PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97620}

Deadwood

8,0 10 136
ocen
8,0 10 1 10136
8,8 5
ocen krytyków
Deadwood
powrót do forum serialu Deadwood

Własnie skończyłem ostatni odcinek. I cóż....

serial całkiem dobry, fajnie wykreowane niektóre postaci ( moim zdaniem najlepiej Ala i Jane), dobre niektóre dialogi ale poza tym... nuda. A szkoda bo scenariusz, kreacje czy kostiumy były na wysokim poziomie. Niestety czasami strasznie się dłużył a finał.... spodziewałem się po nim czegoś więcej. Najpierw tego że chociaż zobaczymy jakąś ciekawą strzelaninę rodem z dzikiego zachodu ( przez kilka odcinków budowali napięcie, szukali ludzi do walki, Wu przywiózł setkę ludzi i nic z tego). Potem że może to Cy z balkonu załatwi na końcu Hearta a tu zawód...odjechał sobie jakby nigdy nic i czesc...


7/10 jak dla mnie ale nic poza tym

ocenił(a) serial na 8
arthas74

Zgadzam się, zakończenie zawodzi najbardziej. Oczekiwania wzrastały z odcinka na odcinek, miało się wrażenie nieubłaganej konkluzji, a ostatecznie nie stało się nic :-(

ocenił(a) serial na 10
apdarw

Tyle mieli okazji, żeby ubić Hearsta i zaserwować go świniom... Nie lubię takich zakończeń.

ocenił(a) serial na 7
arthas74

Dokładnie tak, 3 sezon podobał mi się najbardziej, gierki między dwoma bossami z poziomu 2 balkonów budowały napięcie i dmuchały balon. Zamiast grande finale i huku, postanowił się „spultać”. Nie znam historii produkcji, noże zakończenie 3 sezonu nie miało być ostatnim i stąd takie bezpłciowe i w sumie niepozytywne zakończenie.

ocenił(a) serial na 9
PawelMitsu

A film oglądałeś? A co do zakończenia 3 serii, to było dobre. Hearst ostatecznie dostał co chciał i wyjechał, a mieszkańcy przynajmniej na jakiś czas mieli spokój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones