PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35939}

Dom

7,8 21 079
ocen
7,8 10 1 21079
Dom
powrót do forum serialu Dom

pytanie

ocenił(a) serial na 10

Do którego mieszkania wprowadzili się Stroynowscy? Ktoś tam wcześniej musiał mieszkać, chyba,
że coś mi umknęło...

ocenił(a) serial na 10
kas7ia

Jeżeli się nie mylę, to oni wprowadzili się do mieszkania, w którym wcześniej mieszkał Doktor Sergiusz Kazanowicz. To ten, co przygarnął psa, a potem go zastrzelił, bo był stary, a jeszcze potem on sam wyskoczył przez okno.

ocenił(a) serial na 10
karoman4

Też tak myślałam, ale, po pierwsze, jak wyskoczył przez okno, to nie umarł (o ile pamiętam), a po drugie, wydaje mi się, że miał trochę inny układ mieszkania

ocenił(a) serial na 10
kas7ia

Chciał się zabić, bo chcieli go wyeksmitować z tego mieszkania. Przeżył upadek z okna i potem powiedziano w serialu, że przeniesiono go do mieszkania zastępczego.
A jeśli chodzi o układ mieszkania, to pewnie zrobili remont, którego nie pokazano w serialu. :-)

ocenił(a) serial na 10
karoman4

dzięki za odp. :)

ocenił(a) serial na 10
kas7ia

A co do jego mieszkania, to nie było ono umeblowane, było zaniedbane. Kilka szafek na krzyż i stół. Zazwyczaj siedział po ciemku, chowając w kieszeniach marynarki kromki suchego chleba (przyzwyczajenie z obozu koncentracyjnego, w którym spędził dłuższy czas). Dlatego może się wydawać odbiorcy, że mieszkanie Stroynowskich nie przypomina mieszkania, w którym niegdyś żył Kazanowicz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones