huddy

Huddy zniszczyło ten serial. Nigdy nie chciałam by byli razem. Jak widać słusznie bo Cuddy jest po prostu głupia. Ósmy sezon o niebo lepszy. Z Gregiem porobiło sie coś niedobrego jak zaczął za nią latać. Wcześniej też sie droczyli, ale miało to jakiś sens.
Jeszcze go zostawiła ot tak w sumie. Pozłościła sie, zamiast mu pomóc i zrozumieć to zachowała sie jak udzielna księżna. Najgorsze, że House cierpiał z jej powodu. Zrobiono z niego w tym związku zainteresowanego seksem z Cuddy. Zupełnie zdziwaczał. Rozumiem, że sie bała, ale od początku tego związku chciała go sobie koniecznie podporządkować. Całe Huddy pokazane w taki żenujący sposób i bez polotu. Fani Huddy czekali a dostali dno, chociaż nastoletnie fanki (lub mentalnie dziecinne) łykną wszystko. Nawet taki kicz i jeszcze sie obliżą.

3
  • zdzira. Też uważam, że to co zrobiła było mega kure*twem. Tym bardziej, że jak się okazało na końcu serialu, House potrafił poświęcić wszystko by być z przyjacielem umierającym na raka. A ta bitch zostawiła go, bo nie potrafił bez pomocy jednego vicodinu z nią przeżyć jej cierpienia. Niestety, kobiety to generalnie mega egoistki, próżne i zapatrzone w siebie. Jak pokazuje serial, tylko prawdziwa przyjaźń jest coś warta. (tak, jestem po rozstaniu, z dosyć podobnych powodów). Cuddy- sradi. No, ulżyło mi.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: