PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616115}

Doktor Hart

Hart of Dixie
7,5 17 019
ocen
7,5 10 1 17019
Doktor Hart
powrót do forum serialu Doktor Hart

Kurczę, nigdy nie byłam przeciwko Joelowi, bo uznawałam, że przecież nie może być tak, żeby
skreślać serial z powodu głupiego faktu, że główna bohaterka jest nie z tym, kogo by się chciało,
ale serio, ten odcinek i poprzedni miały w sobie dynamikę, której brakowało w większości
odcinków z Joelem! Nie wiem, czy to tylko moje wrażenie, czy faktycznie tak jest;)

Najważniejsze chyba, po tym odcinku jestem już prawie pewna, że to Vivian zostawi Wade'a, żeby
wrócić do swojego byłego męża. Miałam takie wrażenie już wtedy, gdy Charles pojawił się po raz
pierwszy, ale utwierdziło się ono w tym odcinku, gdy Vivian spędziła pół wieczoru z Wadem,
smsując z byłym mężem. A końcowa scena, gdy razem wychodzili rano z domu, a Wade'a Vivian
praktycznie spławiła? No błagam, przecież to oczywiste.

Jeżeli z kolei chodzi o Lemon, jeszcze przy 3x17 byłam przekonana, że z Georgem to nie ma
szans i liczyłam skrycie na Petera. Po tym odcinku nie jestem już taka pewna, George wyraźnie
był zazdrosny;) a nawet gdyby nie Peter, wolałabym, żeby Lemon była z Lavonem, ale po tym
odcinku też już wydaje mi się to coraz mniej prawdopodobne, on chyba jeszcze czuje coś do AB,
chociaż tutaj pewna nie jestem, może to tylko typowa zazdrość byłego, że on ciągle jest sam, a
ona ruszyła dalej ze swoim życiem? Tutaj nie mam zdania, ale uważam, że Lavon powinien być z
którąś z nich;)

W każdym razie nie chcę tak jednoznacznie rozgraniczać, że odcinki z Joelem były be, a teraz są
ok, ale ten ostatni naprawdę mi się podobał. I jeszcze Zoe rozmawiająca z Lemon, a na koniec
wszystkie trzy z AB przy jednym stoliku! To było takie urocze;)

ocenił(a) serial na 9
little_bird

Orientuje się ktoś, gdzie są napisy do 16 i 17 odc?

monikaw1992

Nie mam pojęcia, czy są, chyba nie, ja i tak wszystko oglądam po angielsku.

little_bird

Przyznam racje - odcinki bez Joela ogląda się całkiem inaczej, mimo, że nic do niego nie miałam. Jak wyżej koleżanka napisała - Lemon, AB i Zoe w końcu razem! Oczywiście nie wiadomo jak to się dalej potoczy, ale Zoe i Lemon miały mało wątków związanych ze sobą przez te wszystkie 3 sezony, wiec czekam na więcej, ale było to urocze i nie ma chyba żadnej osoby która temu zaprzeczy :) Lavon strasznie stracił w moich oczach tym, że nie był zazdrosny o samą AB a rzekomo widział jakąś intrygę w jej związku, chociaż wciąż mam nadzieję, że jakoś się zejdą. No i George i Lemon... Jej, jak on jest w nią zapatrzony. I ona taka śliczna :<! Oni muszą byc razem po prostu.
Więc podsumowując odcinek bardzo dobry, ciekawy, choc muszę przyznac, że spodziewałam się więcej po Peterze. No ale cóż, trzeba zrezygnowac z jednego żeby miec drugiego :D

ocenił(a) serial na 10
little_bird

jak dla mnie Vivianne mogłaby zdradzić Wade z byłym mężem, było by to sprawiedliwe i Wade miał by za swoje. Poczułby w końcu jak to jest być zdradzonym. Choć lubię tą postać, to byłoby to świetne rozwiązanie.

Na tą chwilę nie wiem czy dobre byłoby spiknięcie Zoe z Wade, choć im kibicuje od samego początku i byłam wściekła gdy rozstali się, to teraz widzę że ta miłość między nimi kompletnie wygasła;/

Jestem ciekawa co tam scenarzyści wymyślą.

ocenił(a) serial na 9
little_bird

Zgadzam się z Tobą w 1000000% od 16 odcinka, znów jestem urzeczona tym serialem. Joel wbrew pozorom nie był "złą" postacią, tylko nie pasował do Zoe i razem bardzo przytłaczający byli. Teraz o wiele mniej mnie irytuje Zoe i nawet nawiązała porozumienie z Lemon, co wg mnie jest dobrym kieruniem ku temu żeby te dwie się w końcu zaprzyjaźniły. Co do Lemon i Georga. Ja przez cały drugi sezon się zastanawiałam czy nie będzie tak, że przejdą długą drogę po to aby później być razem. Pojawiła się Tansy i pokochałam ją z Georgem, bo przy niej stał się taką pozytywną postacią, nie rozmemłanym goldenboyem. Teraz George jest bardzo fajną postacią i jego relacje z Lemon są przeszycone tym czym do niedawana były relacje Zoe i Wade'a, czuć chemię międzynimi. Hmmm nie cieszyłabym się tak Vivian i jej byłym mężem ( chociaż aktorka ma być gościnnie) bo może być to wszystko mega przewrotne i dawać złudne nadzieje. Nie mniej jednak Vivian zachowała się fatalnie względem Wade'a, z drugiej strony to jej prawie były mąż, bo przecież oni są w separacji ale jeszcze się nie rozwiedli, więc może chcą naprawić swoje relacje ( bardzo bym tego chciała) ? Szkoda mi Wade'a bo zmienił się przy Viv i chyba się zaangażował. Wprawdzie jestem całym sercem za Zoe i Wadem i nie straciłam nadzieji na tych dwoje, ale jak to teraz będzie? Jak po tym wszystkim wrócą do siebie? Troszkę sobie tego nie wyobrażam, no chybaże zacznie się znów od casual sexu, jak w drugim sezonie. Mam tyle sentymentu dla postaci A.B i Lavona, że trudno mi w ogóle stanąć po któreś stronie. Tych dwoje powinno albo być razem albo szczęśliwie ułożyć sobie życie z kimś innym. Być może nowy związek A.B da Lavonowi do myślenia i zrozumie że ona jest tą jedyną, bo wiemy że Lavon jest "mężczyzną życia" dla niej, a więc napewno nie przestała i nie przestanie go kochać od tak. Promocyjne zdjęcia do kolejnych odcinków wiele sugerują, coś będzie na rzeczy z Georgem i Lemon, no i Wade z Zoe też chyba będą mieli swój epizod. 3x20 nosi tytuł Together Again...o kogo chodzi???

użytkownik usunięty
little_bird

Joela nie ma, niech się jeszcze pozbędą Vivian i będę happy:D Ten związek V z Wadem jest tragiczny, już wolałam oglądać Bricka i Shelby :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones