PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 787
ocen
2,5 10 1 16787
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

kiedy wreszcie ta zapchaj dziura i największe nieporozumienie zniknie z ekranów? Ja rozumiem, że nic mądrzejszego nie chcieli kupić, ale ten program jest poniżej każdego poziomu...Czekam, aż nastanie dzień, gdy ludzie, którzy decydują o nadawaniu programów pójdą do głowy po rozum i puszczą coś co się będzie dało oglądać, do tego czasu dla mnie czas antenowy z tymi pozycjami nie istnieje...

Sanneya

Niestety... ludzie to lubią... lubią oglądać "problemy innych"

ocenił(a) serial na 1
RustyRyan

No niestety. U mnie w domu leci non stop, a jedyny plus dla mnie jest taki że dzięki temu mogę "to" ocenić. I oceniam. Uczciwe 1/10. Pozdrawiam.

Sanneya

niestety , z tego co widzę dowalają masę podobnych klonów, takiego zalewu patologii to się nie spodziewałam, masakra jakaś

NikKI76

Otóż to, mnie to wręcz przeraża, czy aż tak społeczeństwo kocha takie zapchaj dziury, które absolutnie nie reprezentują żadnego poziomu...czy w obecnych czasach osoby, które lubią obejrzeć coś na poziomie są skazane na oglądanie ciekawych programów online..
Puszczanie tego czegoś powinno być karalne..ja rozumiem jedna produkcja tego typu, bo akurat ktoś ma taki "gust"i lubi popatrzeć,ale tworzenie klonów pod dziesięcioma tytułami, puszczanie tego od pn do pt w czasie najlepszej pory emisji(po20)
jest totalną porażką i stawia daną stację w bardzo złym świetle..przynajmniej w mojej opinii.

ocenił(a) serial na 3
Sanneya

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones