PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 318
ocen
8,2 10 1 477318
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Genialna rola Hugh'a Lauri'ego .

Blazer_23

Nie da się ukryć :) najjaśniejsza Gwiazda serialu:)

Blazer_23

Wes Borland to geniusz <3

AdWienc

:')

ocenił(a) serial na 1
Blazer_23

Właśnie beznadziejna jest ta postać... Ja nie wiem czy ten aktor tak źle gra, czy miał taki być, ale pewnie to drugie. Jest sztuczny i udawany, a wszyscy go uwielbiają... chyba gimnazjaliści sami :) z tymi samymi cechami gdyby był naturalny, to postac byłaby nawet ciekawa, ale pewnie nikt by go wtedy nie polubił.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
Blazer_23

to był jego serial

ocenił(a) serial na 10
Blazer_23

Jak widać są różne opinie co do Hugh'a jako aktora, ale dla mnie jako House był niesamowity. Oglądalam wszystkie sezony kilka razy i nadal lubię wracać do niektórych odcinków, a nie jestem gimnazjalistką jak ktoś powyżej okreslił :) . Co to tej tzw. sztuczności według mnie właśnie idelanie wpasowuje się do tej roli. Zachowania, mimika wszystko jest niekiedy przerysowane i takie ma być przynjmniej w moim odczuciu. House jest dupkiem uważającym że wszyscy kłamią, nie twierdzi że każdy poza nim, tylko WSZYSCY. House sam w sobie jest kłamstwem, jedną wielką manipulacją i tak jest dobrze ; )

ocenił(a) serial na 10
Blazer_23

powinie za ten serial dostać Oscara:)
Lepszy jest tylko Bryan Cranston jako: Walter Hartwell White

ocenił(a) serial na 8
conneryfan

dokładnie tak

użytkownik usunięty
Blazer_23

Zgadzam się, świetnie zagrał. Jego amerykański akcent jest super, w ogóle nie słuchać, ze to Brytyjczyk. Śmieszni są ci wszyscy znawcy z wypowiedizemi w stylu "ulubieniec gimbazy", rozumiem ze wypowiadają się stare pryki dla których od 40 lat istnieje tylko pięciu dobrych aktorów i koniec kropka.

Blazer_23

W którym odcinku dr house zabija i wskrzesza pacjentkę?

ocenił(a) serial na 10
jakulienk

s02e02 xd

ocenił(a) serial na 9
Blazer_23

zgadzam się. idealnie gra zarówno sarkastycznego dupka, jak i introwertyka, muzyka, lekarza

ocenił(a) serial na 1
Blazer_23

Aktorzy to plebs największy! Oni nie są naukowcami, ani politykami, a także nawet na prawników się nie nadają! Dr House to zacofany i przestarzały serial!

ocenił(a) serial na 1
Blazer_23

Ulubiony serial plebsu!

Blazer_23

Jak to dobrze, że można do niego wracać. Brakuje mi Hugh w tv

ocenił(a) serial na 10
emilkap88

Na Prime Video masz wszystkie odcinki z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones