PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 193 190
ocen
8,2 10 1 193190
7,3 14
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Czy Debra zginie?

ocenił(a) serial na 7

Zaczęłam oglądać ten serial jestem na początku 1 sezonu i nie znoszę tej siostry Dextera. Czy ona zginie w tym serialu? Jeśli tak to w którym sezonie? :D
Nie wiem czy to wina aktorki czy tej postaci ale jej nie cierpię. :P

ocenił(a) serial na 9
Katatonika

Zginie, ale dopiero w ostatnim odcinku serialu.

ocenił(a) serial na 10
Katatonika

W dodatku raczej zdazysz ja polubic. :)

ocenił(a) serial na 7
Zjacer

Właśnie skończyłam 3 sezon. Nadal jej nie lubię :P Zastanawiałam się czy chodzi o aktorkę czy o postać i już wiem że o to i o to :D

ocenił(a) serial na 10
Katatonika

Mi sie nawet nie podobala, a potem z sezonu na sezon coraz ladniejsza. Tak nie spoilerujac, to u mnie 'ruszylo' od 7 sezonu. Powiedzmy, ze nawet od koncowki 6. Ogolnie serial polecam, chociaz sam przy juz 5 sezonie mialem watpliwosci i na chwile odstawilem. :) (to tak jakby cie chwycilo na porzucenie serialu)

ocenił(a) serial na 7
Zjacer

Obejrzałam 6 sezonów i faktycznie pod koniec 5 już zaczęłam ją po trochu lubić. W 6 już mi nie przeszkadzała, może to zasługa LaGuerty bo z kolei na nią przerzuciła się moja niechęć :D
Zaczęłam oglądać 7 sezon ale mnie nudził, doszłam do chyba 5 odcinka i odpuściłam. Trochę zniechęciły mnie też opinie innych forumowiczów o dwóch ostatnich sezonach, że takie słabe. Mój chłopak obejrzał ostatni odcinek serialu i mi opowiedział bo już dalej Dextera nie zamierzam oglądać. Wole jakiś ciekawszy zacząć niż na siłę to ciągnąć :)

ocenił(a) serial na 10
Katatonika

Oglądnij se serial OZ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones