PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 343
oceny
6,6 10 1 21343
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Gdzie można obejrzeć wszystkie powtórki Dr Quinn na internecie po polsku? Where can I see al replaysl Dr. Quinn on the Internet in Polish?

anerzam83

Ja znalazłam w dobrej jakości. Z lektorem i bez limitów na freedisc

ignis_2

dziękuję za polecenie strony, ale mam blokadę reklam poprzez AdBlocka i nie mogę odtworzyć dr quinn :-( ale nie chce odblokowywać bo bedą mi wchodziły co chwila reklamy.

anerzam83

oglądaj na innej przeglądarce :) na jednej masz blokowanie reklam, na innej nie koniecznie :P

an1991ia

aha ok dziękuję ;-)

ignis_2

na freedisc próbowałam oglądać, ale strasznie zacina, przerywa. Wyżej wspomniane reklamy mi zupełnie nie przeszkadzają, zacinanie natomiast tak. Odcinek, który trwa ok. 45 min. oglądam ponad godzinę. Zaznaczę, ze ne jest to problem z łączem internetowym, mam wyśmienite.. Czy o czymś nie wiem jeżeli chodzi o prawidłowe korzystanie z freedisc?

darija

Nie mam pojęcia. Ja oglądam bez problemów. Nic sie nie zacina, nawet nie zawsze mam reklamy.moze rzeczywiście cos z łączem, ale niekoniecznie. Raz tylko jeden film mi zacinalo, ale to był wyjątek.zazwyczaj korzystam z niego bo nie trzeba sie logować, ani cudowac, no i jest duzo filmów.moze poszukaj na gryzoniu, ale tutaj trzeba miec transfer.

ignis_2

w poszukiwaniach swoich zauważyłam, że przeglądarka Explorer powodowała, że oglądanie było koszmarem :/ zainstalowałam firefoxa i jest idealnie mogę swobodnie oglądać :D

ocenił(a) serial na 8
ignis_2

Dziekujemy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones