PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 193 662
oceny
8,2 10 1 193662
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

jest szansa na 9 sezon

ocenił(a) serial na 10

http://www.filmweb.pl/news/Ci%C4%85gle+jest+szansa+na+spin-off+%22Dextera%22-101 897
kto wie może będzie 9 sezon Dextera

ocenił(a) serial na 8
mango76

Lepiej, żeby nie było.

ocenił(a) serial na 10
czlowiekfrank

No dokładnie

ocenił(a) serial na 10
czlowiekfrank

Nie rozumiem ludzi ktorzy nie chca dziewiatego sezonu Dextera. Nie chcecie go bo co? Co was wtedy zaboli?

ocenił(a) serial na 8
herbatkowy

Bo jak patrzeć się, co twórcy zrobili w siódmym, a najbardziej ósmym sezonie, to jeż się robi na głowie, jak miałby wyglądać dziewiąty sezon. O czym byłby ten nowy sezon? O mordowaniu drzew przez Dextera? A jego główny przeciwnik byłby pewnie Drewnianym Zabójcą?

ocenił(a) serial na 10
czlowiekfrank

no niestety zaniżenie poziomu scenariusza jest straszne... właściwie to 7 sezon trochę się odbił ale ostatni jest masakrą podobnie jak 6. Wepchnięcie zakochanej Deb zniszczyło wszystko, było to dziwaczne i zupełnie niepotrzebne przejście. Ostatni sezon zirytował mnie na maksa Deb już znieść się nie da. Jest tak żałosna i sztywna jak nigdy - zawsze byłam zdania , że gra jak drewno. Jestem na 10 odc ost sezonu i już nawet mi się zdarza przewijać. Nudy, straszne nudy zero napięcia dobrze że Daniel ładny jest na co popatrzeć. Ale 9 sezon - błagam nie. (btw do 5 włącznie pozostaje dla mnie arcydziełem poza tym sezonem będę udawała, że nic więcej nie wiedziałam).

ocenił(a) serial na 8
amanda147

6 sezon był akurat świetny. Dodanie religijnego wątku do życia Dextera, jak i jego główny przeciwnik, były jak najbardziej udane. Wątek z Debrą dowiadującą się o prawdziwej naturze swojego brata też był super. I super było do czwartego odcinka 7. sezonu. Potem, od pojawienia się wątku miłości Dextera do Hanki, to już coraz bardziej wymyślali debilne wątki, a 8. sezon to już totalna klęska.

herbatkowy

to nie jest kwestia, że kogoś coś "zaboli". każdy ma własne zdanie :)
Ja np. już bym nie chciała kolejnego sezonu mimi, że Dex jest jednym z najlepszych seriali jakie widziałam,
poza tym 9 sezon był stosunkowo słaby porównując go do poprzednich

ocenił(a) serial na 10
mango76

fajnie :)

ocenił(a) serial na 10
mango76

Jestem za! W Argentynie z Hannah i synkiem ;> potrzebuje czegoś po gorzkim zakończeniu!

ocenił(a) serial na 10
Anetaa4

TO była by taka porażka żę ja pier

Replikant1

porazka to ty jestes, nie chcesz nie ogladaj

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Replikant1

Nie jestem za wiecznie słodkimi i przewidywalnymi zakończeniami ale to by takie nie było (tzn kontynuacja). Dexterowi po tych wszystkich latach należy się też trochę szczęścia i to by był dobry spin-off. No bo drwal który karze się za to że spowodował cierpienie innych (mimo iż tego nie zrobił) to jak dla mnie średnie zakończenie...

Anetaa4

twoje zakonczenie jest dla mnie smutne anetaa 4 , znajdz se chlopaka a nie ... siadaj na klawiszach

ocenił(a) serial na 10
Gremba

Co w nim niby jest smutnego?

ocenił(a) serial na 10
Gremba

No i chyba się nie dowiem..
Może zrozumiałaś że najpierw się ze mną zgodziłaś że dobrze by było gdyby kontynuacja wyglądała tak iż Dexter byłby w Argentynie z Hannah i synkiem a potem nagle stw. że to zakończenie "jest dla Ciebie smutne"...
W każdym razie to może Ty powinnaś znaleźć sobie chłopaka bo ja nie potrzebuje drugiego...

ocenił(a) serial na 10
Replikant1

Sam jesteś porażką że "ja pier", zachowujesz sie jak 14 letni troll i wystarczy wejść na Twoj profil żeby zobaczyć że faktycznie ma się do czynienia z nastoletnim graczem oceniającym głównie gry- na serwisie dla kinomaniaków. Wkoncu Twoje opinie koncza sie na nazywaniu wszystkiego czego nie rozumiesz "per gównem". Ić stont .

ocenił(a) serial na 9
mango76

Źle zrozumiałeś/zrozumiałaś newsa, mowa jest o spin-offie czyli serialu bazującym na Dexterze, całkiem inni bohaterowie, całkiem inna historia w której Dex tylko by się pojawiał np. w postaci mentora czy coś w tym rodzaju. Jak dla mnie to niezbyt dobry pomysł bo jak wiadomo wszem i wobec spin-offy, remaki i tego typu podobne twory wypadają bardzo słabo przy swoich pierwowzorach.

ocenił(a) serial na 8
Nozix

No właśnie. Po co to? No i jakby Dex miałby być mentorem, to akcja spin-offa musiałaby się dziać w lesie :D

ocenił(a) serial na 9
czlowiekfrank

A czemu od razu w lesie? :) praca drwala to mołaby być tylko przykrywka Dexa, pewnego rodzaju alibi.

ocenił(a) serial na 8
Nozix

To już byłaby wtedy parodia :D Poza tym Dex nie ma już dostępu do policyjnych baz danych, dzięki którym mógł szukać swoich przyszłych ofiar. No chyba że miałby ucznia w stylu batmanowskiego Robina, który pracowałby w policji i dostarczał mu te dane. Ale i tak to byłaby już parodia :Dt

ocenił(a) serial na 9
czlowiekfrank

W sumie racja to byłaby już czysta żenada :) Także spin-offom, remakom i tym podobnym mówimy stanowcze NIE :)

ocenił(a) serial na 8
Nozix

Dokładnie ;)

ocenił(a) serial na 10
czlowiekfrank

A czemu? Nawet gdyby mialo byc kiepsko, to i tak chcialbym zobaczyc cokolwiek o Dexterze. Troche luzu. Gadacie jakbyscie mieli pieniadze zainwestowac w ten sezon :D

ocenił(a) serial na 10
herbatkowy

Ja uważam że jeśli ktoś chce nowych przygód Dextera, niech przeczyta książki :) Razem z tą na której jest 1 sezon oparty, jest ich 6, plus siódma jeszcze chyba nie wydana w Polsce. O wiele więcej emocji, a i poziom o wiele lepszy. Odgrzewanie serialu po takim zakończeniu nie ma szans na powodzenie w telewizji, skończy jak Shrek.

mango76

W sumie nie jest to wcale głupi pomysł ale wątpię by Hall się zgodził chyba że za dużą kasę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones