PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 787
ocen
2,5 10 1 16787
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

No niestety teraz w telewizji puszczają tylko tego typu historyjki czy chcemy czy nie w końcu zostaję nam obejrzeć "Dlaczego ja" "Trudne sprawy" "Ukryta prawda" i inne tego typu programy. Już nawet nie wiem co było pierwsze bo coraz więcej tego produkują. I chociaż będziesz się bronić , że to żałosne mówię ci obejrzysz jeszcze , że potrafią po 3 x dziennie powtarzać jeden odcinek ;)
Mówisz , że nie oglądasz?? w takim razie jeszcze cię to dosięgnie ;) haaha

ocenił(a) serial na 8
TrefnaPanna

no własnie

TrefnaPanna

Cóż ;p A co jeśli nie oglądam w ogóle TV? W internecie mogę sobie wybrać co chcę zobaczyć i nie muszę tego oglądać ;) Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 5
ewitaaa13

To bardzo dobrze ;)

ocenił(a) serial na 1
TrefnaPanna

Dziwi mnie, że ludzie chcą to oglądać i męczyć się wysłuchując drętwych kłótni w wykonaniu marnych aktorów. Zamiast tego telewizja powinna wyemitować coś co dostarcza rozrywki np. jakiś film dokumentalny.

ocenił(a) serial na 1
vasyl_3

zgadzam sie w 100% , telewizja nas bardzo oglupia :)

dla mnie WSZYSTKO w TV to SYF

- seriale polskie typu m jak milosc (dno)
- seriale typu " WHY ME? " and "DIFFICULT CASES" (zart z tym "cases")
- przeklamane wiadomosci szczegolnie TVN
- programy gdzie dwie babki pier%!#!@lą o jakichs nudnych tematach typu te kobieta cafe i odcinki o tym jak to ona wyszla za maz PF kogo to interesuje?
- programy typu rozmowy w toku ("masz ciekawy problem? idz do ewy drzyzgi")

moglbym jeszcze troche syfu wymienic, na plusy daje:
- czasem dobry film (choc wiekszosc kicze, szczegolnie chwale sobie TVP1/TVP2 za filmy)
- teleturnieje
- cejrowski :) i ogolnie programy podnoszace nasza wiedze, dokumenty, przyrodnicze, historyczne

ocenił(a) serial na 1
vasyl_3

vasyl swoja droga... jak mogles dac millerom 8 a czlowiekowi z blizna 9?
prosze cie:) tyko nie piard0l mi tu o gustach

kosiorwks

A coś nie pasuje? Millerowie to dobra komedia, a człowiek z blizną to już chyba klasyk.

ocenił(a) serial na 1
viaxon

milerowie przy scarface to gniot :) zwykla komedyjka

kosiorwks

Ej weź, no nie gadaj.
Jakim ćwierćinteligentem trzeba być, żeby mówić 'komedia jest gorsza od kryminału/akcji bo jest komedią'. Weź może oceniaj komedie jako komedię, a nie jako film akcji, co? Bo wtedy każdemu filmowi można dać 1/10 za to, że nie jest czymś czym miałby być...

ocenił(a) serial na 1
viaxon

Akurat idioto milerowie to komedia kryminalna wiec akcje jak najbardziej mozna brac pod uwage. Ale i tak nie o to chodzi. Milerowie to bull shit przy takich filmach jak scarface i smieszy mnie twoj wysublimowany gust - haha. Komedia ktora zasluguje na pochwalenie to np Sami Swoi czy z zagranicznych ten film z murzynem Nietykalni. Komedia musi byc gowniana bo jest komedia? Musi byc malo smieszna opiewajaca w glupkowate scenki? Prosze cie o filmach to ty widze nie masz zielonego pojecia synek, dajac milerom 1pkt mniej niz Scarface przekresliles sie dla mnie na calej linii wiec wiecej ci nie odpisze. Juz parodia Chlopaczki z Sasiedztwa jest niebo lepsza niz jakis szit milerowie, i ten twoj post zaczęty od EJ , haha. Nie licz ze ci wiecej odpisze amatorze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones