PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616115}

Doktor Hart

Hart of Dixie
7,5 17 018
ocen
7,5 10 1 17018
Doktor Hart
powrót do forum serialu Doktor Hart

kochani w tym temacie dzielmy się wszystkim na temat naszego ulubionego serialu:)

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

w serialu niedługo pojawi sie kuzyn lemon Jonah Breeland którego zagra Travis Van Winkle. Ten oto facet namiesza w życiu Zoe i chyba nie w pozytywny sposób. Będzie on ulubieńcem mieszkańców ale zagrozi dobrej pozycji Zoe w mieście.

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

14 odcinek będzie miał tytuł "Jolene" a w nim Wade okaże Zoe moralne wsparcie w związku z jej pracą:)czyli wygląda na to że nadal będą razem:)

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

George zostaje zaangażowany w reżyserowanie reklamy turystycznej o uroki ich małego miasteczka, kiedy sąsiednie miasto staje się nieco konkurencyjne. Podczas kręcenia filmu, nieoczekiwana chemia pojawia się między Lavonem i Anną Beth. niestety nie wiem w którym będzie to odcinku:(

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Kristin dos Santos dziennikarka E! Online podała newsa na temat nowej postaci jonah będzie występował w kilku odcinkach, będzie lekarzem i zaiskrzy miedzy nim a zoe. Hmm czyżby nadciagal koniec związku zoe i wade:( coś mi sie wydaje ze sezon drugi nie skończy sie pomyślnie. Czemu nie możemy sie doczekać wyznania miłości zoe i wade. Odsuneli George'a aby wcisnąć kogoś innego:( jest tyle kobiet w tym serialu dlaczego każdy nowy mężczyzna musi kręcić sie koło zoe a nie np przy samotnej anabeth

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Jonah pojawi sie w 14 odcinku.

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Wiemy tez już ze spoilerow ze George i Lemon nigdy nie bedą już razem scenarzysci nie planują łączyć tej pary ze sobą w serialu ale czy mozna wierzyć scenarzystom?:)

Krzysia12

a nie można było tego zmieścić w jednym poście?

ocenił(a) serial na 9
luti

Można ale nie zamieszczalam wszystkiego w jednym czasie, dodaje tak jak znajduje info, ale przecież zawsze do czegoś trzeba sie przyczepić.

Krzysia12

Zoe nie zasługuje na Wade'a. Ot co.

ocenił(a) serial na 9
elenkaa

odcinek 15 będzie o związku !:)ale nie zoe i wade'a ani zoe i georga tylko o związku wade'a i georga czyli o ich rozrastającej się męskiej przyjaźni którzy w razie problemów będą zawsze trzymać się razem!:)

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

w serialu doczekamy się kolejnego ślubu tym razem będzie udany:) to będzie ślub Wandy i Toma:)

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

W nadchodzących nowych odcinkach pojawi sie nowy facet w życiu Lemon, będzie to jej dawny kolega ze szkoły. Nie wiadomo jeszcze czy nowa postać wystąpi w jednym odcinku czy zagości w serialu na dłużej:)

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

hmm to dobrze wygląda na to że najpierw troche namieszją nowymi postaciami a potem małymi kroczkami będą znowu zbliżać zoe i weda do siebie :d tak aby Wade do końca się otworzył i dał wszystko z siebie a Zoe pozbyła się swoich uprzedzeń i widziała Weda w coraz lepszym świetle . Mam nadzieje, że docelowo scenarzyści planują docelowa dla Zoe wybrać Wada a nie dżordżiego

ocenił(a) serial na 9
Kataleja

Scott Porter grajacy georga powiedział ze on I Zoe raczej sie nie zejda ale czy mozna w to wierzyc... Hmm zobaczymy mam tylko ze serial będzie zmierzał ku połączeniu żonę i wade'a chociazby miałoby to być robione małymi kroczkami, oby scenarzysci nie zrobili z tego typowego amerykanskiego serialu gdzie wszyscy ze wszystkimi:) ale im wiecej serial dostanie odcinków a może nawet sezonów tym dłużej pewnie będziemy musieli czekać na prawdziwy związek zoe z wadem. Szkoda bo serial zaczął sie bardzo fajnie, tak inaczej w pozytywny sposób na tle innych seriali ze liczyłam ze ten pokaże miłosny związek bez większych komplikacji rozstan miksow osób w związkach itp

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

dla wszystkich którzy są ciekawi czy zoe nie zrujnuje swojego związku z wadem w najbliższych odcinkach:) otóż jak to zoe stanie się trochę dziwna ale wszystko co w swój własny sposób zdziwaczy, zepsuje odrazu będzie szybko naprawiać:) zoe zostanie poproszona o bycie druhną( chyba przez wandę bo to jej ślub ma się odbyć z tomem) na początku odmówi żeby mieć jak najwięcej czasu dla wade'a ponieważ w ich związku będzie trochę dziwnie. Ostatecznie druhną zostanie a na weselu czeka nas słodki,uroczy moment zoe i wade'a na parkiecie:):):)

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

Krzysia skąd to wszystko wiesz:)?

ocenił(a) serial na 9
toJa123

Wyszukuje spoilerow na zagranicznych stronach:) bardzo dobra strona to spoilersguide.com:) a nowy news to taki ze producent serialu zapowiedział ze narazie nie jest planowany romans zoe z nowym bohaterem czyli kuzynem lemon będzie miedzy nimi konflikt aczkolwiek nowy ma być zabawnym,interesującym, przystojnym, lekko zarozumialym facetem i producent nie wyklucza w przyszlosci zwiazku zoe i kuzyna lemon. Niestety:(

ocenił(a) serial na 7
Krzysia12

jest promo 11 odcinka
http://www.spoilersguide.com/hart-of-dixie/season-2-episode-11-old-alabama-promo /

ocenił(a) serial na 8
paps

chce wade i zoe <3

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

W dwunastym odcinku rodzice George'a poznają Tansy a Lemon odkryje z kim spotyka sie jej tata:)

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Po powrócie z zimowej przerwy producent serialu ogłosiła ze czeka nas dużo zoe i wade'a będziemy mogli zobaczyć jak ich związek staje sie dojrzały będzie oczywiście dużo droczenia sie i docierania oraz sensownych scen:) związek George'a i Tansy będzie sie rozwijał za to miedzy lemon a lavonem będzie bardzo źle i oczywiście czeka nas wspomniany już wcześniej ślub wandy i toma:)

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Znalazlam cale Streszczenie2x12:)
Kiedy rodzice George’a pojawiają się z wizytą, są zaskoczeni, kiedy spotykają jego nową dziewczynę, Tansy ,a matka Georga'a obmyśla plan, aby zmusić George'a i Zoe do wyznania sobie swoich uczuć. Lemon odkrywa, że Brick ma tajemniczą dziewczynę i jest w szoku, kiedy dowiaduje się kim ona jest. Tymczasem Annabeth jest oczarowana uroczym brytyjskim gościem, który odwiedza miasto, ale Lavon jest podejrzliwy wobec niego i zdeterminowany, aby odkryć jego prawdziwą tożsamość.

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Streszczenie 2x13
Lavon wyznacza Georga do kierowania przygotowywana reklama o miasteczku bluebell, Lemon planuje idealna wspólna noc z Waltem jednak wszystko idzie nie po jej myśli, Zoe dostaje informacje od departamentu zdrowia ze zbliża sie epidemia grypy, wade z powodu kwarantanny jest zmuszony do pobytu w domu swojej byłej dziewczyny co powoduje wielka zazdrość zoe.

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

Wielka zazdrość u Zoe... love it<3

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

2x14
George jest odpowiedzialny za doglądanie najcenniejszej rzeczy Tansy ,jej psa, ale panikuje, kiedy pies znika. Wade zaczyna czuć się sfrustrowany brakiem czasu tylko we dwoje z Zoe , zwłaszcza, kiedy ona się koncentruje bardziej, aby nie utracić swojego dobrego statusu w mieście na rzecz nowego lekarza,który okazuje się być siostrzeńcem Bricka.Brick jest gotowy pozwolić miastu dowiedzieć się o jego związku z Shelby ale Lemon i Magnolia robią wszystko, aby się jej pozbyć. Tymczasem Lavon chcę wykorzystać szansę na nowy związek, ale najpierw musi oczyścić sytuację z jedną osobą.

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

czyli Zoe i Wade nie rozejdą się po intrudze matki Georga! to wspaniała wiadomość! mam nadzieje, że mimo jakiś dziwnych perypetii związek tej dwójki się nie skończy a producenci nie zrobią z serialu nudnego tasiemca w którym wszyscy są ze wsyztskimi! Zoe i Wade, Lemon i Lavon i wszystko ędzi edobrze!

ocenił(a) serial na 10
nokiae65

zgadzam się tutaj jakby by serial nie oglądać robi się z niego długi nudny tasiemiec miedzy innymi moda na sukces ;/ też mi się podoba ze Zoe jest juz z Wadem ktorego uwielbiam ( ta postać która gra) ale znając życie pewnie parę odcinków będzie jeszcze happy a później będzie musiała sie niestety coż wydarzyć by widzów przyciągnąć ..;/

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Zła wiadomość!!! W 18 odcinku 2 sezonu zoe będzie szykowala sie na randkę z kuzynem Lemon!!!

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

skąd to wiesz ??

ocenił(a) serial na 9
Estraa

ruby też wraca niestety:( to znalazłam na zagranicznych stronach:(
In season 2 episode 18 of Hart of Dixie, the town of Bluebell will be holding a festivity that calls for crazy college kids and a palooza of drinks and fun! Are you geared-up for Bluebell’s own version of Spring Break? Let me give you a few teasers!
On the episode titled “Why Don’t We Get…”, Lemon and Wade participate on a hard-body contest, an endurance competition where the last man standing, or technically the last person to take his hand off the boat wins the boat for himself.
Meanwhile, Zoe is frustrated because she desires to go out on a date with Jonah, but Brick is pulling ways to stall her. And George might have something to do with it..
Mayor Lavon Hayes and Ruby Jeffries continues to flirt with each other but Lavon is confused where their relationship stands.
And as Wade tries to win the boat, he lures a pretty college chick by telling a fake dead-daddy story. To his chagrin, the conversation ended with a slap!

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

nie rozumiem czemu tak szybko scenarzyści rozbili ten związek:( może tu nie chodzi o prawdziwą randkę. tym bardziej że stacja cw podała że nowe sezony dostaje Beauty and the Beast i Arrow i że powstają dla stacji nowe seriale a odnośnie hart of dixie:
Nie zostały podjęte żadne decyzje odnośnie przedłużenia o kolejne sezonu "Nikity", "90210" i "Hart of Dixie". Ale Pedowitz oświadczył, że jest "Wielkim zwolennikiem dania fanom bardzo satysfakcjonującego zakończenia", jeśli któreś z długo emitowanych seriali stacji zostałyby anulowane. "To jest coś co my jako przemysł telewizyjny powinniśmy zrobić".


ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Debra Jo Rupp pojawi się w "Hart of Dixie" jako anty Kitty Forman.

Dowiedzieliśmy się, że aktorka "Różowych lat siedemdziesiątych" pojawi się w nadchodzącym odcinku serialu CW.
Pojawiając się w połowie drugiego sezonu w "Dixie", Rupp zagra Betsy Maynard, kochającą gin mamę Wandy, która pojawia się w Bluebell z wizytą

info o georgu i lemon:
Dobra, pełna informacja: lemon i george pocałują się ponieważ udają małżeństwo podczas oglądania domu na sprzedaż.Dlaczego to robią? Ponieważ Lemon jest przekonana, że nowa dziewczyna George'a ukrywa coś i to jest jej dom, w którym węszą. Więc, tak, całują się, ale Lemon naprawdę pomaga George'owi wykopać jakieś brudy na swoją dziewczynę, aby upewnić się, że jest prawdomówna. To nie dokładnie romantyczne zadanie. Oni znajdą coś niepokojącego w domu.

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

dlaczego oni rozbijają związek z Wadem? to dla tej parki to oglądam, ale mam nadzieję że to będzie tymczasowe... takie jednoodcinkowe zerwanie, może w końcówce 17 się rozstaną a pod koniec 18 zejdą... może będzie chciała iść na tą randkę aby wzbudzić zazdrość w Wade? bo w spoilerze czytałam że Zoe będzie "zdeterminowana" aby iść na tą randkę... a przecież już mieli takie chwilowe rozstania, kiedy się ukrywali... zawsze bałam się że to już koniec, a oni zawsze wracali. i oby dali kolejne sezony, jak nie to niech chociaż fajnie zakończą.

ocenił(a) serial na 7
Krzysia12

Nie wiek co im przeszkadzała Zoe z Wade'a mieszaja bezsensu na fdobra sprawe ledwo cokolwiek pokazali w ich związku i juz z tego rezygnują

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

i znalazłam przed chwilą jeszcze jeden spoiler z 18 odc: "- Wade próbuje wykorzystać łódź jako przynętę na ładną laskę z uczelni, opowiadając jej fałszywą historię. Ku jego rozczarowaniu rozmowa kończy się spoliczkowaniem!" czyli potwierdzenie tego że Zoe i Wade nie będą razem... no i oboje szukają kogoś innego więc może to jednak będzie coś bardziej poważnego niż jednoodcinkowe zerwanie jak miałam nadzieję :(

ocenił(a) serial na 9
AngelDevilOna

Hmm czyli jednak rozstanie. Szkoda ze serial zamiast iść w dobrym kierunku robi wszystko zeby oglądalność malała tylko jeśli nie dostaniemy kolejnego sezonu to raczej będzie zakończenie na odwal bo do końca sezonu licząc od tego nieszczęsnego 18 odcinka zostanie tylko maksymalnie cztery odcinki. Wyglada więc na to ze dostaniemy trzeci sezon zeby był czas na ponowne zejście ulubionej pary. Tylko ze wszystko robi sie takie mało realne w sumie nie znamy przyczyny rozstania ale pierwszy cały sezon czekaliśmy na ich związek a dostaliśmy w ostatnim odcinku seks i szanse na dalszy miły rozwój sytuacji po 10 odcinkach 2 sezonu dostajemy prawdziwy związek ale raptem na pare odcinków a przecież serial w którym para jest w stałym związku może miec duża oglądalność nie trzeba robić rozstan zejść i mieszania par ale widocznie znowu dostaniemy to co zwykle a serial zapowiadał sie na całkiem inny od tych "wszyscy ze wszystkimi" i dlaczego nagle związek z wadem niewypala a zoe tak szybko idzie na randkę z nowym facetem, gdzie podziały sie jej uczucia do Georga chyba scenarzysci sie juz we wszystkim pogubili:(

Krzysia12

Echh szkoda słów :/ Zade to jedna z najlepszych par jakie znam :/

a tu informacje o tym ze HoD dostaje kolejny sezon :) http://tvbythenumbers.zap2it.com/2013/01/20/bubble-watch-waiting-for-the-followi ng-edition-make-your-guesses-about-the-current-crop-of-bubble-shows/165914/

beeti95

Edit: A nie to chyba tylko przypuszczenia :/

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

Ja cały czas liczę na to że się zejdą jeszcze w tym sezonie. choć pewnie będą chcieli to jakoś przeciągnąć na kolejny ;/ ja tylko liczę że nie będzie się z Georgem, bo mimo że go lubię to nie chcę ich jako pary. Mnie samo ich rozstanie jakoś tak nie dziwi, bo się domyślałam że serial będzie się opierał na ich rozstaniach i schodzeniach się (nie żeby mi się to podobało, ale tak już jest), ale skoro Wade wraca do swoich starych nawyków i zaczyna się umawiać z laskami, ale nie tak jak dotychczas tylko na seks, bo skoro wymyśla jakieś pułapki z łapaniem na łódź, to laska musi być warta kłamstwa... bo on jednak zawsze stawiał sprawę jasno gdy chodziło o jednorazową przygodę :/ a boję się że jak laska go spoliczkuje, to poleci efekt: och nie mogę jej mieć, czyli muszę ją mieć, i zrobią z tego coś poważnego. Ale i tak trzymam kciuki że koniec końców będzie Zade.

ocenił(a) serial na 9
AngelDevilOna

No to mam kolejnego newsa i jest juz potwierdzone ze w najbliższych odcinkach nie ma co liczyć na związanie sie Lemon z lavonem bo uwaga zaiskrzy miedzy Lemon i wadem!!!! Czy tylko mnie juz to wszystko irytuje, czy was tez. Przecież w ostatnim odcinku wade nie chciał zeby zoe zamieniła sie w Lemon a tu nagle ich połączą?! Niestety może i to będzie ciekawe ale mnie sie to wogole niepodoba i może zoe jest pokrecona i sama nie wie czego chce( choć ostatnio wiedziała ze chce szczęścia z wadem) ale na jej miejscu nie miałabym ochoty odzyskać faceta ktory był z Lemon bo jeden juz taki był i zwal sie George:) powtórka zrozrywki nie dziękuje:) serial nam dziecinnieje bo jak mozna wierzyć w uczucia bohaterów:) zoe i George ich uczucia szybko sie ulotnily Lemon i jej uczucie do lavona tez jak widać trwałe nie będzie:) coś tu jest nie tak:):):) ach i pamiętając wypowiedz aktora grającego Georga ze raczej jego drogi z zoe juz sie nie zejdą to o ile nie sciemnial:) zoe znowu będzie zagubiona w sferze uczuciowej:)

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

O nie, tylko nie to. Co prawda oglądając 1 sezon nawet przyszło mi do głowy połączenie Lemon i Wade, ale teraz już nie. Nie cierpię seriali, w których każdy jest z każdym. Czy Zoe ni mogłaby być po prostu z Wadem. Ich para nie nudzi, w przeciwieństwie do innych seriali, w których jeśli dwójka bohaterów sie zejdzie, to serial staje się nudny.
Oglądałam serial One Tree Hill i podobało mi się w nim to, że Haley i Nathan byli tam para od 1 sezonu do ostatniego. I nie było tam głupiego łączenia jej z Lukasem. Być może to nietrafne porównanie, ale chodzi mi o to, że jest możliwe oparcie serialu na stabilnym związku, z małymi upadkami i wzlotami.

ocenił(a) serial na 9
karolina53

Lemon i Wade o nieeeeeeee, co za glupota byle sie to nie sprawdzilo!!!!

ocenił(a) serial na 9
karolina53

Alez ja sie z Tobą zgadzam:) mam identyczne odczucia nienawidzę seriali gdzie każdy musi być z każdym i naprawdę nie spodziewałam sie tego po tym serialu po pierwszym sezonie byłam pewna ze dostaliśmy serial naprawdę inny ale gdzieś pojawił sie komentarz ze skoro to serial stacji cw to nie ma co liczyć na długi szczęśliwy związek tylko ciagle mieszanie do samego końca i moze to jednak prawda:( najbardziej jednak zastanawia mnie czemu ich związek tak szybko sie rozpadnie i to na tyle poważnie żeby wade zaczął interesować sie kimś innym.

ocenił(a) serial na 7
karolina53

Idealne porównanie OTH <3 serio to był piękny serial i liczyłam, że zrobią coś podobnego w HoD -oczywiście spodziewałam sie ze Zoe i Wade zerwą, bo to zbyt piękne, a chemia między nimi lubi być spontaniczna itp :D ale.... SERIO LEMON? to już przegięcie. Teraz 3 sezon - każdy z każdym, gdzieś tam potem Zoe i George, potem wkroczy wade - BANAŁ BANAŁ bleh...

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

Nie nie nie i jeszcze raz nie...... aaaaaaaaaaaa.... Lemon i Wade? Wade i Lemon? czy ich kompletnie posrało? no nie. Pytanie czy "zaiskrzy" oznacza zakochanie się czy jednorazowy seks... bo seks bym im ewentualnie wybaczyła, ale nie ważne co to będzie to zaczynają już z tego robić typowy serial amerykański, gdzie każdy jest z każdym... jeszcze powinien pojawić się news że Zoe będzie miała lavonem to będą mieli komplet... wszystko zostanie w rodzinie :/

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

znalazłam tego newsa i jest tam napisane że dojdzie do tego w NAJBLIŻSZYM odcinku... czyli 2x12? no to wielkie brawa dla scenarzystów, długo sobie Wade i Zoe pozostaną szczęśliwą parką. Robią z Wade kolesia, który jak już dostanie to czego chciał to mu się nudzi i szuka czegoś nowego..... a on mnie nie pasuje w takiej odsłonie :/

ocenił(a) serial na 9
AngelDevilOna

Wiesz co oni coś zle piszą bo już kilka razy było napisane ze w najbliższym odcinku będzie coś co okazywało sie ze miało miejsce ale w dalszych odcinkach więc wydaje mi sie ze to nastąpi właśnie w odcinku 18 bo w tym odcinku lavon znowu randkuje z ruby więc lemon napewno da sobie spokój i przypadkowo coś pojawi sie miedzy nią a wadem. Ciekawe czy miedzy nimi będzie chemia bo akurat prywatnie aktorzy grający lemon i wade bardzo sie lubią.

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

nie wiem, w którym odcinku ale i tak mi się to nie podoba... mam tylko nadzieję że jak już zrywają to niech to będzie obustronne... niech oboje już czują że coś nie gra, bo nie chciałabym aby któreś zraniło drugą osobę bo wtedy mała jest szansa że się zejdą... no i w spoilerze jest napisane że "na razie" nie ma szans za zejście się Lavona i Lemon, a nie że w ogóle takiej szansy nie ma, więc cały czas liczę że to "iskrzenie" to będzie seks po pijaku, a nie prawdziwa chemia.

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

Też myślę, że to nie nastąpi w najbliższym odcinku. Bo w 2x12 Wade ma być zazdrosny o Zoe i George'a. Natomiast w 2x13 Zoe ma być zazdrosna o Wade'a. Więc to pewnie nie teraz, tylko w 2x18, kiedy to Lemon i Wade mają brać udział w jakiejś rywalizacji.
Jestem totalnie rozczarowana, bo myślałam, że ten serial będzie zupełnie inny niż inne amerykańskie seriale, typu 90210, gdzie występuje kompletne pomieszanie z poplątaniem.

ocenił(a) serial na 10
karolina53

no to mnie zdołowaliście tymi newsami, myślałam że w końcu będzie to serial inny od wszystkim i nie będzie przesycony romansami miłostkami w jednej paczce... Ktoś tam wspomniał o one tree hill o Haley i Nate, faktycznie oni byli parą od pierwszego sezonu do ostatniego i wcale to nie było nudne. Ci cali reżyserzy idą na łatwiznę, bo widząc że 90210, gossip girl i inne tego typu seriale mają/miały sporą oglądalność to myślą pewnie że właśnie takie wątki ciekawią oglądających a nie pomyśleli że może ludzie już mają tego dosyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones