PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 787
ocen
2,5 10 1 16787
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

Ja obejrzałem kiedyś odcinek w którym brat posuwał adoptowaną siostrę i ich rodzice się o tym dowiedzieli. Laska rzuciła tekst w stylu: "Mama mówi 'Ale przecież wy się razem kąpaliście, spaliście w jednym łóżku', no i o co chodzi, znowu śpimy" xD. Rozwaliła mnie też dyrektorka szkoły do której chodził ten koleś, która wezwała rodziców i zakomunikowała im że uważa że ich syn jest gejem, bo nie ma żadnej dziewczyny. :))) Znacie równie porąbane historie?

użytkownik usunięty
BOB_76

Ja pamiętam jeden odcinek, w którym matka dziewczyny takiego jednego kolesia dobrała się do jego pieniędzy i potem jak ten się kapnął że ich nie ma, to ta powiedziała, że wzięła je by kupić takie kilka filmów na DVD!!! XD

Tak przy okazji, to jak skończył się ten odcinek? Miałem po nim potalnie zryty mózg. Laska udaje że jest w ciaży i jej matka kupuje jej sztuczny brzuch... dafuq?

Śmieszna sprawa jak dużo osób daje temu serialowi 1, a jest w stanie wymienić "najgorszy", "najbardziej porąbany" odcinek według niego. Takie tam heheszki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones