PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595770}

Downton Abbey

8,2 37 169
ocen
8,2 10 1 37169
7,6 7
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum serialu Downton Abbey

Jaka jest Wasza ulubiona postać? Ja lubię Daisy i Bates'a, i Lady Sybile.

izolda_2

Violet
Lady Sybile,
Pani Hughes
Pani Patmore

ocenił(a) serial na 10
izolda_2

Ja lubię Sybil, Bransona, Corę, Violet, Annę, Panią Hughes oraz Wiliama.

ocenił(a) serial na 10
izolda_2

Violet, Sybil, Edith, pan Bates, Anna

użytkownik usunięty
izolda_2

Lubię Lady Sybil, Corę, panią Hughes, Lady Mary, Matthew, Annę i Batesa, czyli prawie wszystkich ;)

użytkownik usunięty
izolda_2

Pan Carson, Anna, Pan Bates, lady Mary, lord Robert

Lubię Annę, Bates'a, Sybil i Daisy, ale Violet i tak kradnie każdą scenę w której się pojawia:)

czarna_mamba_5

Lady Sybil jest najlepsza, potem Anna, William, Bates

izolda_2

Lord Robert, lady Sybil, Anna i Bates

izolda_2

Sybil - zdecydowanie na pierwszym miejscu (i żałuję, że tak niewiele wątków z nią było), potem Anna, Robert, Bates, Gwen i Isobel Crawley , natomiast przez cały czas niesamowicie działała mi na nerwy Mary!

ocenił(a) serial na 10
izolda_2

Lady Mary i Bates ( zawsze lubiłam skaplikowane postaci, są mi bliższe)

agnessa

Matthew, Anna, Isobel, Robert, Mary, Violet i Thomas.

Nie znoszę Daisy! Taka sierotka Marysia, strasznie mnie wkurza za każdym razem, gdy tylko się pojawia!

ocenił(a) serial na 8
izolda_2

oczywiście Lady Mary i Matthew ale też Anna, Bates, Sybil, Isobel.

ocenił(a) serial na 10
izolda_2

Feminizująca Lady Sybil.

ocenił(a) serial na 10
mulholland_2

Lady Sybil jest wręcz wspaniała i też żałuję że na początku tak mało o niej było. Oprócz niej Anna, Brandson Robert, Matthew, a Mary na początku wprost nie znosiłam teraz ją lubię. Daisy wzbudza we mnie litość. W ogóle każda postać jest ciekawa i w pewnym sensie wszystkich lubię tylko każdego inaczej.

izolda_2

Matthew oraz Mary. Do moich faworytów zalicza się również hrabina Grantham - Violet ;)

ocenił(a) serial na 9
Poolaxoxo

Uwielbiam Thomasa, uważam, że to bardzo ciekawa postać. Bardzo lubię Sybil, Bransona, lubiłam Williama....zresztą każda postać jest interesująca :)

ocenił(a) serial na 9
izolda_2

William, hrabia Grantham, Sybil, Matthew - pierwsza czwórka;poza tym: Bates, Anna, stopniowo polubiłam Violet i Mary, ciekawa jest też pani Patmore

izolda_2

Sybil, Branson, Anna, Bates, Matthew, Robert :)

izolda_2

Ciężki wybór, ale ostatecznie: lady Cora - piękna i dama w każdym calu i lady Violet - bardzo wyrazista postać.

ocenił(a) serial na 8
izolda_2

W kolejności: Thomas, lady Violet, lord Grantham, Matthew, Mary. Nie lubię Williama i Daisy.

ocenił(a) serial na 9
izolda_2

Maggie Smith jak zwykle rewelacyjna, jej mimika szczególnie kiedy musi się pogodzić z porażką

zezun

Maggie Smith to prawdziwa lady, dama i genialna Aktorka - uwielbiam Ją :)

izolda_2

Lady Mary, Granny (mistrzyni Maggie Smith), pan Bates, lord Grantham, Anna... To moi ulubieńcy, ale tak naprawdę każda postać jest ciekawa. Uwielbiam ten serial i pozdrawiam wszystkich zapaleńców Downton Abbey ^^

scarlett672

Ja także uwielbiam. Jeden z lepszych seriali w tym momencie!!! Udało mi się także zdobyć kilka autografów :)

ocenił(a) serial na 9
izolda_2

Widzę, że Sybil i Anna są bardzo lubiane, zresztą się nie dziwię :)

Barrette

Kochani, a ja (dopiero teraz) właśnie zaczynam sezon 2:)

użytkownik usunięty
izolda_2

Lady Mary, Violet, Thomas, Carson

użytkownik usunięty

zapomnialem dodac jeszcze Richard`a Carlisle`a, to co zrobili z ta postacia w odcinku 2x09 bylo totalna porazka

ocenił(a) serial na 7
izolda_2

Isobel i wszystkie trzy siostry Crawley

ocenił(a) serial na 9
izolda_2

Absolutnie hrabina Violet - niektóre jej życiowe mądrości ma się ochotę zastosować na co dzień :D
Poza tym Pani Patmore, Carson, lady Sybil. W sumie również Cora...

adpor92

Z kazdym odcinkiem i sezonem mi sie to zmienia;) ale jest jedna postac ktora lubie stale - Anna;)

madeleine_6

Anna jest urocza, wytrwała i dzielna. Chyba nie sposób jej nie lubić :)

adpor92

Pani Patmore też ma teksty :) które zwalają z nóg.

ocenił(a) serial na 9
izolda_2

zdecydowanie lady Violet:)

Lena_88

dokładnie, lady Violet wymiata, jej teksty :D zawsze parskam smiechem:D

akinimodmeb

Ja też z każdym odcinkiem coraz bardziej uwielbiam Lady Violet. Trzymajmy kciuki za Maggie!!

ocenił(a) serial na 10
izolda_2

Violet, Sybil, Mary, Matthew, Lavinia i z pierwszego sezonu Gwen :)

izolda_2

Od czasu 1 sezonu sporo się dzieje. 3 sezon nie raz wzruszył mnie do łez. Oczywiście uwielbiam lady Violet. Genialna jest też matka lady Cory, cudowną postacią jest Ana, pani Hughes, pani Crawley. Carson także coraz ciekawszy. Nie wiadomo jak potoczą się losy lady Violet czy dame Maggie Smith pozostanie w serialu. Niestety ma problemy ze zdrowiem :( Trzymajmy za nią kciuki!

izolda_2

Czy jestem jedynym fanem tego serialu, który go ogląda tylko dla scen z panną O'Brien i Thomasem ??? Bez tych dwoje nic ciekawego by się nie działo "na dole" Te wszystkie ich spiski w poprzednich sezonach i te utarczki w tej serii są niesamowite. Tak przy okazji polecam serial "Apparitions", w którym Siobhan Finneran, czyli demoniczna panna O'Brien wciela się w rolę zakonnicy, s.Ruth, która o mało nie została zgwałcona przez opętanego kolesia; cóż za miła odmiana. Bardzo ciekawy serial, ale dla widzów o mocnej psychice. Znajdziecie na youtube, s. Ruth pojawia się w 3 odc.

Severus_My_Master

Nie są to moje ulubione postaci, ale zgadzam się, że nieźle mieszają "na dole". :)

ocenił(a) serial na 8
Severus_My_Master

Nie jesteś:) Ja też oglądam ten serial głównie dla Thomasa i O"Brien (i Violet). Biorąc pod uwagę wywiady z nimi obejrzane na yt - Siobhan i RJC są szalenie sympatyczni.

Cesare

Nie twierdzę, że nie są. Ale ich postaci w serialu dają popalić :)

ocenił(a) serial na 8
izolda_2

izolda_2 - ale moja wypowiedź była skierowana do Severus_My_Master, nigdzie nie napisałam, że coś twierdzisz;)

Im też dają popalić, zwłaszcza Thomas dostaje wiecznie po tyłku. Za co ich lubię - nie są do końca źli, mają sporo "ludzkich" odruchów, dzięki czemu ich postacie są bardzo realne.

Cesare

Wiem, że nie bezpośrednio do mnie, ale się udzielam :P

ocenił(a) serial na 8
izolda_2

Spoko:) w sumie i tak co chwilę tu zaglądam, bo po cichu liczę na to, że ktoś znajdzie informację czy czwarty sezon jednak będzie... Wiele wątków tak ładnie zamknięto w 3.08, że nie obraziłabym się gdyby poprzestali na świątecznym.


(Ale chyba offtopuję...)

Cesare

Jak dla mnie mogliby zrobić :) Też nie widzę nigdzie informacji. Szansa jest. http://rikravado.hubpages.com/hub/The-Truth-about-Downton-Abbey-Series-Season-4

Cesare

Będzie czwarty sezon, a nawet piaty ale to już raczej ostatni... Ten serial to maszynka do pieniędzy więc nie sądzę, żeby tak łatwo go zakończyli.
http://www.huffingtonpost.com/2012/10/23/dan-stevens-leaving-downton-abbey_n_200 6015.html

ocenił(a) serial na 10
Severus_My_Master

ja też uwielbiam Thomasa i O'Brien. Są niesamowicie wyraziści. Bez nich byłaby nuda u służby

LoveKills

Ja zazwyczaj uwielbiam czarne charaktery, jednak oni do mnie nie przemówili. Zgadzam się, że bez nich byłaby nuda. :)

ocenił(a) serial na 9
izolda_2

Violet!!! Absolutnie najlepsza w każdej scenie, w której się pojawia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones