PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 193 529
ocen
8,2 10 1 193529
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

No z tych trzech to mimo wszystko Lila jak dla mnie. Ale też ja jako jedna z (pewnie) niewielu osób Lile bardzo lubiłem więc...

R3Mi

Która to była Lila i co robiła,bo nie pamiętam już a dzisiaj skończyłem 6.

g_lox

Ta z 2-go Sezonu, z którą Dexter zdradził Ritę. Grała ją Jaime Murray.

ocenił(a) serial na 9
g_lox

ta podpalaczka z seksownym akcentem !
Dla mnie również Lila

ocenił(a) serial na 9

Każda denerwująca...ale wybieram Ritę.

użytkownik usunięty
Liv4

Rita akurat byla wedlug mnie najbardziej irytujaca - wole Lumen :)

ocenił(a) serial na 8

Lila zdecydowanie
Dla mnie najbardziej irytujaca byla Lumen

ocenił(a) serial na 10

Lila była krótko mówiąc jebnięta(spalenie dzieciaków itp.) Lumen...cóż. Mordowali razem. Jednak mroczny pasażer był sekretem Dextera o którym rodzina nie mogła się dowiedzieć. Pozostanę przy Ricie ;)

ocenił(a) serial na 8

Najbardziej pasowala kolezanka ze szkoly, ktora od niego sciagala. bodajze s06e01 :)

ocenił(a) serial na 10
krzychu1988

była fajna i konkretna LOL

Zdecydowanie Lila. Rita był okropna , dosłownie ulżyło mi kiedy ją usunęli w finale 4 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Daragox

popieram, Rita była mdła jak flaki z olejem

ocenił(a) serial na 10

wg mnie najbardziej pasowała do niego Lumen i było mi przykro kiedy odeszła;p Rita była spoko, Lila beznadziejna

ocenił(a) serial na 10
girlinacoma

Nienawidziłam szczerze Lili - jak tylko ja zobaczyłam poczułąm odruch wymiotny, jak się odezwała było jeszcze gorzej, a potem musiałm się z nią męczyć cały sezon ;)
Uwielbiam scenę, w której Debra poszła do jej mieszkania i utarła zdzirze nosa.
Panna "pardon, my tits" to ktoś, kogo udusiłabym z zimnym uśmiechem satysfakcji. Typ kobiet, który prezentowała (nie chodzi absolutnie o wygląd, ale o suczy charakter) wzbudza we mnie agresję. Po tym, jak urządziła Batistę, życzyałam jej śmierci w mękach, ale niestety scenarzyści byli jej bardziej przychylni - umarła szybko i bezboleśnie, a na koniec miała jeszcze piękny widok. Nie ma sprawiedliwosci na świecie XD.
Najbardziej pasowała mi do Dexa Lumen i to z wielu powodów, a chociaż Rita irytowała mnie czasami bardzo, to ją także lubiłam.
Zdecydowanie hardcorowym posunięciem byłaby para Dexter + Maria LaGuerta. Zgon XD.

ocenił(a) serial na 9
girlinacoma

Lila była spoko, a Rita byłą tragiczna

ocenił(a) serial na 10

Miguel Prado

ocenił(a) serial na 10
nillvo

Dobrze, że nic nie piłam, bo zaplułabym ekran po przeczytaniu Twójego typu. :)))
To tak jest jak ma się plastyczną wyobraźnie - czasami jest przekleństwem. W ciągu ułamka sekundy - mimowolnie, bez świadomego wysiłu - zoabczyłam Miguela Prado w minispudniczce i białej bluzeczce a'la Britney (na prawdę nie wiem dlaczego - moja wyobraźnia płata mi czasem takie straszne figle). I chociaż abrdzo tego nie chciałam, w drugim ułąmku sekudny zobaczyłam Dextera "w strou z polowania" jak zdziera z Miguela te łaszki. To było straszne. Zostałąm skrzywdzona. Mam traumę.
Nienawidzę Cię, Nilvo XDXDXD.

ocenił(a) serial na 7
Sylwiaczek666

Teraz to ja mam traumę. Trudno będzie mi teraz wyrzucić tę wizję z pamięci, a fe. Ty niedobra :P

ocenił(a) serial na 10
sybilla_filmweb

Nic nie mów. Jakiś czas temu, koleżance z pracy, która (jeszcze) "Dextera "nie oglądała opowiedziałam o tej wizji, pokazując zdjęcie aktora (jakiś kadr z serialu). Myślałam, że zakwitnie ze śmiechu, bo niestety też ma barwną wyobraźnię. Chwilę później, po kilku sekundach ciszy spojrzałyśmy na siebie i razem powiedziałyśmy "Leoncio!". Myślałam, że skonam z radości.. Zdolność ludzkiego mózgu do (nad)używania skojarzeń bywa zabójcza. :)

ocenił(a) serial na 8

Zadna

ocenił(a) serial na 7
dawid1420

moim zdaniem rita, bo z tych wszystkich kobiet najwiecej dobrego zrobila dal dextera i najbardziej mu pomogla, jemu na niej ze wszystkich chyba suma sumarum zalezalo.... plus lily nienawidzilem, jakbym poznal kogos o takim charakterze to bym chyba nie wyrobil i przypier***ił :P

ocenił(a) serial na 10
filip404

Jak na co dzień kocham bliźnich i generalnie jestem do ludzi pozytywnie nastawiona, to typiary pokroju tej panny chętnie eliminowałabym ze społeczeństwa. W łyżce brudnej wody utopi własną matkę dla własnej korzyści, kierując się maksymą Jordana Chase'a i biorąc od życia to "co się jej należy". Do kamieniołomów! :)

ocenił(a) serial na 8

Tylko Lumen, może była lekko irytująca z tą swoją sad face, ale znała prawdę o Dexterze (i nie była chorą psycholką jak Lila) i akceptowała go...

ocenił(a) serial na 8
byledopiatku

Lumen grzecznie mówiąc mnie wkurzała, według mnie Rita, co prawda była w kilku momentach irytująca, ale jednak najbardziej pasowała no i ogólnie ją lubiłem w serialu.

ocenił(a) serial na 10
Vampire19

Tylko że gdyby Rita wiedziała prawdę to by go kopnęła w dupę i zadzwoniłaby na policję a Lumen w pełni akceptowała jego "mrok".

ocenił(a) serial na 7
glov00

To samo sobie pomyślałam.

Zdecydowanie Rita, była taka dobra i ciepła. Lubiłam w niej tą niewinność, która równoważyła mroczny charakter Dextera. Wiadomo, że związek ten oparty był na kłamstwie i Dexter nie mógł być z nią szczery, ale małżeństwo z nią i dzieci wprowadzały ten pierwiastek normalności w jego życie, coś co pozwalało mu chociaż częściowo poczuć się ludzkim, bo mimo swojego emocjonalnego upośledzenia zdawał sobie sprawę, że to jest coś, na czym mu naprawdę zależy. Bardzo przyjemnie oglądało mi się te rodzinne sceny w czwartym sezonie i śmierć Rity naprawdę mną wstrząsnęła.
Wszystkie pozostałe kobiety po prostu mnie denerwowały, zwłaszcza Lila :].

ocenił(a) serial na 10
helly

Nie, bo ona tak na prawdę NIC o nim nie widziała. Gdyby się dowiedziała to by na pewno odeszła. On ją oszukiwał i zakładał maskę gdy miał się z nią spotkać. Z Lumen był SOBĄ a ona to akceptowała dlatego to ona najbardziej pasowała do niego. Proste. Lumen znała go takiego jaki był na prawdę i nie poszła na policję itd. Rita na pewno by tego nie przetrawiła.

ocenił(a) serial na 8

Zdecydowanie Lila.
Rita mnie wkurzała, ze względu na jej "idealność" - przykładna żona, matka, gospodyni domowa - do porzygania. W dodatku z każdym drobnym problemem chciała lecieć do terapeuty, obwiniała Dextera za całe zło, a jak wiemy sama też miała swoje grzeszki które ukrywała. Lumen ciągle mnie irytowała, wtrącała się w nieswoje sprawy, była niewdzięczna - Dexter zrobił dla niej naprawdę wiele, a ona ciągle miała do niego o coś pretensje. Była samolubna, myślała tylko o tym by zemścić się na oprawcach do czego wykorzystała Dextera. Lila z kolei była podobnie jak Dexter..... "Uszkodzona", drapieżna i byłaby idealną partnerką w zbrodni (i nie tylko) Dextera. W dodatku z całej trójki była zdecydowanie najładniejsza ;)

ocenił(a) serial na 9
Fistach

Popieram. Dodam jeszcze, że Rita szukała frajera, który będzie zajmował się jej dziećmi, a sama je miała z jakimś bydlakiem

ocenił(a) serial na 8

Lumen

użytkownik usunięty
Kejt__

Wciaz uwazam ze to Lumen bylaby dla niego ta jedyna, niestety wolala odejsc,
co moim zdaniem bylo nie w porzadku wobec Dexa :(
Lila z kolei to byla zwykla psychopatka choc bez watpienia seksowna , natomiast Rita wkurzala mnie od samego poczatku na czele z ta jej wiecznie nadasana coreczka Astor ...

ocenił(a) serial na 10

Lila, gdyby Dex zdołał jej trochę przelać zasad Kodeksu Harrego,

ocenił(a) serial na 6

Keith Charles :)

Naprawdę nie rozumiem tego fenomenu Lily. Fakt, że była dość ciekawą, złożoną postacią nie czyni z niej wcale odpowiedniej partnerki dla Dextera. Rozumiem, że Lila była dla co poniektórych tutaj jakimś rodzajem autorytetu. W końcu była taka tajemnicza, seksowna i nikt nie potrafił jej odmówić! :)

ocenił(a) serial na 9

Żadna z nich! Każda na swój sposób okropnie mnie irytowała. Akurat do kobiet do Dexter nie ma szczęścia w tym serialu:)

sideris

zgadzam się ;)

ocenił(a) serial na 10
sideris

święta prawda, ale mimo wszystko najbardziej 'polubiłam' Lumen

Ta młoda co się nie lubiała bzykać przy rodzicach.

ocenił(a) serial na 9

Zdecydowanie Rita, moja ukochana postać w tym serialu. Miła, uroczo naiwna, kochająca.

ocenił(a) serial na 10
TatiQ

Miła, kochająca itd.... tylko, że ona nic od Dexie nie wiedziała. Gdyby się dowiedziała prawdy to byłoby po Ricie. Lumen go akceptowała takim jakim był i to ona do niego pasowała najbardziej.

ocenił(a) serial na 9
TatiQ

Rita była zwykłą cwaniarą

ocenił(a) serial na 10

Lila, zdecydowanie.
Tylko ona naprawdę rozumiała Dextera i akceptowała.
Tylko przy niej Dex mógł być naprawdę sobą.
Nigdy i z nikim nie miałby raczej takiego komfortu.
Bo drugiej takiej wariatki ze świecą szukać;)

ocenił(a) serial na 9
WhiteDemon

Z astor wyrasta nam fajna laska, ale ciekawe czy jeszcze ich zobaczymy. Ja najbardziej akceptowałem Rite, pewnie dlatego, że były to dwa różne światy i jakoś się to uzupełniało.

ocenił(a) serial na 9

Rita!<33

ocenił(a) serial na 8

Luuumen!
julia stiles moglaby wrocic :)

ocenił(a) serial na 10

Lumen, jako jedyna z tej trójki nie została zamordowana z winy Dextera lub przez niego samego poza kilkoma scenami byla naprawde dobra i ją lubiłem. Typuje LUMEN :)

Przepraszam za lekki spam ale chciałbym zaprosić wszystkich na stronę facebookową poświęcona serialowi, mam nadzieje ze ruch będzie spory i z czasem znajda się ludzie do pomocy dzięki czemu będzie można przez facebooka dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, poznać zapowiedzi, trailery itd.

facebook.com/dexterpl

ocenił(a) serial na 10

Zdecydowanie RITA!
Wystarczy obejrzeć pierwszy odcinek i ostatni z nią i widać całą jej przemianę z wystraszonej kobiety z żonę Dextera!

ocenił(a) serial na 9
anuleczka044

Lumen,Rita strasznie mdła była,łe.

Szczerze powiedziawszy ja Dexter'a widzę/widziałem tylko z Ritą, po prostu inaczej sobie tego wyobrazic nie mogę <albo nie chcę> <3

Natomiast Lumen mogła okazać się ciekawym nowym nabytkiem i następczynią Rity <taka Rita 2.0 xd> gdyby nie fakt, że tylko.. 'na jeden sezon'. A szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones