PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 526
ocen
8,1 10 1 32526
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Deep Breath

ocenił(a) serial na 10

Wiecie już może czy ten odcinek pojawi się 23 sierpnia na BBC Entertainment?

ocenił(a) serial na 7
TARDIS1999

Ma to być chyba tak samo zrobione jak z Day of the Doctor, czyli chyba tak

ocenił(a) serial na 10
AleksandreoPL

Serio? w tym samym czasie puszczą i tu i tu?

P.S.
Teraz doczytałam, ale tam jest tylko wymienione BBC One i kina na świecie. Nie wiadono zatem czy puszczą na BBC Entertainment.

ocenił(a) serial na 10
TARDIS1999

Przeglądałam ramówkę :http://www.bbcpolska.com/szukanie-programu?p=doktor-who
Jak widać 31 sierpnia o godz 18:00 będzie odcinek drugi. Czyli (chyba) o tej samej godzinie, co w Wielkiej Brytanii. Idąc tym tropem odcinek pierwszy, którego w ramówce nie widzę, powinien być 23 sierpnia.

ocenił(a) serial na 10
Ireth_Oakenshield

A Doctora czasem nie puszczają w soboty? U nas zawsze był dzień po. Ale kiedy puszczą pierwszy odcinek faktycznie nie wiadomo bo w ramówce go nie umieścili. Tak samo było z Dniem Doctora. Długo go nie było w ramówce. To daje nadzieję, że faktycznie możemy go zobaczyć w tym samym czasie co inni. Super :)

ocenił(a) serial na 10
Belief

Nie zdziwiłabym się, gdyby było dzień po, ale właśnie ten 31 sierpnia mnie zastanowił...
A wie ktoś, czy jest możliwość włączenia napisów? Choćby angielskich, bo z lektorem może być ciężko, a w wersji oryginalnej się trochę boję, czy zrozumiem Capaldiego. Jak już Jenna mówi czasem za szybko i muszę się chwilę zastanowić, o co jej chodziło :/

ocenił(a) serial na 10
TARDIS1999

Ramówka została zaktualizowana, każdy odcinek będzie dzień po premierze w UK. Mi tam pasuje :)

ocenił(a) serial na 10
Ireth_Oakenshield

Czyli pierwszego odcinka nie będziemy mieli "na żywo".

ocenił(a) serial na 10
Belief

Niestety :/ Może świąteczny będzie emitowany w tym samym momencie.

ocenił(a) serial na 10
Ireth_Oakenshield

Wątpię żeby jeszcze kiedykolwiek nam coś takiego zrobili. Może na kolejną okrągłą rocznicę :)

ocenił(a) serial na 10
Belief

To stanowczo za długo... Ma ktoś TARDIS??? :)

ocenił(a) serial na 10
Ireth_Oakenshield

Doctor :D

Eh gdybym miała Tardis nie siedziałabym na filmwebie...

Gdybyś miała do wyboru Doctora (ale bez Tardis) lub Tardis co byś wybrała? :)

ocenił(a) serial na 10
Belief

Doctora :D Przecież nie dałabym rady ze sterowaniem! I całkiem możliwe, że TARDIS mogłaby mnie nie lubić... Nie, wolę mieć "zwyczajne życie" i Doctora za przyjaciela, niż niesamowite przygody w TARDIS bez niego.

A Ty? :)

ocenił(a) serial na 10
Ireth_Oakenshield

hmm wcześniej Tardis, ale teraz to nie wiem. Nie wzięłam pod uwagę tylu problemów z Tardis :) Z drugiej strony Doctor i jego osiadłe życie, kto by to wytrzymał, te jego humory? :P

ocenił(a) serial na 10
Belief

Mam Xboxa, więc nie powinno być źle. A dom się sam nie posprząta XD Podejrzewam, że Doctor wytrzymałby maksymalnie tydzień i wyruszyłby na poszukiwanie manipulatora czasu, po czym wróciłby na TARDIS... A ja z nim :)

ocenił(a) serial na 10
Ireth_Oakenshield

Ach to Ty tak to żeś sprytnie wykombinowała :)

ocenił(a) serial na 10
Belief

A co, nie będę czekać dwóch tysięcy lat! :)

ocenił(a) serial na 10
Ireth_Oakenshield

:)

A z którym byś chciała podróżować?

ocenił(a) serial na 10
Belief

Kurczę, muszę sobie wybrać ulubionego Doctora, bo jak się ma kilku... Napiszę tak: jeśli to miałby być Doctor + TARDIS, to Dziesiąty. Doctor bez budki, a potem już z budką, to raczej Jedenasty. Dziesiątego bym raczej nie namówiła na sprzątnięcie mojego pokoju...

ocenił(a) serial na 10
Ireth_Oakenshield

Ha ha ha ha :) On by ci raczej jeszcze większy bałagan zrobił :). Ja waham się pomiędzy 10 a 9. Z 10 mogłaby być fajna zabawa ale nie wiem czy bym wyrobiła z ilością podrywających go lasek. 9 pod tym względem jest fajniejszy :)

ocenił(a) serial na 10
Belief

Wokół 10 powinno się wykopać fosę i postawić drut kolczasty, ale nawet to by nie powstrzymało zadurzonych desperatek :)
9 na pewno by mi nie posprzątał pokoju! Nawet bałaganu by nie zrobił... Ale przygody z nim mogłyby być ciekawe :)

ocenił(a) serial na 10
Ireth_Oakenshield

Ha ha ha tekst o fosie i drucie kolczastym trafiony w dziesiątkę :D. Dlatego chyba wybieram 9 na wyruszenie w podróż i przeżywania przygód. Mimo wszystko 9 choć wyglądał na surowego był bardziej skłonny do ulegania pomysłom, którym ulec nie powinien :). A też się lubił bawić :)

ocenił(a) serial na 10
Belief

Czyli na kosmiczne lody bym go wyciągnęła? :)
A jakbyś miała pod opieką dzieci, jak Clara? Z kim można byłoby je zostawić? Wiadomo, że Jedenasty odpada, bo jego można łatwo wyrolować :D

ocenił(a) serial na 10
Ireth_Oakenshield

Z 10 albo 9 :)
Hmm z 9 :D. Nie dał by sobie w kaszę dmuchać i rygor też potrafiłby zastosować :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones