PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95231}

Detektyw Monk

Monk
7,4 78 615
ocen
7,4 10 1 78615
7,8 6
ocen krytyków
Detektyw Monk
powrót do forum serialu Detektyw Monk

Którą wolicie i dlaczego ? Ja wolę Natalie jest bardziej naturalna jest prawdziwą przyjaciółką dla
Monka

marekwyszosiat222

Oby dwie są świetne - Sharona łatwiej się na niego wkurzała, więc było śmieszniej.

Kulfonidas

Ja tam wole Natalie wydaje mi się że bardziej przepadała za Monkiem i ogólnie z Natalie były ciekawsze odcinki no i Natalie miała to coś czego nie miała Sharona

Ruben_fw

Czyli co? :O

Kulfonidas

Natalie

Ruben_fw

Ale co miała, czego nie miała Sharona?

Kulfonidas

Cholerka tak sobie napisalem Natalie bardziej ni sie podobala

Ruben_fw

Wiem, to taki żart anatomiczny dla idiotów. :D

marekwyszosiat222

Raczej Natalie. Ją dało się polubić, Sharony już nie za bardzo. Natomiast Sharona była chyba lepiej zagrana.

ocenił(a) serial na 10
matbla2000

Obie lubię, każda ma swój urok.

ocenił(a) serial na 10
matbla2000

Bardziej lubię Natalie. Zgadzam się również, że Sharona była lepiej zagrana.

ocenił(a) serial na 8
matbla2000

Kiedy Monk grał Franka de Palmę?

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat222

Podobny problem pojawia się w "Miodowych latach". Sharona i Nathalie to inny typ psychologiczny. Trudno je porównywać.

ocenił(a) serial na 10
marekblachowski

Czy ja wiem, czy Miodowe lata są podobne? Alina i Danusia raczej nie są zbliżone do Sharony i Natalie wg mnie. One były gospodyniami domowymi, a Sharona i Natalie to samotne pracujące matki, Sharona jest pielęgniarką i przeszła trudne małżeństwo, Natalie miała do pewnego momentu bajkowe życie, pochodziła z bogatej rodziny i miała cudowne małżeństwo, nie ma też konkretnego zawodu.

ocenił(a) serial na 10
panna_x_filmweb

Chodzi mi o podobny dylemat. Dotyczy on problemu, która aktorka jest lepsza lub która bardziej pasuje do głównego bohatera.

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat222

Zdecydowanie Sharona. Natalie mnie wybitnie irytuje. I odcinki z nią są nieco nudniejsze.

ocenił(a) serial na 8
ustinja

Ja też Sharona.

ocenił(a) serial na 10
ustinja

Zgadza się, strasznie mnie irytowała Natalie - Sharona o niebo lepsza :D

ocenił(a) serial na 9
marekwyszosiat222

A czemu Sharona „odeszła” i to niemal w środku sezonu?
To było zaplanowane czy po prostu aktorce odechciało się grać w tym serialu?

mariuszkow

przerwa pomiedzy 9 a 10 w którym odeszła była jakieś 6 miesięcy. Poszło o to, żeby jakoś odświeżyć format, dodali raczej ładniejszą asystentke i córke

ocenił(a) serial na 10
piotrek9625

Natalie ładniejsza od Sharony? Hmm według mnie Sharona to sexbomba a Natalie płaska.

AnnaS941

Jesteś kobietą, a kobiety wogóle nie znają się na kobiecej urodzie, stąd tyle glonojadów teraz. Natalie piękna naturalna kobieta, Sharona trochę prostytutkę przypomina

ocenił(a) serial na 6
pawel_legowski

Dokładnie :)

ocenił(a) serial na 10
mariuszkow

Podobno aktorka grająca Sharonę zażądała podwyżki, a kiedy jej nie dali nie wiem czy ją zwolnili czy sama odeszło, ale czytałam, że o to poszło. Ale się nie dziwie, bo porównując jej grę, a Natalie - odcinki z Sharoną byłyby cudowne, a tak niestety nie były.

marekwyszosiat222

Dla mnie Natalie. Choć Sharona też była bardzo dobra.

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat222

Sharona zdecydowanie,bardziej wyrazista postac

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat222

Ja uwielbiałam Sharonę - za jej temperament, docinki z Rendym i za całą jej sympatię była niezwykła. Natomiast Natalie - mnie irytowała, nie cierpiałam oglądać odcinków gdzie grała ta aktorka. Nie wiem po co zmieniać postacie jak widz nie tyle przyzwyczaił się do bohaterów/aktorów co uwielbiał po prostu :D

ocenił(a) serial na 9
marekwyszosiat222

Chyba Natalie. Nawet był odcinek gdzie była i Natalie i Sharon.

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat222

Oczywiście że Sharona. Była bardziej charakterna i ogólnie dla mnie dużo ciekawsza postać. Też lepiej zagrana i kwestia subiektywna - Bitty Schram to ładniejsza aktorka moim zdaniem :)

Neils

Jak dla mnie Howard to millf chciałbym żeby została moja asystenką .

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat222

Sharona ciekawsza, Natalie ładniejsza

tom_rivers

Krótko i sensownie. Zgadzam się w 100%

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat222

Na równi, obie były super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones