PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595770}

Downton Abbey

8,2 37 236
ocen
8,2 10 1 37236
7,6 7
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum serialu Downton Abbey

Jaka jest Wasza ulubiona postać? Ja lubię Daisy i Bates'a, i Lady Sybile.

ocenił(a) serial na 9
JoannaAugustyna

mogę się podpisać. Ta postać to perełka

ocenił(a) serial na 9
izolda_2

Moją ukochaną postacią z serialu jest O'Brien. Oglądam z zapartym tchem każdą scenę z jej udziałem. Te zimne oczy i genialne intrygi. I "they stole my story" z ostatniego odcinka. Po prostu kocham!

I od niedawna miłością zapałałam również do Jimmy'ego. Rozbrajający zwłaszcza w scenach z Carsonem : )

izolda_2

stara hrabina, rozkłada każdego na łopatki. prawdziwa mistrzyni obrażania ludzi zgodnie z zasadami dobrego wychowania. mistrzyni ciętej riposty Maggie Smith jest najlepsza

kahuko

w 7 odc 3 serii przeszła samą siebie!!! GENIALNA w każdym calu i momencie :)

izolda_2

Lubię Lady Sybil i "babcię", a Daisy mnie drażni.

ocenił(a) serial na 8
DagnaMara

Ja uwielbiam naturalnie Lady Violet, Lorda Granthama, Annę, pana Carsona. W pierwszym sezonie lubiłam jeszcze Matthew, a w drugim jakoś zbladł w moich oczach.

YourBeatrycze

Anna mnie zaczęła drażnić w drugim i teraz w trzecim sezonie. Sądzę, że chyba za dużo jest wątku jej i Batesa, ta jego sprawa stała się już nudna.

ocenił(a) serial na 9
izolda_2

Lady Violet, of course:)

agmaria

Tak, post ten pisałam po zaledwie kilku odc DA. Teraz się sporo pozmieniało! Ale Lady Violet jest niezaprzeczalnie NAJ! Autograf od Maggie Smith jest jednym z najcenniejszych w mej kolekcji :)

ocenił(a) serial na 10
izolda_2

Hrabina Violet, zaraz po niej, niemal ex aequo, Thomas:)

LadyLannister

u mnie tak samo :) uwielbiam Thomasa

izolda_2

bezkonkurencyjnie Violet! ale zaraz na drugim miejscu umieściłabym Isobel Crawley i panią Hughes :)

izolda_2

Matthew, Mary, Tom, Barrow, Violet :D

ocenił(a) serial na 9
izolda_2

Najlepsza Violet, potem Niesamowity Carson i cudowna pani Hughes. Dalej Cora, Mary i lord Grantham. Bardzo lube tez Batesów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones