PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 362
oceny
8,2 10 1 477362
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Otóż nigdy nie oglądałem tego serialu lecz przez zachwyt moich przyjaciół zainteresowałem się tym
serialem. Dostałem rade aby nie oglądać dwóch pierwszych sezonów bo nie warto. Jak wy
sądzicie?

ocenił(a) serial na 10
SergiuszM111

Moim zdaniem każdy sezon ma coś w sobie i warto oglądać od początku ;) Sama zaczęłam od 3., ale po jakimś czasie obejrzałam po raz kolejny (cały serial, jedyny, który obejrzałam w całości ponownie) od samego początku.

ocenił(a) serial na 5
SergiuszM111

Mnie totalnie nie przekonał.

SergiuszM111

A moje ulubione sezony to 5-7 . Chciałabym znów poczuć tak głębokie emocje przy oglądaniu tego serialu jak za pierwszym razem ;) ;)
Każdy sezon potrafi pobudzić w nas uczucia, uważam, że warto obejrzeć historię Grega od początku do końca ;)
Oprócz nadanej już mu metki - genialnego dupka - wygrzebiemy z niego więcej cech.

~ Nie każdego musi przekonywać ten serial ;)
Ktoś lubi "Zaginionych", ktoś chłonie 5 odcinków na dzień "Gotowych na wszystko" , a kogoś innego na wieczorny seans zaprasza "Dr House" ;)
Najlepiej obejrzyj parę odcinków i sam oceń, czy ten serial leży w Twoim guście ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones