PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 606
ocen
7,5 10 1 40606
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

co robi Dirk Benedict Mr.T lub Dwight Schultz ??

ocenił(a) serial na 8
thompson19982

Buźka i Murdock statystowali w kinowej wersji Drużyny A w 2010 roku. Mr T prowadzi telezakupy w stylu Mango oraz program na Doscovery Turbo Extra - Mr.T i granice głupoty.

Marcin5800

Aż przykro stwierdzić, że tacy dobrzy aktorzy "statystowali" w filmie. Smutna prawda. Dwight Schultz dużo pracuje w dubbingu - podkłada głosy w różnych kreskówkach.

ocenił(a) serial na 9
Vanilla777

A wie ktoś w którym odcinku w strażnik teksasu wystapil Dirk Benedict ?????

thompson19982

Ja nawet nie wiedziałam, że w jakimś wystąpił. Nie mam pojęcia niestety.

ocenił(a) serial na 9
thompson19982

Dirk Benedict był w 21-ym odcinku 3 serii. Dwight Schultz też był w Strażniku Texasu - 3 odcinek 8 serii.

użytkownik usunięty
JokerW7

Rzeczywiście jest Schultz nigdy nie myślałem że grał Strażniku Texasu .Z Dirkiem Benedictem widziałem odcinek chyba był wyemitowany w Polsce ten epizod?

ocenił(a) serial na 9

Strażnik Teksasu był chyba w całości w Polsce emitowany, a odcinek z Dirkiem był jakiś czas temu, gdyż na TV6 od niedawna leci 4 seria.

użytkownik usunięty
JokerW7

Tak widziałem

Dirk grał agenta z bazy wojskowej gdzie pracowali nad UFO ?

użytkownik usunięty
Jordan66

Tak dokładnie ,ale dla mnie słabiutki odcinek były dużo lepsze fajnie było zobaczyć Bużke w innej roli

Pamiętam jak Dirk strasznie postarzał się w porównaniu z Drużyną A i w ogóle jakiś zmęczony życiem był w tym odcinku.

ocenił(a) serial na 9
JokerW7

Thx to se to ogladne no ale w sumie to oni teraz to chyba se TV ogladaja. Albo jskies inne rozrywki

ocenił(a) serial na 9
JokerW7

A to jest odcinek w miami z narkotyksmi bo obejzalem do 39min i go nie widziakem wiesz moze gdzie on bwdzie chyba ze zly odcinek obejzalem bo na yt nie ma opisu seri tylko odcinek obliczylem ze to 48 ake nie wuem co jest ?

ocenił(a) serial na 9
thompson19982

Lepiej go szukać po tytule "Case Closed", bo niekiedy jest uznawany za 19, a nie 21.

ocenił(a) serial na 9
JokerW7

Ok, thx

ocenił(a) serial na 9
Marcin5800

No wkasnie szkoda a Dirk Benedict chyba nic konktetnego nie robi ale w sumie mslo o nim wiadomo Schultz w paru grach glos podkladal :D

ocenił(a) serial na 6
thompson19982

Czy tylko mi Murdock przypomina Carreya? Te ich pozy i pewien rodzaj absurdalnego humoru są bardzo zbliżone, nie wiem czasem czy Jim nie wzorował się na bohaterze serialu (bo raczej nie odwrotnie).

skrabel1

:) Jak oglądałem drużyne pomyslałem sobie to samo:)Moim zdaniem nawet bardzo przypomina Carreya,wiec to chyba Jim sie wzorował.

ocenił(a) serial na 8
garbusek_26

Murdocka widziałem kiedyś w Gliniarz i Prokurator
A Buźkę w Przygodzie na Alasce

użytkownik usunięty
giovanni50

Ja też go widzialem w Gliniarzu i prokuratorze zagral seryjnego morderce. I w Diagnozie morderstwo sie pojawil w dwóch odcinkach.

ocenił(a) serial na 9

a to przygoda na alasce to można gdzieś na necie ogladnac ?

ocenił(a) serial na 8
thompson19982

Nie wiem
Oglądałem to chyba na Polsacie albo Pulsie

giovanni50

Dwight Schultz grał także strażnika/opiekuna w Stargate SG-1 (s02e04 wg filmweb) "The Gamekeeper"
fotki:
stargate-project.de/stargate/images/sg1charas/thekeeper.jpg
i.ebayimg.com/00/s/Nzk5WDY0OQ==/z/RU4AAOxyCGNTOHMw/$_35.JPG

ocenił(a) serial na 10
xsas

jeszcze była żona dirka benedicta grał w drużynie a w czwartym sezonie odcinku 8 dane harmon

chelseainter19051908

strasznie głupio sie skonczyła seria 5 i szkoda ze ostatnia czy ich uniewinnili nie wiadomo czy ułaskawieni zostali? szkoda ze tylko 5 serii bylo takie seriale powinni czesto powtarzac juz w lipcu Polsat albo tvn powinni znów pokazywac

ocenił(a) serial na 10
xxxfilmen

strażnik teksasu odcinek na youtube odcinek z dirkiem benedictem

ocenił(a) serial na 10
chelseainter19051908

strażnik teksu odcinek 46 na youtube odcinek z dirkiem benedictem

chelseainter19051908

No looknęłam na to...faktyczne wybitna rola :) Dla mnie na zawsze pozostanie Buźką :) A swoją droga nie wygladał źle w końcu miał tu już około 50 lat :)

ocenił(a) serial na 9
xxxfilmen

mogli by w sumie nagrac jak sie nwm spotykaja po latach tylko bez Hanniballa :( ze cos takiego ze taki dodatek do konca serialu xD

użytkownik usunięty
thompson19982

http://www.youtube.com/watch?v=zb4shHIszD0 spotkanie po latach pod koniec

ocenił(a) serial na 9

szkoda ze nie po polsku ale tam część zrozumiałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones