PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648702}

Defiance

6,5 4 031
ocen
6,5 10 1 4031
Defiance
powrót do forum serialu Defiance

Dla niewtajemniczonych i ludzi którym się serial podobał mimo skromnego budżetu, zwracam
uwagę, że część historii Nolana i Irisy opowiedziane są w grze komputerowej, która niedawno
stała się Free To Play. Gra jest dobra, ma b. ciekawe questy i ogólnie ciekawą fabułę. Są też
przerywniki filmowe, również z udziałem bohaterów z serialu. To co dzieje się w grze ma wpływ
na serial i odwrotnie. Jak dla mnie gra jest ciekawszym odpowiednikiem obecnych na rynku
mmo, ponieważ znacząco się od większości różni i mimo mikropłatności gra nie ogranicza
graczy, którzy nie płacą. Polecam grę w klanie ze znajomymi, dzięki ciekawej kooperacji gra się
przednio. Można też wszystko przechodzić indywidualnie, bądź z pomocą obcych przypadkowych
graczy. Gra posiada ciekawe postaci i mnóstwo tego czego było za mało w serialu, czyli wrogich
obcych form życia oraz bajeranckich broni i bitew z ich udziałem. Gra jest dobra, nie każdemu
przypadnie do gustu, ale w porównaniu z popularnymi mmo, moim zdaniem wypada znacznie
lepiej.

Dla zainteresowanych mój nick od konta to Swordancer, a postać Wulver. Chętnie w wolnym czasie gram, ale mało go zwykle.

Tytuł?

ocenił(a) serial na 7
Zetar

Defiance
xD

użytkownik usunięty
Zetar

:D

Siuter... fuj...

To, że gra stała się f2p, to tego nie wiedziałem. Do niedawna jeszcze była abonamentówką p2p, i to dość drogą. Chyba producenci uznali, że gra wkrótce upadnie, jeśli będą żądać takich wpłat. Dzięki za informację. Moim ostatnim post-apo mmo było Fallen Earth. Chętnie zobaczę coś nowego.

użytkownik usunięty
_wilczur_

Gra po prostu nie była popularna i tyle. To odwieczna strategia Trion Worlds, a poza tym gra posiada kilka płatnych DLC i nieagresywne mikropłatności. Myślę, że zrobili to strategicznie przed nadejściem nowego sezonu, bo w końcu główny wątek w grze nie jest długi, ale za to ciekawy. Mam nadzieję, że poza tym co ostatnio dodali do gry (mowa o trzech nowych questach z Nolanem), mam nadzieję, że dodadzą drugi sezon w grze. Wiem, że w przyszłym tygodniu mają zostać odblokowane misje związane z rodziną Tarr, ale nie wiem, czy będzie to takie krótkie jak z Nolanem, czy dłuższe.

_wilczur_

Defiance nigdy nie był na abonament tylko B2P :)

użytkownik usunięty
Sigrandil

Racja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones