PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109832}

Dowody zbrodni

Cold Case
7,6 26 141
ocen
7,6 10 1 26141
Dowody zbrodni
powrót do forum serialu Dowody zbrodni

Kości , Dexter , DOWODY ZBRODNI ,Detektyw Monk , Zabójcze umysły jak jest u was :D ?

Anna_95

top *

ocenił(a) serial na 9
Anna_95

NCIS LA , CSI NY , Cold Case , NCIS , CSI LV , Zabójcze umysły , Kości

Dexter mnie mierzi a Monk wurwia.

Anna_95

polecam CRIMINAL MINDS ! http://www.filmweb.pl/serial/Zab%C3%B3jcze+umys%C5%82y-2005-220082

Anna_95

Luther (zawsze i wszędzie na 1 miejscu), Dexter, Czysta Krew, American Horror Story, Kumple.

Anna_95

The Wire, Game of Thrones, House od Cards, Mad Man i Suits cięzko było tylko 5, ale w sumie te i najbardziej się podobają :)hmm no i na bieżąco familly guy, czekam aż się skończy sons of anarchy sezon żeby ciurkiem obejrzeć

Sporo seriali się widziało, ale po namyślę do tych powyższych chętnie bym wrócił, a np do takiego dextera już niestety nie

aa jeszcze bym dodał the walking dead, a za skins to się muszę zabrać jak przebrnę przez cold case :) na razie to sezon 3 dopiero

ocenił(a) serial na 10
Dawid_19

DOWODY ZBRODNI, Kości, Bez śladu( Kiedyś oglądałam, muszę obejrzeć ponownie:D), Wszystkie części CSI (MIAMI, NY, LV)

Czasami dla rozrywki również nasz polski, kryminalny serial ,,Kryminalni'' :D

ocenił(a) serial na 8
Anna_95

Criminal Minds, Bones, Body of Proof, Lie to Me oraz Cold Case.

Top 5 z gatunków kryminalnych, bo ze wszystkich gatunków ciężko wybrać 5 :D

Anna_95

1.Mentalista /// number łan :)
2. CSI: Miami (ponad rok zajęło mi obejrzenie wszystkich 10 sezonów!)AAAAAAAAAAA!!!
3.Cold Case
4.NCIS
5 CSI; New York

6 Desperate Haus..haha :DD (obejrzałam wszystkie sezony w 3 miechy)

Anna_95

Ja to sobie dzielę na 2 grupy: kryminały/sensacyjne i cała reszta ;)
kryminały: NCIS:LA, CSI:NY, Bones, Burn Notice, Profilage
cała reszta:
Game of Thrones, Vikings, House of Cards. True Detective, Breaking Bad
tak przy okazji ktoś szybko mnie powinien odseparować od telewizora i komputera, zanim te wszystkie trupy namącą mi w głowie, 9 sezonów Bones obejrzałam w miesiąc, to nie jest normalne :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones