PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 200
ocen
8,5 10 1 82200
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

http://www.saiyanisland.com/2014/11/dragon-ball-z-2015-movie-friezas-resurrectio n/ oficjalnie szykuje się mega mocny powrót freezera , beerus już coś wspominał o freezerze w battle of gods , jakieś niedobitki z jego armii ukrywające się gdzieś na innych planetach lub galaktyce czy coś będą chciały go ożywić a ja myślałem że właśnie beerus chce to zrobić, to ciekawe jaką rolę będzie pełnił w tej kinówce , pytań mnóstwo i nie wiadomo czego się można spodziewać ale ciągłość fabularna nieźle się rozkręca trzeba przyznać ! Będzie zarypiście w kwietniu ale czemu właśnie freeza bo pamiętam ze beerus powiedział takie coś goku : ja jestem strażnikem równowagi w siódmym wszechświecie a wszyskich yest dwanaście - hmmm.. więc może freeza yest jednym z pozostałych strażników i przybył kiedyś do tego gdzie są sayianie czyli siódmego z jakiegoś innego niezłe.... normalnie uwielbiam uniwersum Dragon balla xd , zastanawia mnie też to jak to będzie z efektami czy podobne do battle of gods czy może coś się zmieni?

ocenił(a) serial na 10
mochi04

Fajnie że Manga z mojego dzieciństwa powróci za sterami stworzyciela, lecz martwi mnie jedna rzecz. Odnowione wersje DB: Kai itd czy to kinówka battle of Gods itp wyglądają słabo... Dlaczego ?Moim zdaniem nie wyglądają tak realistycznie jak to miało w serialu z dawnych lat. Son Goku Wygląda jak z gry Komputerowej, walki w Battle of Gods to żenada... Czuje się jakbym grał w grę... Akira Toriyama twórca dragon Balla zapowiadał że praktycznie sam wszystko zrobi w kinowej wersji na rok 2015 - Fajnie, lecz chciałbym też aby powrócił do starszej wersji graficznej która prezentowała się dużo, dużo lepiej. Bohaterowie wyglądali lepiej i ich moc również. To było by coś, wiadomo mamy technologie które prezentują lepszą grafikę możemy zrobić dziś to co kiedyś było marzeniem lecz jeżeli otwierać nowy dział światowego formatu bajki dlaczego nie powrócić do korzeni ?? z nową historią...

ocenił(a) serial na 10
zs_dawo_26

no tak coś w tym jest ale to co było tak dawno z tą kreską dzisiaj już raczej tego nie zmienią.. pozostaje się cieszyć jedynie tą nową historią która toczy się naprzód i zobaczymy jak to wyjdzie na całokształt.

ocenił(a) serial na 9
mochi04

Coś nie specjalnie widzi mi się ta kinówka.No chyba,że dadzą piątą formę Friezy,jak to było w przypadku jego brata Coolera (chociaż z drugiej strony ta transformacja nie była kanoniczna).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones