PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 193 529
ocen
8,2 10 1 193529
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Rudy/ Brian

ocenił(a) serial na 9

Moim zdaniem mogli zrobić jak w książce i zostawić Briana przy życiu, żeby był jakimś wujkiem czy
coś dzieci Dexa. Co Wy o tym myślicie?

ocenił(a) serial na 10
Adam_179

"Wujkiem" ? Bez jaj, to nie Złotopolscy. ;) Aczkolwiek jeśli zostałby dalej w grze, serial byłby o wiele wiele ciekawszy.

Dla mnie ciekawie można byłoby tak to rozwiązać: Brian żyje, jest zabity dopiero pod koniec 6 sezonu, zabójstwo to "nakrywa" Debra, to byłoby coś. :)

ocenił(a) serial na 9
tomecki994

W 6 tomie był "wujkiem" tam odwiedzał Dexa i Ritę, bawił się z dziećmi i pomagał Dexterowi w jego "sprawach" :) Jednak racja, tego wujka Lindsay mógł sobie darować...

ocenił(a) serial na 10
Adam_179

Ej nie spoileruj, do 6 tomu jeszcze nie dotarłem.. :<

ocenił(a) serial na 9
tomecki994

Zazdroszczę, jeśli masz wszystkie te książki.... za cholere nie można zdobyć "Dekalogu" i jeszcze 2 kolejnych.

ocenił(a) serial na 10
Adam_179

tak ciężko na nie trafić, że szok :/ strasznie mnie to irytuje. Ja mam chyba 2 część, kawałek przeczytałam ale ciężko tak bez tła z 1 a wiadomo, że serial podobno bardzo się różni. Ale nabrałam wrażenia, że książki bardzo psychodeliczne w innym tonie niż serial.

ocenił(a) serial na 9
amanda147

pierwsza jest akurat łatwa.... szósta też

ocenił(a) serial na 9
amanda147

Do zdobycia* Albatros powoli reaktywuje tą serię. W czerwcu jest chyba trzecia część itd.

ocenił(a) serial na 10
Adam_179

podasz wiecej info ? muszr zdobyc te ksiazki,blagam o info

ocenił(a) serial na 9
dawid10809

Pisałem do Albatrosa odpisali mi: "Obecnie w planach mamy wznowienie całego cyklu, jednak nie mamy jeszcze określonych konkretnych dat. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej, tam pojawiają się aktualne informacje o planie wydawniczym. Jeśli ustalimy konkretne terminy, strona internetowa będzie pierwszym miejscem, w którym się pojawią." Nie odpowiedzieli jednak na pytanie dlaczego wydają to w kolejności zupełnie losowej.

ocenił(a) serial na 10
Adam_179

dzięki za pomoc .:) moze oni nie wiedzieli/ nie mieli dobrych info w jakiej kolejnosci wydalno te książki i polecieli na żywioł.Ew zrobili to bo to dobry sposób wzbudzenia ciekaeości- wiesz,zastanaeiadz sie od czego to sie wszystko zaczęło i czekasz na kolejne tomy

ocenił(a) serial na 10
amanda147

Na allegro są wszystkie części. ;) Ja kupuje na bieżąco kolejne książki, choć nie powiem że ceny są chore...

ocenił(a) serial na 9
tomecki994

Ja niestety nie jestem w stanie zapłacić 50zł za 200 stron....

ocenił(a) serial na 10
Adam_179

Ja mam nadzieję że je odsprzedam... ;)

ocenił(a) serial na 10
tomecki994

nooo właśnie ostatnio zajrzałam i się przeraziłam, a i tak nie wszystkie były O.O szok jaką mają przebitkę ;)

ocenił(a) serial na 10
Adam_179

Też nie czaje dlaczego Dexter zabił Briana ale nich im będzie

ocenił(a) serial na 10
Replikant1

z 2 powpdw:
Brian nie dalby Deb spokoju
Dexter musial go zabic bo pasowal do kpdeksu
a poza tym takie łzawe zakpnczenie przyciaga przed tel

ocenił(a) serial na 10
dawid10809

W książce Brian odpuscił zabicie Deb jak dexter sie nie zgodził. A po 2 w książce nie traktuje tego kodeksu tak bardzo poważnie jak w serialu. Kiedy zabijał takiego kolesia nie pamiętam jak sie nazywał i przyszedł strażnik to chciał go zabić ale jednak go ominął :D

ocenił(a) serial na 10
Replikant1

mozw Dexter wiecznie trzymajacy sie zasad i jego bezwzgledny brat lepiei by sie sprzedali widzom

ocenił(a) serial na 10
Replikant1

Owszem, ale bardziej miało to charakter "wyjścia ostatecznego", ale nie złamał kodeksu, później wielokrotnie mówił w książcę o tym że nigdy więcej takich nieprzemyślnych akcji, że to mogło się źle skończyć itp. ;) To w serialu właśnie zabija wbrew kodeksowi kilka razy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones