PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 209
ocen
8,5 10 1 82209
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

Mój brat (9 lat) jest dzieckiem Nicelodion. Kiedy pierwszy raz włączyłem Zetkę po 2 minutach wyszedł. Ostatnio oglądałem na AXN odcinek w którym Songo bije sie z Komórczakiem i wręcz siła zatrzymałem go zeby nie uciekł. Młody oniemiał, patrzył sie jak zachipnotyzowany i juz nie moze sie doczekac nastepnego odcinka.

OptimusPrime666

Ja bym chciała wrócić do wspomnień dzieciństwa i zaczęła oglądać Dragnon Ball aczkolwiek szukam kogoś kto potrafiłby wypisać po kolei jak to było Pierwszy saga Dragon ball potem Dragon Ball Z tak? a dalej ? wiem że mogła bym patrząc na rok, ale jeśli lepiej się orientujesz i pamiętasz jak to było to wdzięczna była bym gdybyś napisał.

TrefnaPanna

cześć, specjalnie zarejstrowałem sie żeby Ci odpisać :D najpierw jest "Dragon Ball" (1984 – 1995) [odc 1-153] później "Dragon Ball Z" (1989 – 1996) [odc 1-291] następnie "Dragon Ball GT" (1996-1997) [odc 1-64] a na końcu "Dragon Ball Kai" odświeżona wersja 'Z' z wyciętymi scenami w wersji HD (2009-2014) [odc 1-137]. Na wikipedii są listy z nazwami odcinków, wszystkie można zobaczyć na stronie animeshinden albo dbpolska. Pozdrówki

kakkarot

Bardzo bardzo dziękuje ;)

ocenił(a) serial na 10
TrefnaPanna

TrefnaPanna ja Ci jeszcze osobiście polecam filmy pełnometrażowe Dragon Balla, kiedyś się to oglądało po kilka razy :)) jak dobrze pamiętam jest ich 13.Pozdrawiam.

OptimusPrime666

Ja po prostu oglądałem gdy brat (6lat) był w pokoju. Teraz codziennie muszę mu wpisywać nowe odcinki w google.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones