PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750325}
3,4 673
oceny
3,4 10 1 673
Detektywi w akcji
powrót do forum serialu Detektywi w akcji

Obejrzałem z 2 odcinki nie spodobało mi się więc przestałem. O co ten "ból doopy" niektórych? Nie podoba Wam się - nie oglądajcie. A grający w serialu to amatorzy - co Wy się spodziewacie? Niesamowitego kunsztu aktorskiego? To typowy paradokument jakich teraz wiele. Bronię ich bo w porównaniu z niektórymi innymi paradokumentami "Detektywi w akcji" wypadają akurat nieźle (przynajmniej z tego co widziałem). A przypierdalanie się do szczegółów typu "ktoś tam niby ma 130 kg wagi a wygląda na 110" itp jest żałosnym "czepialstwem". Krótkie podsumowanie - nie chcesz, nie oglądaj, nie komentuj. Gdybym miał komentować każdy film czy serial, który mi się nie podobał lata temu zapaliłaby mi się klawiatura. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 1
MartinMisanthrope

A dlaczego niby mam nie komentować ? Przecież od tego jest między innymi ten portal. Rozumiem, żeby nie wyzywać, nie obrażać, ale jeżeli coś jest słabe czy wręcz katastrofalnie słabe, to czemu mam tego nie stwierdzić. Stwierdzam, że ten serial jest nieporozumieniem i oczywiście mam zamiar omijać go z daleka.

chemas

Może nie do końca trafnie to ująłem. Oczywiście, że masz prawo do komentowania jak każdy. Odnosiłem się po prostu do chamskich i obraźliwych, prostackich komentarzy. Powtórzę jednak jedno - jeżeli serial czy film mi się nie podoba to po prostu przestaję go oglądać, skomentuję to może raz zamiast robić sobie jakąś jak niektórzy "prywatną krucjatę" po wszelakich możliwych forach internetowych. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 1
MartinMisanthrope

Nie no okej, jeśli tak to w porządku. Może też za bardzo mnie poniosło. Pozdrawiam również

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones