PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615572}

Dom po sąsiedzku

La Casa de al Lado
7,7 191
ocen
7,7 10 1 191
Dom po sąsiedzku
powrót do forum serialu Dom po sąsiedzku

Jaką rolę odgrywa w filmie Gonzalo? Dlaczego w opisie obsady niektórzy bohaterowie mają po 2, 3 nazwiska i imiona? kto z kim będzie?

ocenił(a) serial na 8
magoou

Od razu napiszę, że to tylko moje domysły, bowiem po raz pierwszy oglądam "Dom...", a spojlerów czytać nie chcę, bo po co psuć sobie przyjemność z oglądania ;).

No więc sądzę, że Gabriel i David mają napisane kim naprawdę są, tzn. Leonardo Acosta Errazuriz to w rzeczywistości Ivan Mora, itp. A Raquel Arismendi to bliźniacza siostra Pilar.

Mam już swoją teorię, która opiera się na motywie zemsty braci Mora na rodzinie Conde, aczkolwiek pojawiła się siostra bliźniaków. Ale skoro Gonzalo w rzeczywistości nazywałby się Mora, to znaczy że to on jest tym 3 bratem, no ale wtedy ta siostra musiałaby być podstawiona przez Ivan/Leo. A jeżeliby Gonzalo nie był 3 bratem, tylko w rzeczywistości to Rosa jest siostrą bliźniaków, to dlaczego strzelała do Igancii (ale trafiła Gonzala)? I kim tak naprawdę jest Leo? Może to być w rzeczywistości Adolfo. Bo jeżeli to byłby w rzeczywistości Leo, to ciężko by mu było udawać niepełnosprawnego przez cały czas, tzn. w szpitalu (bo przecież Teresa znalazła jego kartę), a później w domu Conde (chociaż nadal udaje). Hmmm... a być może jednak bracia Mora to byli trojaczki?

Ogółem ten serial ma dużo zagadek, a jakby wymyślać odpowiedzi do nich wszystkich, to by w końcu powstały kolejne zagadki. O roli Gonzalo można wiele napisać, jakby był od Mory, a jak nie jest?

Lepiej dowiedzieć się wszystkiego oglądając serial bez czytania spojlerów, itp. Lepiej jednak dać się zaskoczyć, snuć domysły i odczuwać tę satysfakcję, że się rozszyfrowało tajemnicę, zanim ujrzała ona światło dzienne :).

użytkownik usunięty
magoou

Gonzalo Ibáñez to tak naprawdę Iñaki Mora. Wymyślił imię Gonzalo Ibáñez aby ożenić się z Ignacią Conde i zemścić się na jej rodzinie.
Imię Roberto Acosta Errazuriz nadała mu służąca, która zajęła się wychowaniem braci Mora, po tym jak porzuciła ich matka.

Adolfo Acosta Errazuriz to Ismael Mora, natomiast Leonardo Acosta Errazuriz to Iván Mora - brat bliźniak Ismaela.

Pilar Arismendi ma siostrę bliźniaczkę Raquel Arismendi.

Jeśli chodzi o to kto z kim będzie to Hilda będzie z Emiliem i Yolanda pogodzi się z Nibaldem.

ocenił(a) serial na 8
magoou

Pilar będzie sama, bo Gonzalo skończy w więzieniu.

Javierowi spodoba się jego nowa sąsiadka Cristina.

lucre

Szkoda, że tak się skończy wątek Pilar i Gonzala ale lepiej być sama. niż mieć takiego męża jak Javier

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones