PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94334}

Dragon Ball

8,3 63 951
ocen
8,3 10 1 63951
8,3 3
oceny krytyków
Dragon Ball
powrót do forum serialu Dragon Ball
ocenił(a) serial na 10
lavrenzo84

A no w sumie, mi właśnie dane było obejrzeć db pierwszy raz dopiero w wieku 20 lat. Animacja majstersztyk, fabuła postacie, walki...

ocenił(a) serial na 10
lavrenzo84

Podobnie jak ty też to uważam

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

I ta muzyka ! ;].W nowy Dragon Ballu dzisiaj juz nie ma tego klimatu i tych emocji i tej fenomenalnej muzyki !.

ocenił(a) serial na 10
lavrenzo84

uważam inaczej na temat dbs . Dbs ma lepszy klimat i akcje oraz lepiej przeprowadzone walki niż w GT . lepsze walki w nowym db to ; Goku vs Beerus i Goku vs Black Goku [ gdy ten za trunksdem przylazł do naszego czasu ] i Vegeta vs Black Goku w mrocznej przyszłości . I monnet kiedy trunks z przyszłości walczy z zamasu i zamasu x 2 w swym świecie . Akcja z turniejem wszechświatów jest wg mnie lepsza . I turniej mocy także

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

No niestety to juz nie dla mnie.Zaduzo tego.Kiedys Dragon Ball i Dragon Ball Z byl robiony z umiarem a dzisiaj to juz przesadzaja.Ilez mozna byc silniejszym ;].Granica dobrego smaku niestety zostala przekroczona.
Lubialem patrzec sie jak wszyscy zaczynaja od zera do bohatera by wkoncu byc super silnym.Ale puzniej to juz przesadzali heh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones