PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742655}

Szpieg D'83

Deutschland 83
7,7 1 494
oceny
7,7 10 1 1494
Szpieg D'83
powrót do forum serialu Szpieg D'83

Sezon 2

ocenił(a) serial na 9

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat drugiego sezonu? Czy w ogóle jest w planach?
Serial - małe mistrzostwo świata. Dawno mnie tak nic nie wciągnęło :)

ocenił(a) serial na 9
dayman

http://www.express.co.uk/showbiz/tv-radio/645464/Deutschland-83-series-2-1986-Jo nas-Nay-Channel-4-cold-war-Putin-Russia-East-Germany

takie coś znalazłem, czyli jeśli wierzyć plotkom 2 sezon będzie Deutschland 86 i wiadomo w jakim czasie bedzie sie dziac :) podobno tez premiera w te wakacje. Zobacyzmy, ja trzymam kciuki :)

dayman

No to miła wiadomość, chociaż serial jest momentami przekombinowany, trzyma wysoki poziom.
Nie wiem jak inni go odbierają, ale wracają moje wspomnienia w których uczestniczyłem. Co prawda nie jako szpieg , jednak bardzo dobrze jest mi znany klimat tamtych lat.

ocenił(a) serial na 8
dayman

Potwierdzam, drugi sezon "Deutschland 86" jest aktualnie kręcony w Berlinie. Informacja pewna, bo piszę ją z planu. ;) Kiedy premiera nie wiem.

ocenił(a) serial na 8
dayman

"The eight-episode Season 2, which will be known as Deutschland 86, will debut on SundanceTV in 2018."
Źródło deadline.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones