PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 212
ocen
8,5 10 1 82212
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

a dopiero trzeci , albo nawet czwarty Goku, który przecież nie mógł sobie poradzić z formą Super Majin Buu bez scalenia z Vegetą.

bobels

Ty dalej nie rozumiesz. I nigdy nie zrozumiesz Marvela. pozdro :)

ocenił(a) serial na 10
psychotropowy

No jeśli ten świat jest aż taki niedorzeczny to nie chcę go rozumieć.

Nie sztuką jest stworzyć super hirołsa , który jest przezajebisty gdy nie podlega podstawowym prawom fizyki i bioligii.

Sztuką jest go stworzyć jak najbardziej realnego a jednoczesnie mocarnego. Tyle.

ocenił(a) serial na 10
psychotropowy

Hulk wielki i potężny, byście zeszli na ziemię, skoro jest taki potężny, to przypadkiem by zniszczył Ziemię jakby mocniej tupnął, Vegito by go zabił jednym ciosem. A jak się nie zmieni w tą waszą wielką zieloną kupę to jest zwykłym kolesiem i powiedź mi jak ludzie mogli by stworzyć postać równą sile wybuchów miliona słońc ? To jest bardzo śmieszne i za bardzo absurdalne ;)

roach22

Król Wchszechrzeczy>Kapłan>Whis>Goku>Beerus>Vegeta>Hulk>Superman :D

ocenił(a) serial na 9
roach22

Przecież sam twierdziłeś wyżej że crossovery są ważne, dlaczego tylko te które ci pasuje uznajesz? Czyli praktycznie jeden WWH, a kilka innych w których Hulk to cienias nie uznajesz.

tomciog18

WWH to kanon, nie crossover.
Zacytuj, bo nie mam pojęcia nawet, na który post sprzed roku odpowiadasz....
Crossovery mają to do siebie, że nigdy nie ma szans na dogodzenie wszystkim. Sama dyskusja kto by wygrał ma więcej sensu niż opieranie się na czyichś "analizach" bądź fanowskich upodobaniach.

ocenił(a) serial na 10
roach22

Batman wciągnął by nosem Hulka!

ocenił(a) serial na 10
Bourjois

A wracając do tematu głównego ...

najsilniejszy był
1) VEGITO - bo spuścił lanie Buu po wchłonięciu Mystic Gohana
2 ) Buu po wchłonięciu Mystic Gohana
3) Buu po wchłonięciu Gotenksa i Piccolo
4 ) Mystic Gohan
5 ) Kid Buu
6) Gocku - dopiero szósty.

ocenił(a) serial na 10
bobels

Mystic w moim przekonaniu nie był silniejszy od Kid Buu, na moje to wyglądało to tak:
1. Vegetto
2. Buu po wchlonieciu Mystic Gohana
3. Kid Buu mniej wiecej na równi z Buu po wchlonieciu Gotenksa i Piccolo
4. Mystic Gohan

ocenił(a) serial na 10
bobels

Wg. mangi to Vegito był najsilniejszy.

ocenił(a) serial na 10
Frieza

Mr. Satan był najsilniejszy, bo pokonał 16-stkę na Budokai, rozwalił Perfect Cell-a, i dzięki energii przekazanej od ludzi z Ziemi zniszczył Kid Buu

ocenił(a) serial na 10
Bourjois

Technicznie najpotężniejszą postacią do niedawna był Brolly, od 2013 roku pałeczkę przejął Bills i Whis...
bando niedouczonych frajerów, która zna tylko serial...

ocenił(a) serial na 10
Kamecha

Dyskusja dotyczy serialu, nieudaczny czytelniku :)

nillvo

Twórca Dragon Balla stwierdził, że najsilniejszą non-fusion postacią w jego uniwersum był Mystic Gohan. Dziękuje dobranoc, możecie iść się kłócić z tym Do Akiry.

ocenił(a) serial na 10
striker088

dobranoc, ale wieczorynka dopiero za godzinę

ocenił(a) serial na 10
Kamecha

Brolly ? Przecież on został pokonany przez Goku , który nawet nie był SS2 :/

Zresztą Brolly (czytaj kupa mięsa bez mózgu) i android 13 to najbardziej żenujące postacie z kinówek.

ocenił(a) serial na 10
Bourjois

Wiesz moim zdaniem najsilniejszy był Goku.Wygrał z każdym z Buu też,nie ważne w jaki sposób sam fakt się liczy ;p.

ocenił(a) serial na 10
patryk250

Niee :) Goku nie był silniejszy od Mistic Gohana. Buu , z którym walczył Mistic Gohan (czyli Super Buu) był silniejszym Buu niż ten , z którym walczył Goku (kid Buu)

ocenił(a) serial na 10
Bourjois

Ej sory ja mam swoje zdanie ;D.

ocenił(a) serial na 10
patryk250

MIstic Gohan był najsilniejszy od Goku. Sam Toriyama to przyznał ,że była to najpotężniejsza postać non fusion ( z fuzjami najpotężniejszy był Vegito).

Goku jako SSJ3 walczył z kid buu ( forma słabsza niż super buu) i ciężko dawał sobie z tym radę.
Mistic Gohan pokonał by Super Buu (forma silniejsza od kid buu) z palcem w d*pie gdyby ten nie wchłonął Gotenksa.

Zresztą zauważ jak Goku się męczy jako SSJ3 , zdaje się ,że kilka minut może wytrzymać w tej formie ze względu na ogromne zużycie energii. Mistic Gohan nie ma takiego problemu. Zakładając nawet ,że SSJ3 i MG mają podobną moc to ogromne zużycie energii po stronie SSJ3 przemawia na korzyść Gohana.

ocenił(a) serial na 10
bobels

Ale ja wiem o tym mi tego tłumaczyć nie trzeba XD.Człowieku nie wiesz chyba komu to piszesz.Ja mam DBZ w małym palcu.Po prostu Goku to moja ulubiona postać,ale ogółem patrząc Goku jest teraz najsilniejszy bo posiadł SSJG,ale wiem to jest temat o serialu nie o filmach tylko ja mówiłem ogólnie.I tak zgadzam sie że Mystic Gohan to najsilniejsza postać ''w serialu''.

ocenił(a) serial na 10
patryk250

Jak Battle of Gods bierzesz pod uwagę, to już najsilniejszy jest Vegeta który przerósł siłą Goku SSJ3 :), a Goku nie posiadł SSJG, bo tego poziomu nie można posiąść na stałe, do kolejnej transformacji potrzebuje znów 5ciu sayan ;)

ocenił(a) serial na 10
Cobra93

Em nie jak biorę pod uwagę battle of gods to najsilniejszy jest Bills kolego ;D.

ocenił(a) serial na 10
patryk250

Od Billsa jest jeszcze silniejszy ten jego pedałkowaty przyjaciel, a kid buu przewyższa niestety wszystkich bohaterów Z, jego pierwotna postać jest silniejsza niż po zaabsorbowaniu nie wiadomo kogo ;)

ocenił(a) serial na 9
Cobra93

Kid buu przewyższa wszystkich z zetki??? Więc kid buu jest silniejszy od mystic gohana goku ssj3 vegetto super buu i super buu po zaabsorbowaniu gohana jeśli tak myślisz to niestety muszę cię rozczarować bo kid buu jest mniej więcej na poziomie gotenksa ssj

ocenił(a) serial na 10
Tieryms

kid buu na poziomie gotenksa ssj?Mam nadzieję że ty teraz se jaja robisz..?Jak gotenks ssj nie dawał rady Super Buu.Widzę jak się znasz na dbz kolego.od kid buu silniejszy jest tylko Mystic Gohan.A goku ssj3 jest mu mniej więcej równy choć odrobinę słabszy.

ocenił(a) serial na 9
patryk250

Niestety na potwierdzenie swojej teorii nie znajdziesz żadnych dowodów w przeciwieństwie do mnie
Goku po walce z fat buu powiedział że nowy wojownik będzie silniejszy niż on sam
Tom 40 str 55
Goku: jak mówiłem że za dwa dni do walki z nim stanie ktoś silniejszy to mu się gęba cieszyła
Więc gotenks ssj przed treningiem w rosat już był silniejszy niż goku ssj3 ale w walce z fat buu goku nie używał całej na potwirdzenie tego przytocze cytat z 56 strony tomu 40. Rozmowa piccolo z goku
Piccolo: czy ten twój super saiyan 3 walczył na całość nie mógłby pokonać buu, powiedz prawdę
Goku: nie wiem trudno powiedzieć ile siły jeszcze w sobie kryje
Czyli gotenks ssj powinien być mniej więcej na poziomie full power goku ssj3
Full power goku ssj3 mógł pokonać kid buu. Tom 42 str 116. Vegeta do goku
Vegeta:jeśli ten twój super saiyan 3 zbierze w sobie wystarczająco dużo ki, buu nie będzie miał się z czego zregenerować.
Więc full power goku ssj3>= gotenks ssj > kid buu

ocenił(a) serial na 10
Tieryms

Różne są opinie na ten temat.Ja osobiście i tak najbardziej ze wszystkich lubię Goku więc ogólnie go miałem za najsliniejszego Xd.Choć i tak raczej Mystic Gohan jest silniejszy,ale tego też nie jestem jakoś 100% pewny.

ocenił(a) serial na 9
patryk250

Na pewno mystic gohan silniejszy od goku ssj3 co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Już chociazby fakt że gotenks ssj jest na poziomie goku ssj3 czyni gohana o wiele silniejszym. Wielu ludzi uważa kid buu za najsilniejsza forme buu glownie przez bledy w anime np w anime shibito mowi że kid buu to najsilniejsza forma a w mandze zostało powiedziane że jest najgroźniejsza forma ( był czystym złem niszczył planety dla zabawy dlatego tak sie go obawiali ) kid buu był dużo słabszy od super buu poprawna kolejność w buu sadze
Vegito ss > buuhan > buutenks > mystic gohan > buukai > gotenks ss3 > super buu > gotenks ss > goku ss3 > kid buu > vegeta ss2
Mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialem

ocenił(a) serial na 10
Tieryms

Co jak co ale mystic gohana liczę na równi z goku ssj3, nikt nie wie jak te formy mogą rozwinąć swój poziom mocy. Podejrzewam, że mistycznego poziomu nie idzię mocniej rozwinąć bo polegał on na rytuale który znów w Gohanie miał znaleźć ukrytą siłę, a Goku na pewno nie rozwinął maksymalnie mocy SSJ3 by mówić o tym poziomie, dam przykład Goku za walki frezerem a Cell GAME posiadał tą samą formę ale poziomy mocy mocno się różniły. A jakby porównać Goku SSJ2 z Vegetą SSJ2 to na pewno Vegeta jest mocniejszy.

A biorąc ogół, to wg. mnie:

1. Vegito
2. Kid Buu
3.Mistic Gohan-Goku SSJ3
4.Gotenks SSJ nie wiem jak określić ich transformację SSJ3 jak w teorii nie mają nawet szans na SSJ2.
5.Vegeta SSJ2

Ogólnie komiksu nie czytałem ale kiedyś przeczytam :D W anime mówią, że pierwotna postać bubu (Kid Buu) jest najpotężniejsza i tego się trzymam.

ocenił(a) serial na 9
Cobra93

Gohan nie może być równy goku ssj3 już sam fakt że gohan po rytuale miał odblokowany cały swój potencjał który zawsze miał większy niż goku czyni go silniejszym od ssj3 goku. Goku po buu sadze trenował jeszcze 10 lat i mimo wszystko wątpie żeby po tym okresie już nic z siebie nie wykrzesał. Moim zdaniem gohan nie był troche silniejszy od goku ssj3 ale o wiele silniejszym. bazując na oficjalnych mnożnikach gohan musi być minimum dziesięciokrotnie silniejszy od goku ssj3. Jak sam goku powiedział gotenks ssj będzie silniejszy niż on sam i nie ma żadnych sensownych argumentów by stwierdzić że się pomylił.
Można porównać goku ssj3 do gohana zakładając przykładowe liczby. Załóżmy że goku ssj3 ma poziom mocy 30 to gotenks ssj będzie miał około 35 więc gotenks ssj3 będzie miał 280 więc gohan który był silniejszy od gotenksa ssj3 będzie miał około 320
Dlaczego vegete ssj2 jest według ciebie silniejszy niż goku ssj2 bo z tego co pamiętam to vegeta był słabszy od goku dopóki nie zmienił się w majina a po przemianie byli równi
Oficjalne mnożniki to ssj x50 ssj2 x100 a ssj3 x400
W anime mówiono że kid buu jest najsilniejszą formą ale oczywiście jest to błąd lektora. Kid buu był słabszy niż super buu

ocenił(a) serial na 10
Tieryms

To czy Goku przewyższał Vegete przed przemianą w majina to nikt nie wie, ale można się domyśleć, że Goku był trochę silniejszy. Jak Vegeta był Majin SSJ2 to przewyższał Goku SSJ2, szkoda, że walka nie została rozstrzygnięta, a Gohan jest wielki i potężny jak się wku rwi na maksa ;] By mogli zrobić jakieś kolejne 3-4 Sagi, nie koniecznie DBZ, ale coś po pokonaniu Bubu.

ocenił(a) serial na 9
Cobra93

Oczywiście goku był silniejszy sam vegeta przyznał że dał się opętać babidiemu żeby dorównać goku siłą, Gdy goku walczył z yakonem vegeta zauważył że pomimo siedmiu lat treningów różnica między nim a goku się nie zmieniła. W cell sadze jest wyraźnie pokazane że goku był dużo silniejszy niż vegeta

ocenił(a) serial na 10
Tieryms

No w cell game sadze Vegeta słaby, mocny był w android saga i cell saga:D

ocenił(a) serial na 9
Cobra93

Racja w android sadze vegeta był najsilniejszy z całego teamu z. Jak chcesz zobaczyć sobie takie porównania bohaterów to wejdź na kanał vegito1089 to nie jest oczywiście nic oficjalnego ale według mnie wszystko jest w miare dobrze zrobione

ocenił(a) serial na 10
Cobra93

Kid Buu był najsłabszą formą Buu.

Określony jako najgroźniejszy bo był czystym złem w porównaniu z Grubym Buu , który miał jakieś ludzkie odruchy.

Gruby Buu jest silniejszy od Kid Buu choćby z logicznego punktu widzenia. Jest wypadkową dwóch sił - kid buu i jednego z bogów. Więc nie może być słabszy skoro do pierwotnej siły tylko dodano a nie ujęto.

Zgodzę się z tym jak wyliczenie przedstawił Tieryms.

Na pewno Vegito jest najpotężniejszą postacią fusion w całej mandze a Mistic Gohan najpotężniejszą non fusion. Sam Akira tak stwierdził.

ocenił(a) serial na 10
bobels

Skoro Gruby Buu był silniejszy to dlaczego dostawał baty od Kit Buu. Kid Buu w połączeniu z Dai Kaiôshin straciłna silę a nie zyskał z prostego powodu, załóżmy że Kid Buu ma 550 mil jednostek siły a Dai Kaiôshin 150 mil, z tym że Buu miał złą energię a Dai dobrą, więc

-550 000 000
+150 000 000
= - 400 000 000 proste ?
A najsilniejszy Buu to był Super Buu po wchłonięciu Mistic Gohana, z którym walczył Vegetto

ocenił(a) serial na 9
knocun1

Gruby buu nie walczył przeciwko kid buu z pełną mocą. Buu stracił moc po wchłonięciu dai kaioshina ale nie kid buu stracił tą moc tylko buukai (ten po wchłonięciu południowego kaioshina).

ocenił(a) serial na 9
Tieryms

Przepraszam za błąd gdy piccolo mówi do goku powinno być
Piccolo: czy ten twój super saiyan 3, gdyby walczył na całość, nie mógłby pokonać buu

ocenił(a) serial na 10
patryk250

Gotenks dawał sobie bardzo dobrze radę z Super Buu. Zauważ ,że problemy się zaczynają jak mija czas potrzebny na fuzje i chłopcy wracają do pierwotnej postaci.

Powtórzę - Kid Buu to najsłabsza forma Buu.
Określony jako najgroźniejszy bo był czystym złem w porównaniu z Grubym Buu , który miał jakieś ludzkie odruchy.
Gruby Buu jest silniejszy od Kid Buu choćby z logicznego punktu widzenia. Jest wypadkową dwóch sił - kid buu i jednego z bogów. Więc nie może być słabszy skoro do pierwotnej siły tylko dodano a nie ujęto.

I Mistic Gohan bez wątpliwości jest potężniejszy od Goku SSJ3.

Gohan zresztą zawsze był najlepszy tak naprawdę...

Gohan jako 5/6 latek walczył z Freezerem a Goku i Vegeta w tym wieku w pieluchę chyba jeszcze jedynie robili.
Zauważacie zresztą ,że Gohan nie będąc SSJ daje radę Freezerowi (wtedy jak zostawia Bulmę i postanawia wrócić i pomóc ojcu). Zawsze był najzdolniejszy.

ocenił(a) serial na 9
bobels

Z tymi formami buu to ciężko jednoznacznie stwierdzić ale na pewno wchłonięcia kaioshinów przez buu nie można traktować jak sumę ich mocy. Moim zdaniem to wyglądało w ten sposób, załóżmy że kid buu ma siłę 10. Po wchłonięciu południowego kaioshina jego siło znacznie wzrasta do ok 100 ( w tej formie był silniejszy niż super buu ) potem wchłania dai kaioshina i jego siła spada do ok 14 ( po wchłonięciu dai kaioshina jego siła spadła co potwierdził shibito ) a w walce z goku ssj3 wykorzystuje ok 6. Po zabiciu psa buu staje się wściekły dzięki czemu wydobywa z siebie max mocy, potem rozdziela się na mr buu który powinien mieć ok 6 i evil buu ok 8, następnie evil buu zjada mr buu i zamienia się w super buu który będzie miał siłę ok 70
Myślę że to mniej więcej tak wyglądało

ocenił(a) serial na 10
Tieryms

Akurat się nie zgodzę z tym ,że Gruby był silniejszy od Kid.

Przecież Kid Buu bije się pod koniec z Grubym Buu i Kid Buu zdaje się ,że wygrywa nie ?

Najsilniejszą formą Buu był na pewno Buu po wchłonięciu Gohana.

1)Gohan Buu
2)Gotenks Buu
3)Super Buu / Kid Buu ( tu mam wątpliwości)
4)i na końcu Gruby.

Tak by wynikało z walk.

ocenił(a) serial na 9
Bourjois

Kid buu nie walczył z fat buu tylko z mr buu. Mr buu nie ma już w sobie mocy evil buu przez co jest o ponad połowę słabszy od fat buu.
Goku w głowie buu powiedział że nie mają żadnych szans przeciwko super buu a kid buu goku mógł zniszczyć z pełną mocą więc poprawna kolejność form buu to
1 gohan buu
2 gotenks buu
3 buu kai
4 piccolo buu
5 super buu
6 fat buu
7 kid buu
8 evil buu
9 mr buu

ocenił(a) serial na 10
bobels

Jakby brać twoje przykłady pod uwagę, to Goten i Trunks będą w przyszłości najsilniejsi, a co do bubu to nie wiem jak to określić ale mniej więcej tak jak mówisz, ale co z przykładem końca fuzji gotenksa i zmiany absorbcji na picollo ;D

ocenił(a) serial na 7
Bourjois

najsilniejsi idą tak. z dbz
1. Vegetto
2. Gohan ssj2
3. hmm stawiam na gohan buu
4. cell perfect ale sądzę że są gdzieś na równym poziomie co buu gohan
5. gotenks buu
6. ssj 3 goku ten z nieba z aureolom
7.. reszta to śmieci kid buu był tylko trochę silniejszy od kid buu bo po prostu zwiększył swoją przez chwilę energię życiową i tyle

ocenił(a) serial na 7
zewral

a mystic gohan = gotenks buu tylko że gotenks buu znał wszystkie triki gohana dlatego przegrał ;)

ocenił(a) serial na 10
zewral

Nie czaje czemu uważasz, że SSJ2 jest silniejszy od Mistic Gohana i SSj3 ?

żaden z ssj2 (vegeta, goku, gohan) nie daje sobie nawet rady z fat buu. A gohan jako mistic z palcem w d***pie nawala super buu. Goku z kid buu radzi sobie tylko na poziomie ssj3, bo ssj2 to po prostu za mało.

I na jakiej zasadzie twierdzisz, że cell jest silniejszy od buu ? Jest to sprzeczne w ogóle w logiką dbz gdzie każdy kolejny przeciwnik jest silniejszy od poprzedniego.

Zresztą Akira sam wspomniał w wywiadzie, że najpotężniejsza postacią (non fusion) jest Mistic Gohan - więc nie może byc słabszy od ssj2.

ocenił(a) serial na 7
Bourjois

powiedz, gdzie, kiedy cytat, a nie gadasz głupoty po drugie nie ma czegoś takiego jak tobie się wydaje trzeba trochę pomyśleć a samo rozwiązanie przyjdzie ci do głowy .. Goku powiedział, że trenował 14 h coś koło tego tylko przed zawodami co wskazuję, że maksymalnie był lekko mocniejszy niż w walce z cellem a dowodem na to, że mógł przybrać wyższe stadium nie jest siła, ale proces wtajemniczenia . Transformacja nie wskazuję na twoją posiadaną moc . Zauważ jaką dysponował mocą komórczak .... Samą koncentracja do maximum prawie wysadził planetę . Co, by wnioskowało, że ma gdzieś taki poziom jak ssj3 może jest lepszy może gorszy goku . Goku wprowadził się w proces wszystkich możliwych swoich rezerw to nie oznacza, że był znacznie silniejszy po prostu uzyskał wiedzę jak wykorzystać wszystkie swoje siły jak wiesz w walce z kid buu uświadomił sobie, że jest za słaby sam i nie ma odpowiedniej wytrzymałości aby stać się ssj3 co oznacza, że nie potrafi w normalnym świecie utrzymać takiej formy energii . Dlatego uważam, że ssj2 teen gohan i cell jest znacznie silniejszy od tamtych miernot co nie oznacza, że jest dużo silniejszy, bo po super buu zaczynają się zacierać granice i są minimalne różnice między nimi . Drugi wniosek taki, że zauważyłeś gohana adult potrafił zamienić się w ssj 2, chociaż przez tyle lat nie trenował ... to potwierdza moją tezę . i Po 3, gdzie w bajce miałeś podobne starcie mocy jak z cellem na końcu, w którym prawie planete wysadziło od samej emanacji energii nawet genki dama podczas siłowania się z buu podobnego efektu nie wywołała ., więc to kolejny wniosek potwierdzający moją tezę . To, by było na tyle a kid buu nie był wcale silny ;) miał podobną siłe co super buu, ale nie miał już mózgu kierował się instynktem i miał znacznie mocniejszą energie życiową szybciej się regenerował ;) . Co do ssj2 mylisz się majin vegeta był znacznie silniejszy od grubasa, ale zauważył, że grubas ma technikę regeneracyjną, więc postawił wszystko na jedną kartę i się wysadził aby żadna cząsteczka nie została po, nim niestety się nie udało . Pozdro!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 7
zewral

co do goku chodzi o wytrzymałość ciała jest za słaba aby mógł wykorzystać dane pokłady energii nie spodziewał się tego ;) nie o sile fizycznej

ocenił(a) serial na 9
zewral

Cytaty i dowody były już ci przedstawiane ale ty i tak odpisujesz w stylu „to że vegeta powiedział że ssj2 goku jest silniejszy od ssj2 gohana nic nie znaczy bo było to tylko w mandze" daj jakikolwiek dowód na to co piszesz. Z mojej strony masz dowód
http://mangafox.me/manga/dragon_ball/v38/c013/8.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones