PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 568
ocen
7,4 10 1 15568
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

4 sezon?

ocenił(a) serial na 8

Serial oficjalnie został zamknięty po 3 sezonach, jednak przeglądając internet znalazłam tą informację: Stacja Starz niedawno anulowała serial ogłaszając że trzeci sezon Da Vinci’s Demons (Demony Da Vinci) będzie ostatnim, ale wygląda na to że twórca serii, David Goyer nie może się z tym pogodzić i szuka nowego wydawcy. Jak sam twierdzi, są rozmowy na temat sezonu 4 który miałby być nakręcony w ciągu najbliższych kilku lat i opowiadać historię przesuniętą w czasie o 15 lat do przodu. (źródło: http://seriale.news/2015/10/22/da-vincis-demons-jednak-z-czwartym-sezonem/ ).

ocenił(a) serial na 10
sew200i

Lepsza chyba była by kontynuacja

ocenił(a) serial na 10
sew200i

Skończenie serii na 3 sezonie byłaby kompletną porażką, wątek z Riario nie jest zakończony... mogliby ciągnąć coś w tym kierunku. Ciekaw jestem jaką serial ma oglądalność i przychody co można porównać z innymi produkcjami ciągniętymi po kilkadziesiąt serii...

ocenił(a) serial na 8
mateusz9_4

Również zgadzam się z tym, że porażką jest to, że zakończyli taki dobry serial na 3 sezonie.
Niemniej jednak finał był świetny, dobrze dobrana muzyka , efekty na dobrym poziomie - zakończenie prawie idealne.
Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś powrócą do tego serialu.

ocenił(a) serial na 9
sew200i

Jak pomyślę ile odcinków miała np. taka Moda na sukces a ile Demony da Vinci to ogarnia mnie żałość, że szmiry toczą się latami a dobre seriale kończą po paru sezonach.

ocenił(a) serial na 5
sew200i

Ledwo już zmęczyłem trzeci sezon, nagromadzenie bzdur i jeszcze Lukrecje zabili. Jeszcze przed ostatnimi odcinkami podjąłem decyzję o zakończeniu serialu na tym sezonie, a tu się okazuje że i tak ma ich nie być.

ocenił(a) serial na 8
sew200i

Lepiej spin-off o Władzie Palowniku.

boskiHos

Ta postać była jedynym powodem dla którego dokończyłem ten serial serial, miniserial o nim to byłby super pomysł.

ocenił(a) serial na 8
boskiHos

Ten koleś miał coś w sobie, świetnie tu go zrobili !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones