PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 604
oceny
7,5 10 1 40604
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

Witaj,

Poszukuję osoby, która nagrywa serial Drużyna A z TVP1 HD i mogła by mi pomóc.
TVP zrobiła małe zamieszanie z emisją odcinka numer 8 serii 4 przez co nie udało mi się go nagrać i moja prywatna kolekcja serialu w HD stała się niekompletna.

Pozdrawiam

luke_ki

Nagrane. :P

_Maverick__

Już traciłem nadzieję.

luke_ki

Serdecznie proszę o kontakt: luke[KROPKA]lk[KROPKA]ki[MAŁPA]gmail[KROPKA]com

luke_ki

Fajnie jakby ktoś wrzucił całe 98 odcinków w HD, wiem o dużo prosze :P

luke_ki

"MacGyver" zastąpił "Drużynę A", a teraz "Drużyna A" zastąpi "MacGyvera". Od 22 października (po zaledwie IV sezonach "MacGyvera") "Drużyna A" będzie emitowana w TVP1 raz jeszcze. Tym razem emisja o 11:00 od poniedziałku do piątku bez powtórek. Może więc ten brakujący odcinek nagrasz, choć jeszcze dużo czasu do jego ewentualnej emisji.

durczog

Emisja codzienna będzie prowadzona do 31 grudnia. Serial jednak wróci w emisji cotygodniowej w niedziele od 25 stycznia o 9:20.

luke_ki

Pewnie wszystko śledzisz i doskonale wiesz, ale na wszelki wypadek - emisja tego odcinka 6 lipca o 11:00, powtórka w nocy o 4:15.

durczog

Witam
Mam prośbę o info od osób, które nagrywały "Drużynę A" z TVP 1 przed wznowieniem emisji. Napiszcie proszę z kanału w jakiej wersji nagrywaliście - SD czy HD. Czy jest może ktoś, kto skompletował całą serię w plikach TS podczas pierwszej emisji? Dzięki za info.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones