialny, który mieli zrobić we trójkę (Daria, Jane, Trent) - Trent miał nagrać muzykę, Daria napisać tekst, a Jane zrobić grafikę. Trent nie zrobił swojej części na czas i dziewczyny musiały oddać projekt bez muzyki. w tej scenie Daria i Trent mówią o tym projekcie i że to nie był dobry pomysł, żeby zaangażować w to Trenta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones