PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 334
oceny
8,2 10 1 477334
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House
ocenił(a) serial na 8
pliseq

Pierwsza ;)

ocenił(a) serial na 9
Sheilad

Tez tak mysle.

ocenił(a) serial na 10
pliseq

Park, Adams, Taub i Chase bo tu lubię wszystkich prócz Adams, pierwsza grupa też była spoko, ale nie znosiłam Cameron, a grupa Trzynaście, Kutner, Taub i Forman to tak średnio wyszła, fajna była też Masters :)

ocenił(a) serial na 10
pliseq

Chase, Taub, Foreman, Trzynaście. Cameron w sumie lubiłam, ale mniej niż 13. Ostatniego duetu Park & Adams nie mogłam przeżyć, Masters, chociaż irytująca, była bardziej wyrazista od nich ;D

ocenił(a) serial na 9
Rainy_3

Ja tam nie lubiłem tej Masters. Nie nadawała się do ekipy. Foreman też był wkurzający. Ciągle latał kapować Cuddy, a i tak się później okazywało, ze House miał rację.

ocenił(a) serial na 10
pliseq

dla mnie najlepsza ekipa to Cameron, Chase i Forman. Chocież nie lubię Formana to i tak najlepsza była pierwsza:)

pliseq

Dla mnie także najlepsza była pierwsza ekipa

ocenił(a) serial na 10
pliseq

Pierwsza i druga. Chociaż pierwsza trochę bardziej :p

ocenił(a) serial na 10
Gaba4120

Pierwsza najlepsza. Mówię o ekipie jako całości, nie oceniam poszczególnych postaci.

użytkownik usunięty
pliseq

Trzynaście, Taub, Kutner, Foreman

ocenił(a) serial na 10
pliseq

Zdecydowanie pierwsza, aczkolwiek drugą ekipę też lubiłam zwłaszcza 13

Kazara

Tylko pierwsza! Z każdą kolejną zmianą było coraz gorzej.

ocenił(a) serial na 10
pliseq

Dla mnie najlepsze osoby nie patrzac na sezony były osoby : Chase, forman, 13, Adams. A najlepszą 13 bo jak najbardziej chciała skrywać swoją prywatność i to co robi BEST SERIAL !!!!!

pliseq

Foreman + Chase +Taub + 13.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones