PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 334
oceny
8,2 10 1 477334
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Pomocy!

ocenił(a) serial na 10

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi ze śmiercią Amber? Bo nie obejrzałam dwóch odcinków i teraz nie ogarniam :( z góry wielkie dzięki! :)

użytkownik usunięty
karmelina_17

Podejrzewam, że taka informacja może być choćby na wikipedii. Ogólnie było tak, że Amber i House uczestniczyli w wypadku komunikacyjnym (jechali jednym autobusem). House wyszedł z niego niemal bez szwanku, ale nie pamiętał okoliczności wypadku przez prawie cały odcinek. Kiedy przypomniał sobie już, że jechała z nim też Amber, okazuje się, że doznała ona ciężkich obrażeń wewnętrznych. Miała skrajną niewydolność nerek i nie można było jej już pomóc. Przebudziła się na krótko przed śmiercią, a Wilson wyjaśnił jej sytuację. Pożegnał się i odłączył ją od aparatury podtrzymującej życie.

ocenił(a) serial na 10

Dziękuję bardzo :) a co do Wikipedii, jak ostatnio sprawdzałam sobie coś o House'ie to zaspoilerowalam sobie ostatni odcinek i jeszcze trochę, więc wolę jej unikać jeśli chodzi o seriale ;)

ocenił(a) serial na 10
karmelina_17

A dokładniej zatruła się amantadyną (chyba). Kiedy raz próbowali ją wybudzić uszkodzili jej serce i nic nie dało się później, gdyż nie kwalifikowała się do przeszczepu :P

demotywatoor

Dokładnie zatruła się lekiem który brała na przeziębienie/grypę.

ocenił(a) serial na 10
demotywatoor

Oboje jesteście w połowie prawdy. Prawda była taka, że przed wypadkiem wzięła leki na grypę, a że podczas wypadku straciła nerki i chyba uszkodziła wątrobę, organizm nie był w stanie pozbyć się tej substancji z organizmu, a jako, że ten lek scalał się z krwią przez dializę nie można było jej wyleczyć. Potem została wybudzona tylko po to, by pożegnać się z Wilsonem.

ocenił(a) serial na 10
razzor91

Ona chyba jeszcze brała tabletki na odchudzanie. Pamiętam, że było jakiś lek (może właśnie amantadyna) wiąże się z białkiem i m.in. dlatego nie dało się nic zrobić.

ocenił(a) serial na 10
diddl

Na pewno nie w finale. Przyczyną jej śmierci było zniszczenie nerek przez co organizm nie mógł pozbyć się antybiotyku na grypę, który związał się z białkami. Jestem tego pewien w 100%, bo niedawno oglądałem te odcinki (lece z serialem od nowa)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones