PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93637}

Dotyk anioła

Touched by an Angel
6,3 10 148
ocen
6,3 10 1 10148
7,0 3
oceny krytyków
Dotyk anioła
powrót do forum serialu Dotyk anioła

Widziałam chyba ze trzy odcinki porażka

użytkownik usunięty
fuxior11

A co w nim takiego głupiego, co? Tylko to, że jest w nim trochę miłośći, uczucia?

ocenił(a) serial na 10
fuxior11

Wystarczy zobaczyć na ulubione filmy tej pani i od razu wiadomo, czemu tak uważa. Nie dorosła jeszcze...

indiana_jones

dobrze ze Pan jest dorosły a to co oglądam i co lubię moja sprawa

fuxior11

jeżeli to Twoja sprawa to nie pisz o tym, jakoś nikogo to nie interesuje Twoja opinia

fuxior11

Porażką niestety jest twój komentarz, gdyż nawet nie uzasadniłaś swojej opinii .

fuxior11

mi również się nie podobał, imo beznadziejny serial zupełnie.

użytkownik usunięty
malww

Czyli jest beznadziejny? Żadnej argumentacji? Śmieszne ;)

mi się podobał kiedyś oglądałem tylko teraz nigdzie go niema wie może ktoś gdzie kupić
?

ocenił(a) serial na 8
malww

Mimo, że jestem miłośnikiem wszelakich filmów fantastycznych, mordobić w filmach itym podobny. To bardzo lubię ten serial bo sam pomysł na serial jest świetny, ciekawy i może inny od reszty.

fuxior11

w terminologii lemingów oznacza to tyle co "nikt nikomu nie obciągnął więc serial jest do kitu. Moja droga: ARGUMENTACJA!

fuxior11

Też mi się nie podobał. ten wymuszony humor i gra aktorska na niskim poziomie

fuxior11

wracaj do gimbazy

fuxior11

Mnie ten serial nudził jak c.h.u.j. Pasztet

fuxior11

no faktycznie masz racje ''głupi jak cholera ten serial''... tylko zastanawia mnie jedna rzecz jeśli on twoim zdanie taki głupi jest/był to dlaczego powstało aż 9 sezon (212 odcinków). jeśli coś jest głupie to zazwyczaj zostaje po jednym sezonie zdjęte z anteny a tu niespodzianka 9 sezonów powstało. chyba jakiś fenomen w historii amerykańskiej telewizji...

Bee_Jay_2

" jeśli coś jest głupie to zazwyczaj zostaje po jednym sezonie zdjęte z anteny" . Nie do końca się zgodzę z tą opinią. Przykład? "Świat według Kiepskich". Mądre to to nie jest, a odcinków ma od groooooma...
A "Dotyk Anioła"- oglądałam kiedyś parę odcinków. Przyjemny, ale mnie nie wciągnął. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones