PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603904}

Dawno, dawno temu

Once Upon a Time
7,5 39 484
oceny
7,5 10 1 39484
Dawno, dawno temu
powrót do forum serialu Dawno, dawno temu

Mam coś dla was... COŚ KONKRETNEGO, ale o [na razie] kiepskiej jakości

Once Upon a Time 3x01 Sneak Peek #1
http://www.youtube.com/watch?v=wZfbqAa7ZkI

ocenił(a) serial na 10
michu1945

generalnie moja reakcja na Rumpla jest zawsze dokładnie taka sama jak tej publiczności w tle

ocenił(a) serial na 10
nicky11

chciałam skomentować jeszcze jedną rzecz ze sneak peeka ale już się powstrzymam bo ile można o tym samym

ocenił(a) serial na 6
nicky11

Ooooooj, wszystko co mam do powiedzenia to: tęskniłam za Rumplem.

michu1945

CZTERY TYGODNIE DO POLSKIEJ PREMIERY W NECIE.

michu1945

ja czekam na porządny zwiastun 3 sezonu i się nie doczekam.

jacob_filmweb

W przypadku drugiego sezonu mieliśmy nieco wceśniej promo z nowymi scenami i jakoś teraz wszyscy narzekają na jego poziom. Możliwe, że teraz będzie inaczej?
Druga sprawa to taka, że jeszcze pozostało 4 tygodnie o premiery w USA oraz Kanadzie. Zarówno oni, jak i my czekamy.
Trzecia, że cathrine00 wstawiła już promo z kilkoma nowymi I KRÓTKIMI scenami:
http://www.youtube.com/watch?v=9VpmnRopjkY

michu1945

o akurat tego nie widziałem, dzięki :)

michu1945

http://img809.imageshack.us/img809/1570/w1vd.jpg

Nowe zdjęcie.

michu1945

PRESS RELEASE:

Thanks to Samuel Lopes for the heads up.

SEASON PREMIERE

EMMA, SNOW, CHARMING, RUMPLESTILTSKIN, HOOK AND REGINA ENTER NEVERLAND TO SAVE HENRY BUT ARE GREETED BY A SCHOOL OF NOT-SO-FRIENDLY MERMAIDS WHO THREATEN TO END THEIR SEARCH BEFORE IT BEGINS, AND NEAL - WITH MULAN'S AID IN THE ENCHANTED FOREST - TRIES TO DISCOVER THE FATES OF EMMA AND HENRY, ON THE SEASON PREMIERE OF ABC'S "ONCE UPON A TIME"

Master storytellers Edward Kitsis and Adam Horowitz ("Lost," "Tron: Legacy") invite everyone to join Emma Swan, Snow White, Prince Charming, Rumplestiltskin, Hook and the Evil Queen Regina as they travel through a portal on the Jolly Roger in an effort to reach Neverland and save Henry. But Neverland is a much darker place than you remember, and in order for our heroes to accomplish their mission, they'll have to face a foe more powerful than the Dark One himself. What does Peter Pan want with Henry? Can our heroes put aside their differences and work together? Will Aurora, Mulan and Prince Phillip be able to nurse Neal back to health and reunite him with his family? New fairytale characters will be revealed and old acquaintances will be revisited. So think of a wonderful thought... because our Neverland's going to be a fever dream that just won't break.

In the season premiere episode, "Heart of the Truest Believer," as Emma, Mary Margaret, David, Regina, Mr. Gold and Hook enter Neverland to search for a kidnapped Henry, they're greeted by a school of not-to-friendly mermaids who threaten to end their search before it begins; Henry finds himself on the run from the Lost Boys with another escapee from Peter Pan's encampment; and Neal, recovering from his wounds, travels through the Enchanted Forest with Mulan in an attempt to learn the fates of Emma and Henry, on "Once Upon a Time," SUNDAY, SEPTEMBER 29 (8:00-9:00 p.m., ET) on the ABC Television Network.

Note: This episode will repeat Sunday, October 6 from 7:00-8:00 p.m., ET.

"Once Upon a Time" stars Ginnifer Goodwin as Snow White/Mary Margaret, Jennifer Morrison as Emma Swan, Lana Parrilla as the Evil Queen/Regina, Josh Dallas as Prince Charming/David, Emilie de Ravin as Belle, Colin O'Donoghue as Hook, Michael Raymond-James as Baelfire/Neal Cassidy, Jared S. Gilmore as Henry Mills and Robert Carlyle as Rumplestiltskin/Mr. Gold.

Guest starring are Sarah Bolger as Aurora, Jamie Chung as Mulan, Julian Morris as Prince Phillip, Ethan Embry as Greg Mendell, Sean Maguire as Robin Hood, Robbie Kay as Peter Pan, Sonequa Martin-Green as Tamara, Parker Croft as Felix, Natasha Wilson as mermaid, Dave Mathews as doctor and Joy Castro as nurse.

"Heart of the Truest Believer" was written by Edward Kitsis & Adam Horowitz and directed by Ralph Hemecker.

"Once Upon a Time" is broadcast in 720 Progressive (720P), ABC's selected HDTV format, with 5.1 channel surround sound. Edward Kitsis and Adam Horowitz are creators and executive producers. Steve Pearlman is also executive producer. The show is from ABC Studios. This program carries a TV-PG,V parental guideline.

Źródło:
http://abc.go.com/shows/once-upon-a-time

ocenił(a) serial na 9
michu1945

Mnóstwo treści, a żadnych nowych informacji.

michu1945

Once Upon a Time 3x01 Sneak Peek #1
http://www.youtube.com/watch?v=wZfbqAa7ZkI

I najwyraźniej dotrzymali obietnicy z facebooka...

Sneak Peek # 2 (Hook i Emma)
http://www.youtube.com/watch?v=oISdFWtRU3c

ocenił(a) serial na 10
michu1945

Emma poćwiczyłaby lepiej czarowanie przed walką

michu1945

Alex96401212: Can we expect a lot of flashback about Emma's past in Once Upon a Time? We want to see more of that.
Then you definitely won't want to miss the first two minutes of Sunday's season premiere! Fans will be treated to a very special Emma-centric scene in which we flashback to 11 years ago. Hmm… interesting. Isn't Henry 11 years old? What a magical coincidence! And speaking of magic, let's just say that Emma's powers have been with her long before her trip to Storybrooke. Check back to E! Online for more Once Upon a Time spoilers later this afternoon!
________________________

Pierwsze dwie minuty odcinka zabiorą nas w przeszłość Emmy, 11 lat wcześniej. Powiedzmy, że magiczne moce bohaterki były z nią a długo przed przybyciem Wybawczyni do Storybrooke.

Źródło:
http://uk.eonline.com /news/462886/spoiler-chat-scoop-on-breaking-bad-once-upon-a-time-sons-of-anarchy -s-h-i-e-l-d-and-more

ocenił(a) serial na 6
michu1945

Czyli będzie to poród Emmy :) Było to również w wątku ogólnym.

ElisaD

Wiem, ale ten konkretny news dotyczył nie ogólnie 3. sezonu, ale właśnie pierwszego odcinka i przy okazji, skoro zostało 6 dni do premiery w necie, wyciągnąłem temat na wierzch.

ocenił(a) serial na 10
michu1945

Jeszcze tylko trzy dni! :D

Iluvia

O której mniej więcej można się w poniedziałek spodziewać w necie odcinka z polskimi napisami? Nie oglądałam poprzednich sezonów na bieżąco, więc nie wiem jak to wygląda. No i niby umiem angielski, ale wiadomo, zawsze wygodniej oglądać odcinek w ojczystym języku :)

cathrine00

Odcinek sobie ściągniesz w poniedziałek 30 września z netu, ale na napisy poczekasz [gdzieś mniej, więcej] do środy wieczór lub czwartku rano, jeśli chcesz mieć w miarę profesjonalne tłumaczenie.

cathrine00

PS. zapomniałem na odpowiedzieć na "O której (...)"? Epizod będzie dostępny od około piątej rano, w poniedziałek 30 września.

7 godzin różnicy. Skoro o 21:00 czasu centralnego w Stanach zakończy się emisja, o 22:00 koś to wrzuci do netu to [POWTARZAM: 7 godzin różnicy] o 5:00 rano czasu polskiego będzie on już dostępny u nas.

Polecam: http://www.filestube.com/ i wpisanie "Once Upon a Time 3x01".
LUB
http://www.cucirca.eu/ jeśli chcesz online.

michu1945

Wolałabym poczekać na polskie napisy, ale nie wiedziałam, że będą dopiero w środę O.o To zależy od popularności serialu? Do niektórych seriali napisy są już nawet o 14 (zakładając, że transmisja jest o 2/3 w nocy, czasu Polskiego).

Dzięki za linki, na pewno skorzystam.

A zna ktoś stronę, z której można na kompa ściągnąć odcinki za darmo? Najlepiej bez logowania, ale jak już z logowaniem to, żeby była sprawdzona :)

cathrine00

"(...) Do niektórych seriali napisy są już nawet o 14 (...)" - o tym to ja nie wiedziałem. Sądzę, że mogę zostać pozytywnie zaskoczony i zrobią tak jak piszesz, bo to w końcu premierowy odcinek po 3 MIESIĄCACH POSUCHY.

PS. Podałem Ci stronę: http://www.filestube.com/ i wpisanie "Once Upon a Time 3x01". Dostępne w różnych formatach a jak nie, o łatwo przekonwertujesz ŚCIĄGNIĘTY odcinek za pomocą bajecznie prostego programu Format Factory, którego sam używam, do wymarzonego formatu.

michu1945

No i właśnie taką mam nadzieję. A jak nie, to i tak pewnie nie powstrzymam się i obejrzę po angielsku, a najwyżej później jeszcze raz z napisami :)

A no tak, dzięki jeszcze raz za linka. Początkowo wzięłam go za linka do streamu online, ale już ognarnęłam :P

cathrine00

Apropo pierwszego wersu, ja tak robię.

michu1945

PRZEDPREMIEROWA recenzja odcinka Barbary Barnett:

When last we saw Once Upon a Time’s intrepid heroes Snow White (Ginnifer Goodwin), Prince Charming (Josh Dallas), Emma Swan (Jennifer Morrison), Rumplestiltskin (Robert Carlyle), the Evil Queen (Lana Parrilla), and Captain Hook (Colin O’Donoghue), they had embarked upon the Jolly Roger about to follow a magic bean down a portal and into Neverland. With Henry (Jared S. Gilmore) kidnapped by the grossly misled (and quite thick, apparently) Tamara and Greg, everyone wants to find him. United in their mission (well, for the first few minutes, anyway), their goal is noble and task challenging. For Peter Pan, according to Rumple is a force to be much feared. once

The season premiere, “The Heart of the Truest Believer,” begins 11 years earlier with Emma giving birth to Henry in prison, abandoning him to “the system,” thus perpetuating a familial cycle. Just as Snow and Charming abandoned her, so she abandons her own son to others’ care. But the cycle roots from both sides of Henry’s family tree. His dad Neal (Baelfire, played by Michael Raymond James) was abandoned by his father Rumple, who was abandoned by his own.

With season three set on Neverland with its lost boys and Pied Piper Pan, this will likely be a significant theme throughout; it certainly is for the first two episodes, particularly in episode two. Abandonment at an early age is a trauma not easily reconciled when children become adults; it shatters self-confidence, makes you wary and cynical, hardened against other rejections and emotional injury.

But the other side of it is the need to overcome this trauma, and to do that, one must accept it, embrace yourself for who you are, then begin again to believe in yourself. These are powerful interconnected themes for Once Upon a Time, and we see in these opening episodes parallel journeys commence for Emma, Rumple, and Baelfire, set against not only Neverland’s population of abandoned children, but against Snow’s reclamation of her kingdom from The Evil Queen.

As they approach the isle of Neverland, the team begins to fall apart rather quickly, as each has in mind something quite different. Rumple has it in mind to find Henry on his own. Attired (dashingly, I might add) in Dark One finery, but looking quite like Mr. Gold, he insists this is something he must do. When Emma protests, he argues that only someone who believes can prevail again the evil Pan. “Neverland is a place where imagination runs wild,” he tells Emma, declaring that without belief “even in yourself,” she lacks the skills necessary to prevail over Peter Pan and save Henry.

More than anyone, I think, Mr. Gold’s stakes are unbelievably high. He knows the seer’s prophecy (“Manhattan”) and believes the Henry will be his undoing. He will die on this mission, yet succeeding in this mission can help Rumple prove to himself that he is not his father, a coward who abandoned his son. Baelfire’s death has changed him, and fearful as he is (beautifully explored in these episodes as he is tormented with something out of his deep past), he must cling to the belief that he can overcome this cycle.

I loved both episodes. Although episode one was a bit more fractured between the various story lines, episode two “Lost Girl” was focused and powerful, bringing us back into the Enchanted Forest to join Snow and Charming as they fight against Regina and staying with the story arcs of the main cast, their expectations, conflicts and darkest fears in a very emotional ride. What a great start to season three.

Teasers:

Mermaids abound
A character death (perhaps more than one) - KTOŚ UMRZE!!! (Możliwe, że więcej niż jedna postać)
Hook taps into his more charming side, trying to eschew the smarmy pirate persona as he tries to win friends
It doesn’t take long for the unity promised at the end of season two to fall apart: fists will fly
As promised, Belle (Emily de Ravin) appears in Neverland, but in a touchingly unexpected way. Just beautiful. And very emotional.
A return to Rumple’s castle

Sorry I can’t say more, but tune in to Let’s Talk TV Live Monday night for a recap and discussion of the Once Upon a Time season premiere.

Once Upon a Time debuts for its third season Sunday night on ABC at 8:00 p.m. ET after a new Once special “Return to Neverland.”

Źródło:
http://blogcritics.org /tv-review-once-upon-a-time-season-premiere/

michu1945

10 things about ‘Once Upon a Time’ season 3, episode 1:

1) The episode begins with a flashback to a character’s birth.
2) We discover who Greg and Tamara are working for.
3) An action-packed, death-filled ten minute segment. Uh-oh…
4) Mulan is confused about what a movie is and why she’s in one.
5) Mermaids galore! And boy, are they fierce.
6) Why did Neal end up in the Enchanted Forest? He tells us.
7) There’s a brawl and it’s hysterically amazing.
8) “Your belief of love wasn’t strong enough to overcome your fear of rejection.”
9) There’s pixie dust! Only…does it work?
10) Peter, oh Peter, where art thou? Oh. Hey there, good looking!
___________________

1) Epizod zacznie się retrospekcją z narodzin bohatera.
2) Odkryjemy dla kogo pracują Tamara i Greg,
3) 10 minut odcinka będzie wypełnione akcją i śmiercią. Uh-oh...
4) Mulan będzie zmieszana tym czym jest film i dlaczego ona (jej postać) jest w jednym z nich.
5) Mnóstwo dzikich syren.
6) Neal powie nam dlaczego trafił do Zaczarowanego Lasu.
8) Będzie bijatyka i to histerycznie pasjonująca.
9) "Twoja wiara w miłość nie było wystarczająco silna, aby przezwyciężyć strach przed odrzuceniem."
10) Piotrusiu, oh Piotrusiu, gdzie jesteś? Oh. Hej, dobrze wygląda!

Źródło:
http://www.hypable.com /2013/09/24/once-upon-a-time-season-3-episode-1-episode-2-tidbits/

michu1945

CHOLERNA 5-MINUTOWA EDYCJA POSTÓW!!!!!!!!!!!!

Apropo 9)
Pojawi się wróżko wy pyłek, ale czy on zadziała?

michu1945

(DO USUNIĘCIA: nie ten temat)

michu1945

kiedy można spodziewać się odcinka na internecie? w poniedziałek? bo już sam nie wiem w jakim to tempie działa :)

jacob_filmweb

W poniedziałek od 5 rano, ze względu na siedem godzin różnicy czasowej.

Pobrać i obejrzeć możesz stąd:
http://www.filestube.com/ po wpisaniu "Once Upon a Time 3x01"

lub obejrzeć online m.in. tutaj:
http://www.cucirca.eu/

michu1945

dzięki, na pewno skorzystam, zawsze oglądałem na video.anyfiles, ale te strony też ciekawe ;)

michu1945

Można pomacać napięcie i atmosferę oczekiwania na premierę sezonu.

PRZYPOMINAM wszystkim, że będzie to podwójna przyjemność, bo możecie jeszcze obejrzeć premierowo trzeci odcinek specjalny "Journey to Neverland".

michu1945

Hah, no właśnie. W pierwszej chwili była radość, że odc 3x01 będzie trwał 2 godziny xd Ale miło będzie sobie przypomnieć co się działo. Nawet Horowitz, w odpowiedzi na jakiegoś twitta, potwierdził, że nawet osoby nie oglądające serialu po tym odc specjalnym połapią się o co chodzi :)

A napięcie rośnie... :D

ocenił(a) serial na 9
cathrine00

Ahhh, to już dziś. Fajnie, nie mogłam się już doczekać od jakiś dwóch tygodni. xd

michu1945

up, dla komentarzy.

ocenił(a) serial na 10
michu1945

ja tylko tak krótko- chyba za dużo oczekiwałam po tych 5 miesiącach przerwy bo odcinek jakoś mnie nie powalił.

plus dla konfrontacji Snow i Reginy na statku- uśmiałam się:)

duży minus dla Piotrusia- wtf??? choć w sumie nie wiem czego się spodziewałam, ale raczej kogoś innego

ocenił(a) serial na 10
nicky11

ps. wiem że to miał być niby element zaskoczenia, spodziewaliśmy się kogoś mroczniejszego niż the Dark One a tu taki gówniarz (który nota bene pewnie i jest mroczniejszy a jego wygląd to tylko pozory itd.) Ale mimo to jak na razie mi się nie widzi

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Świeżo po obejrzeniu odcinka, muszę podzielić się wrażeniami.
Podobało mi się W-S-Z-Y-S-T-K-O.
Uwaga SPOILERY!

Po pierwsze, Rumpelstiltskin jeszcze lepszy niż ten sprzed klątwy. Miodzio... Carlyle chyba po raz pierwszy (wg mnie) pobił Lanę jeśli chodzi o grę aktorską, w tym znaczeniu, że posiadł ekran, posiadł ten odcinek. Jego połączenie Dark One z mr. Goldem, jego "deary", jego ironizowanie na temat własnej dawnej gestykulacji... No cóż... nie mogę się doczekać, kiedy jeszcze raz obejrzę odcinek.
Kłótnie na statku przepiękne, każdy z nich ma swój styl :) Emma wyskakująca za burtę - ma dziewczyna i spryt, i jaja.
Sceny w Zaczarowanym Lesie, stosunkowo najsłabsze, ale też w porządku. Podobał mi się Neal, który używa magii.
Nawet Hook był ok. Nie jestem zwolenniczką Captain Swan, ale sceny miedzy nim a Emmą były ok. Podobała mi się jego mina, kiedy postanowił iść za Emmą wgłąb wyspy.
Od początku mi świtało, że z chłopcem, który niby uratował Henry'ego coś jest nie tak. Spodziewałam się innego Petera Pana, ale ten jest lepszy - mniej sztampowy jak na czarny charakter.
Chciałabym, żeby rozwinęli wątek Grega i Tamary, tzn. chciałabym się dowiedzieć, jak Pan ich zwerbował, skąd wiedział, że sprowadzą mu Henry'ego itp.

Nie mogę się doczekać przyszłego tygodnia!

amaze

Rozwiną to z Tamarą i Gregiem. Łowczego uśmiercili a wrócił 15 odcinków później, w retrospekcji, w finale pierwszego sezonu. Przynajmniej zawsze mają taką możliwość jeśli aktor akurat ma wolny czas by zagrać.

ocenił(a) serial na 9
amaze

Ja chyba od dzisiaj jestem zakochana w Kapitanie Hook'u...
Ale strasznie mnie wkurzyli wykańczając Greg'a i Tamarę na samym początku...

ocenił(a) serial na 10
amaze

racja zapomniałam dodać że fabuła jak fabuła ale gra Roberta jak zwykle świetna plus w nowym wcieleniu Gold-Rumple-mix ,jak dla mnie, wygląda mega sexi:)

amaze

(Przerzuciłam się z tematu "świeżo po obejrzeniu!", jak chcieliście :P)
Też jestem na świeżo. Odcinek baardzo mi się podobał. Ja nie wiem czego oczekiwałam, ale TO było niesamowite :))
Przede wszystkim, początek - prawie się poryczałam :P Kiedy powiedzieli, że pokażą scenę narodzin, to tak podejrzewałam, że Emma tak po prostu nie oddała Henrego. Nie chciała na niego spojrzeć i to było po prostu takie... heart breaking. Ale Emma w tym odcinku dziwnie się zachowywała. Jeszcze w 2x22 "mom? dad?" do Charmingów, a teraz obrażona na nich. Rozumiem, że straciła Henrego i Neala, ale ma jeszcze rodziców! Cóż, w jednym ma rację, jest w tym samym wieku co oni wiec nie powinni jej pouczać ;D Rozwaliło mnie tylko: "Nie obwiniam się. Bo to twoja wina." xD
Zawsze zastanawiałam się jak "przepływa" się przez portal i fajnie, że to pokazali. Rozmowa Reginy i Hooka o szczęśliwych zakończeniach - od tej chwili shipuję im na całego :D W ogóle Regina taka jaką lubię, czyli całkowicie badass :D Ciesze się, że odbyła się jej walka wręcz ze Snow, no tego jeszcze nie było :) Ciesze się, że Regina ma magię i, że trochę namieszała zamieniając tą syrenę w drewno (chyba?). No i błagam, niech mi ktoś przetłumaczy zdanie, które powiedziała do Charminga, kiedy trzymał syrenie nóż na gardle!!! Coś z "bi**ch", ale nie zrozumiałam o co dokładnie chodziło??
Rumple - chyba każdy się zgodzi, że ten gość to wymiata. Ich miny kiedy zobaczyli go w stroju mrocznego... :DD Miałam rację, co 2 plany to nie jeden ;) I czy mi się wydaje, czy on właśnie porzucił swoją laskę??? :DD
Scena tego "tsunami" przebiła wszystko :o I ta muzyka! W tym odcinku działo się chyba więcej niż przez cały 2 sezon. Podejrzewałam, że szybko pozbędą się Grega i Tamary. Scena wyjmowania cienia była dość straszna i chyba straciłabym do Rumpla szacunek, gdyby oszczędził Tamarę.
Od razu wiedziałam, że ten gość który niby pomagał Henryemu to Piotruś. Nie wiem dlaczego, ale to było takie oczywiste... Na razie nie mam zdania na jego temat, zobaczymy jak "zły" będzie później...
Sceny w EF były... słabe. Może nie wszystko zrozumiałam, ale co Neal zrobił z tym kijem, że pokazały się drzwi? I po co mu właściwie była ta kula? Skąd o niej wiedział?
Scena, kiedy w końcu weszli na ląd bezcenna :D Regina do Emmy "You wanna be friends?" i takie wymowne bit*ch please na twarzy :D I znów powrót do tematu "kto jest matką Henrego"... Kiedy Emma zaczęła swoją przemowę, że będą potrzebowali wszystkich umiejętności, a Regina spytała jakie są jej umiejętności, ona odpowiedziała "Jestem matką." Taa... A Regina nią nie jest.
I czy tylko mi wydało się dziwne, jak Piotruś na końcu powiedział "Lets play!"? Nie wiem co to miało oznaczać...

cathrine00

Morrrgana jak zwykle niezawodna :D Są już napisy na jej ch-ku :)

cathrine00

"No i błagam, niech mi ktoś przetłumaczy zdanie, które powiedziała do Charminga, kiedy trzymał syrenie nóż na gardle!!! Coś z "bi**ch", ale nie zrozumiałam o co dokładnie chodziło??"

Wyfiletuj sukę.[ - dosłownie.]
_________________________

"Może nie wszystko zrozumiałam, ale co Neal zrobił z tym kijem, że pokazały się drzwi? I po co mu właściwie była ta kula? Skąd o niej wiedział?"

To było coś jak "magia we krwi". Jego ojciec zrobił coś co zamaskowało te drzwi a skoro Bae / Neal miał krew Mrocznego, to mógł je odkryć. Kula była mu potrzebna by dowiedzieć się gdzie jest Emma i co robi. Możliwe, że dowiedział się o niej po odcinku "Manhattan", gdy Neal sprowadził się do Storbrooke. Korciło by mnie spytać mojego ojca jak dostał się z tamtego świata tutaj.

ocenił(a) serial na 6
michu1945

A wiesz może czy pojawi się postać Dzwoneczka?

ms_rosencrantz

Dwoneczek byłą już zapowiedziana w temacie "Nowe postacie w 3 sezonie". Zagra ją Rose McIver. Tutaj jest nawet zdjęcie:

http://blog.zap2it.com /frominsidethebox/tinker-bell-regina-once-upon-a-time-season -3.jpg

[Między ".com" a "/from..." jest tylko jedna spacja. Jak ją zlikwidujesz to pojawi Ci się obrazek. Jeśli nie to wpisz w Google Grafika "Regina and Tinkerbell"]

ocenił(a) serial na 6
michu1945

Dzięki. To zdjęcie niszczy mózg. Obłędnie śnieżkowa Regina. Na zdjęciu tak sobie mi ta Dzwoneczek odpowiada, ale zobaczymy jak będzie to wyglądało ;)

ms_rosencrantz

PS. Pojawiła się tu teoria, nie pamiętam już kogo ale na pewno nie ode mnie, że Tinker była matką chrzestną Reginy,

michu1945

Ja podałam tę teorię, ale nie jest moja, znalazłam ją w komentarzach na jakiejś amerykańskiej stronie ze spoilerami :)

cathrine00

Przepraszam, że nie pamiętałem o Tobie.

* bez podtekstu. Powinienem zwyczajnie pamiętać kto to napisał *

michu1945

Spoko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones