PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 193 571
ocen
8,2 10 1 193571
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Ja może najpierw opiszę te trzy niewątpliwie ważne kobiety dla Dextera:

1) Rita - Kompletnie nie wiedziała kim naprawdę był Dexter. Była jego odskocznią od mrocznego pasażera, przywracała mu wiarę w normalne życie człowieka. Dexter czuł się przy niej jak normalny kochający facet. Pytanie tylko czy mu to odpowiadało. Moim zdaniem nie. Rita pozwalała mu zachować tylko pozory a On sam źle się z tym czuł. Bo Rita nie znała go z drugiej strony a gdyby znała nigdy by nie zaakceptowała.

2) Lila - Szalona, ekscentryczna, lekko psychiczna i maniakalna wielbicielka Dextera. On sam ją fascynował i Ona jego również ale tylko w kwestii mocno erotycznej. Raczej zauroczenie. Fatalne i niebezpieczne. Dexter w porę otrząsnął się po tym słodko-gorzkim elixirze namiętności i szaleństwa. Lila była dobra ale tylko na moment.

3) Hannah - Moim zdaniem ideał dla Dextera. Czas co prawda pokazał że i Hannah pokazała swoją mroczną twarz i wymierzyła w najczulszy punkt Dextera ale jednocześnie to Ją Dexter najmocniej kochał bo akceptowała go takim jakim był naprawdę. Czuła słuszność jego wyborów i akceptowała Go. Tajemnicza ogrodniczka była więc moim zdaniem najlepszą kandydatką dla Dextera. Łączyło ich coś więcej niż miłość - zespolenie dusz. Miłość akceptowalna ale trudna jak pokazał splot wydarzeń. A szkoda...

ocenił(a) serial na 9
espantosa

Podzielam twoje zdanie ;D Hannah zdecydowanie najlepsza. Dla mnie wielka szkoda, że w taki sposób rozwiązano ten wątek.. mam nadzieje na kontynuacje w 8 sezonie.

użytkownik usunięty
VictoR__

I najładniejsza.

ocenił(a) serial na 9

Hannah piękna.. trzeba przyznać, ma w sobie coś takiego pociągającego ;D Chociaż Lila też była sexy, ale na zupełnie inny sposób. Rita - nuda ;d generalnie dlatego, że to była po prostu przykrywka Dexa, nie było chemii .. tylko udawanie ;d więc wątek małżeństwa itp mnie nie pochłonął zupełnie.. no ale z drugiej strony nie przeszkadzało mi to też, przyzwyczaiłem się i trochę mnie zdziwiło uśmiercenie tej postaci.. szczególnie biorąc pod uwagę, że tamten sezon był mega elektryzujący.. a na sam koniec jeszcze taki mega szok.. to już mnie kompletnie zagięło... przez pewien czas myślałem nawet, że może Dex miał jakiś koszmar czy coś i to nie stało się naprawdę.. no ale potem zdałem sobie sprawę, że jednak uśmiercili kobitkę.. trudno.
Z Lumen też ciekawy motyw.. no ale jednak okazał się pragnieniem zemsty tylko ; d Poza tym dobrze, że tak było.. bo Lumen według mnie urodą ustępuje od 3 wyżej wymienionych ^^
A wgl - Scena gdy Dexter ma zabić Hannah, a później zaczynają się kochać na jego stole - Poezja xD

espantosa

A Lumen?? ;p

ocenił(a) serial na 8
Cher_filmweb

ZAPOMNIAŁAM O LUMEN. Dodam więc moje odczucie w postaci krótkiej notki o niej:

4) Lumen - Z pozoru podobna do Dextera ale zbyt nijaka i wręcz nudna. Zafascynowała Dextera ale po dość długim wstępie. Moim skromnym zdaniem na dłuższą metę nudna by była z nich para. Dobrze, że tak się stało jak się stało :)

ocenił(a) serial na 9
espantosa

mi najbardziej szkoda Lili ładna laska, fajna w obyciu.
Rita była nijaka, i w cale nie była lepsza od pozostałych. Szukała frajera, który będzie wychowywał jej dzieciaki. Także z tego powodu nie rozumiem też reakcji siostry Dexa, która wolała Rite od Lily. Czyżby wolała aby Dex wychowywał cudze dzieciaki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones