PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684792}

Dolina Krzemowa

Silicon Valley
7,9 21 832
oceny
7,9 10 1 21832
8,3 11
ocen krytyków
Dolina Krzemowa
powrót do forum serialu Dolina Krzemowa

10/10

ocenił(a) serial na 8

z każdym kolejnym odcinkiem ten serial bawi mnie coraz bardziej. Już wydaje się, że bardziej nie możne. A jednak

ocenił(a) serial na 10
martsi88deszcz

nie rozumiem :O
ocenił(a) ten serial na: 8

ocenił(a) serial na 8
zalsers96

humor 10/10. cały serial b.dobry:8

ocenił(a) serial na 7
martsi88deszcz

to trzeba było nazwać "humor 10/10" a nie "10/10"

ocenił(a) serial na 8
martsi88deszcz

To prawda, humor jest niesamowity. Poziom utrzymany do samego końca. I te ostatnie słowa:
Richard: "Zostałem zwolniony"


Erlich: "A co ze mną?"

wito_filmweb

Erlich jest najlepszy :P Nie tylko jego teksty wymiatają, ale również sposób w jaki je wymawia i ogólnie jego sposób bycia - mistrzostwo =).

wito_filmweb

dlaczego spoilujesz? jak chcesz to robic przynajmniej oznacz komentarz klasycznym "SPOILER" albo cos w tym stylu. co za frajerstwo...

martsi88deszcz

Racja, zaczęło się trochę niemrawo, koniec 1 sezony świetny, 2 sezon mistrzostwo, śmiałam się i śmiałam :))) fajnie się rozkręcili

martsi88deszcz

Zgadzam się, inteligenty humor sytuacyjny. Przezabawny serial.

martsi88deszcz

Potwierdzam !!!

ocenił(a) serial na 9
SidLeniwiec

Trzeci sezon jest najlepszy. Dla mnie to obecnie główny kandydat do nagród Emmy. Nie dość że fabuła idzie do przodu logicznie z ciekawymi zwrotami akcji. To jeszcze mamy kilka wyrazistych postaci, które również pokazują się z nowych stron. A do tego mnóstwo śmiesznych scen.

ocenił(a) serial na 6
MoszeUsz

Rzeczywiście, 3 sezon najlepszy. Zwroty akcji w końcu aż tak nie rażą absurdalnością, a fabuła nabrała naturalnego dynamizmu przez co czeka się na następne odcinki.

ocenił(a) serial na 9
martsi88deszcz

Zgadza się, mam to samo. Rewelacyjny serial. Bardzo śmieszny. Szczerze to nie pamiętam na czym ostatnio tak dobrze się bawiłem.

eliot84

Znacie może jakies podobne seriale, z podobnym humorem? Nie musi to być ta sama tematyka.

ocenił(a) serial na 7
martsi88deszcz

Tylko mi się wydaję że z Jareda (Donalda) chcą zrobić drugiego Dwighta z The office?

ocenił(a) serial na 8
martsi88deszcz

Dokładnie mam takie same wrażenie. Każdy nowy sezon to lepszy sezon co ostatnio jest dużą rzadkością. Zazwyczaj 4-6 sezon to już finiszowanie serialu i przechodzenie w słabiznę

novy13

Zwiastun szóstego i ostatniego sezonu...
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=DYylBqu2PXc
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

novy13

Może tego zwiastuna już nie zablokują :)
https://www.youtube.com/watch?v=qYHp-5h1y5o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones