PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=364387}

Determinator

4,9 1 200
ocen
4,9 10 1 1200
Determinator
powrót do forum serialu Determinator

a ja uwazam ze niedoceniony polski serial. obejrzałem, gdzieś z polowe odcinkow, bo czas mi nie pozwalal na wiecej. Fajnie przedstawione uklady mafijno-polityczno-biznesowe plus uklady w policji, szpitalach, mediach:) surowo, realnie bez upiekszania. uwazam ze nieslusznie niedoceniony polski serial.

krzychu_k2

Rzeczywiście coś jest w tym serialu takiego, co trzyma przed ekranem. Choć osobiście mam baaaardzo mieszane odczucia. Z jednej strony fajnie "zagmatwany" cały szereg rozmaitych kwestii i powiązań - nawet po pierwszych 4 odcinkach nie można ze 100%-ową pewnością określić kto z kim trzyma i przeciwko komu. Tak więc za fabułę (scenariusz) daję dobre 7. Jednak sam montaż wszystkiego w całość, zbyt szybkie i wręcz "dziecinne" wyjaśnianie niektórych kwestii, nierealne oddanie charakteru postaci i spłycanie niektórych wątków, psuje całość obrazu. Niewątpliwie serial nie najniższych lotów, ale umywa się do takich produkcji jak choćby "Oficer", "Fala zbrodni" czy "Glina". Zdecydowanie bardziej polecam te produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones