PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35939}

Dom

7,8 21 078
ocen
7,8 10 1 21078
Dom
powrót do forum serialu Dom

domy dwa

ocenił(a) serial na 8

Pierwszy "Dom" - rewelka, drugi "Dom" - można, tylko po co? Prokop nie zastapi Popiołka...

użytkownik usunięty
krzywuj

Były 3 serie "Domu" i nie wiem jak wam, ale mnie wszystkie 3 się podobają. Choć zgodzę się, że Prokop nie zastąpi Popiołka, bo przecież to dwie różne osobowości. Stanisław Popiołek był pełen ciepła i serdeczności, zaś Edward Prokop to zwykły próżniak i cham, ale pośmiać się z niego można. Wystarczy uważnie się wsłuchać - te jego wstawki są rozwalające.

Zgadzam się:). Prokop nie zastąpi Popiołka, ale fakt, można się pośmiać, np. "z pani to klasa kobita - biodra jak Odra, talia jak dalia, "a kto cię tu, kurde paka, zapraszał?!".

Buddusky

Trzecia cześć już ogólnie była slabsza....po cześci z braku dawnych aktorów

użytkownik usunięty
Buddusky

No właśnie to "kurde paka" było najlepsze :-) Albo to jego "małe piwo przed śniadaniem". Mówił tak za każdym razem, zanim zabrał się za jakąś naprawę, a jak już się zabrał - efekt był powalający. "Małe piwo" to to dla niego na pewno nie było.

ocenił(a) serial na 10

Jak już coś, to nie Stanisław tylko Ryszard Popiołek!!!

krzywuj

No ale wlasnie Prokop nie mial zastępowac Popiołka. Czas biegnie do przodu. Popiołek symbolizował przedwojenną solidnosc, a Prokop był typowym powojennym PRLowskim produktem i symbolizował bylejakosc.

ocenił(a) serial na 8
cromag4

jak pie... gdybys miał chociaz ta elementarna wyobraznie to bys wpadł na to ze dom 2 powstał głównie ze wzgledu na prawde historyczna zafałszowaną w czesci 1 ...a rozpatrywanie wartosci serialu pod wzgledem postaci popiołka prokopa jest nieporozumieniem

ocenił(a) serial na 9
pan_cogito14

Wiesz... Gdybym miał uczyć moje dzieci historii, to puściłbym im odcinki z lat 1980-87, a tych z 1996-00... w ogóle.

ocenił(a) serial na 9
cromag4

Gdyby Kowalski nie zrezygnował z przyczyn osobistych, to cały czas byłby Popiołek

ocenił(a) serial na 8
krzywuj

Świetny cytat Prokopa, kiedy rozbiły mu się butelki z alkoholem: "Poszło nam jak ku...e w deszcz". A co do różnicy Domów; mnie podobają się wszystkie. Choć spotykam się z wieloma opiniami, przeważają te (zwłaszcza u widzów wiekowych), że ostatnie odcinki serialu już nie trzymają tak w napięciu.

ocenił(a) serial na 9
andriy

Ogólnie jeden z najlepszych polskich seriali, chwilami bawi, chwilami wzrusza, świetny, ale dla mnie też jakoś te pierwsze serie, z obsadą ze "starej szkoły" wydają się jednak trochę lepsze i drażnił mnie ten motyw który grłaa Romantowska z tą siostrą bliźniaczką. Poza tym 10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones