PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36090}
6,5 118
ocen
6,5 10 1 118
Dom na głowie
powrót do forum serialu Dom na głowie

Pamiętam ten serial...był kręcony w Warszawie na Ursynowie. Pamiętam nawet początkową piosenkę: dom na głowie, dom na opak, czy dziewczyna albo chłopak, mama, tata, siostra, brat, dom na opak do na wspak, każdy biegnie w swoją stronę, lekcje jeszcze nie zrobione, a o szkole za godzine, tamten chłopak, ta dziewczyna, śmieci, magiel, biuro, praca, dom na głowie się przewraca, każdy biegnie w swoją stronę, lekcje jeszcze nie zrobione...jakoś tak to szło. Pamiętam, że w pierwszym odcinku na początku najstarsza siostra...chyba Jana skakała na basenie i się połamała (ratownik nawet wtedy krzyknął do niej: Nie skacz, nie pozwalam!) i do końca serialu leżała w łóżku. Pamiętam również podróżnika Pana Trafko granego przez Wiesława Drzewicza...jego teksty: "Jestem Trafffko przez "f"!" oraz "Jak wygram w totolotka to sobie kupie lwa" i w ostatnim odcinku kupił sobie tego lwa...stał na klatce schodowej i rozmawiał z Rafałem, nagle coś ryknęło, a Trafko na to: Ciszej, już idę!...hahahahahahahahahahahah ahahaha!!! Ja to mam pamięć do takich rzeczy! :)

largo_lagrande

...również pamiętam ten serial, te wszystkie teksty oraz pewną postać, kolegę o nazwisku Ględzion czy jakos tak ? To szło chyba w 1991 roku w ferie zimowe...

ocenił(a) serial na 8
kaczor_78

W czerwcu 2006 w sobote o 6 rano emitowała to TVP 1.

ocenił(a) serial na 10
largo_lagrande

to mój ulubiony serial. znam na pamięć teksty odcinków. piosenkę tytułową też całą znam. książkę również kilkakrotnie czytałam ;) Fotoplastykon :)

largo_lagrande

A mimo wszystko, książka jest zdecydowanie lepsza ;)

ocenił(a) serial na 6
largo_lagrande

Masz tutaj https://www.youtube.com/watch?v=vdvaaDENo6M

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones