PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 217
ocen
8,5 10 1 82217
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

Ktoś tu robił zestawienie na dobrych prochach! Za dziecka mnie nie kręciła ta bajka i nie mogłem zrozumieć co w niej takiego fajnego, teraz jednak muszę stwierdzić, że pewnie przemoc kręciła dzieciaków w moim wieku i te walki, coś jak pokemony młodsze pokolenie.

ulifont

racja a mi 96 % w guście ja nie mogę mnie też to nie pociąga a wręcz nienawidzę . według mnie to powinno nawet nie być 1 % w moim guście .
przecież powinienem dać temu 1 ale oglądałem około 5 odcinków tego czegoś i nie mogę dać 1 bo nie oglądałem tego dużo więc muszę w tym przypadku dać nie interesuje mnie ten serial .

Arcanius

Też nie mam zamiaru go oceniać, o ile mogę zrozumieć filmy w 90% w moim guście, to serialu animowanego ni w ząb, a filmów naprawdę mało oceniłem na tym portalu.

ocenił(a) serial na 9
Arcanius

Zacznij od podstaw. Najpierw naucz się poprawnie pisać, później spróbuj zrozumieć mechanizmy rządzące "gustomierzem"... zaczynając od drugiej strony niczego nie osiągniesz (znaczy: nie zrozumiesz).

Wad3r

gościu po prostu nie jestem fanem anime i o to mi chodzi a jeśli piszę błędy to sorry ale pisze szybko i nie patrzę czy z błędami

Wad3r

a po 2 wiem jak działa gustomierz ale się śmieje że akurat to mi wylosowało że 96% w moim guście

ocenił(a) serial na 9
Arcanius

Nie śmiejesz się, tylko przeżywasz jak su-ka cieczkę, a to zasadnicza różnica (w innym wątku na forum również tym faktem się "podniecasz")...

Wad3r

człowieku co ja ci napisałem z drogi że co że nie jestem fanem anime a tym bardziej dragon balla wiedziałem że napisze tylko ten komentarz i na pewno fan dragon balla będzie mnie hejtował ale ja wyraziłem tylko opinie swoją o dragon ball co mam dać temu 10 bo komuś się nie podoba moja opinia pewnie za niedługo kolejny koleś będzie mnie hejtował ale wcześniej ty mnie oczywiście z będziesz obrażał i tak dalej a to wszystko o 1 opinie po prostu TO MI SIĘ NIE PODOBA ! cały dragon ball i koniec . ale teraz znowu będziesz mnie obrażał oczywiście heh nie ma to jak wyrazić szczerą opinie o jakimś filmie czy serialu po prostu KOCHAM wolności słowa kocham KOCHAM !!! albo nie może dam temu 1 bo fani tego czegoś mnie obrażają ale nie jestem takim noobem i aż tak obrażlski bo ja nie oglądałem dużo tego nie dam i za niedługo już mnie obrazisz ty albo kolejny fan dragon ball albo najpierw ty a póżniej kolejny lub odwrotnie

ocenił(a) serial na 9
Arcanius

Jak ciśnienie?

Wad3r

możesz zamknąć ten temat ostatnimi czasy byłem bardzo wkurzony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones